Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Dovolenka s deťmi na Slovensku

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky.

 

Dovolenka s deťmi na Slovensku

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky. Vlastníme certifikát "Vstúpte s dieťaťom" od Únie materských centier.

Vychádzame v ústrety rodinám, ktoré majú veľmi malé aj odrastenejšie deti. Aby sme deťom spríjemnili pobyt a vám dovolenku na Slovensku s deťmi, pre tie najmenšie sme pripravili detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Staršie deti si môžu na ihrisku zahrať futbal alebo streetbal, prípadne badminton. Dovolenka s detmi na Slovensku môže byť veľmi príjemná a relatívne lacná.

Dovolenka s deťmi vás musí dobiť, nie vyčerpať

Dovolenka na Slovensku s deťmiPokiaľ si dovolenku s deťmi vopred nepremyslíte, často vás môže namiesto oddychu ešte viac vyčerpať. Vaše deti sa budú chcieť hrať a pokiaľ nebudú mať vhodný priestor, počítajte s tým, že sa im budete musieť po väčšinu času venovať. V hotelovej izbe deti dlho nevydržia a von ich smiete pustiť len vtedy, ak viete, že budú v bezpečí. Podmienky na dovolenke by mali byť preto také, aby vy ste mohli relaxovať a venovať sa svojim činnostiam a deti sa zase baviť užívať si svoj voľný čas.

Presne na to sme mysleli, už keď sme navrhovali naše chaty. Veľký priestor pri každej chate s detským ihriskom dostatočne vzdialený od cesty je zárukou toho, že vaše deti nebudú musieť zostať po väčšinu času na izbe, ale budú sa mať kde vyblázniť. Vy môžete relaxovať na lavičkách a sledovať, ako sa bavia. Aj voľný čas na dovolenke s deťmi si tak môžete naplno vychutnať.

Rodinná dovolenka na Chate Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Dovolenka na Slovensku s deťmiAkokoľvek dobrej aktivite sa vaše ratolesti môžu venovať, po čase ich začne nudiť. Mali by ste byť pripravení na to, že na dovolenke od vás deti budú očakávať, že im pripravíte program. Aj na to sme mysleli. Pripravili sme veľa Tipov na výlety, z ktorých si určite vyberiete a poskladáte si program dovolenky tak, aby ste s neho mali radosť aj vy aj vaše deti. Jeden deň ich môžete robrať na staroveký hrad, další deň na kúpalisko. Jaskyňa pre ne bude tiež isto dobrodružstvom. A po náročnom dni sa ešte môžu zahrať v spoločenskej miestosti, prípadne hrať v zimnej záhrade stolný futbal.

Dovolenka s deťmi na Slovensku môže byť skvelá, keď viete ako na to. My sa snažíme vytvárať vám podmienky, aby ste mohli stráviť dovolenku tak, aby ste vy aj vaše deti boli spokojné. Pokiaľ máte ďalšie tipy ako by sme vám dovolenku s deťmi mohli spríjemniť, pokojne nám napíšte. Ak sme vás presvedčili, tešíme sa na vašu rezerváciu.

Naše certifikáty Vstúpte s dieťaťom

Ďalšie nápady na dovolenku s deťmi na Slovensku - http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-s-detmi-na-slovensku/

Víkendové pobyty 2014   Jesenný relax na chate

2x ubytovanie v 3* chatách s wifi,
k dispozícii: detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko; zadarmo parkovanie pri chate
Platnosť: 2 noci, do 30.6.2014,  31.9.-19.12.2014

31 €/osoba/2 noci
 
3x ubytovanie v 3* chatách s wifi,
9x strava (raňajky, obedy, večere),
k dispozícii: detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko, zadarmo parkovanie
Platnosť: 3 noci, do 30.6.2014,  31.9.-19.12.2014

89,70 €/osoba/3 noci
 

Zobraziť celú ponuku Víkendové pobyty

NOVÉ   Zima 2014/2015   FIRST MOMENT ZĽAVY

Skvelý pobyt a lyžovačka pre celú rodinu.
Zľava 15% na ubytovanie
Zľava 50% na wellness
 
Platnosť: 1.2.-16.3.2015

od 107,10 €/osoba/7 nocí
 
S rodinou a s deťmi na zimnú dovolenku!
Zľava 15% na ubytovanie
Zľava 50% na wellness
Platnosť: 1.2.-16.3.2015

od 107,10 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2014/2015

 


© 2014 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic