Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Dovolenka s deťmi na Slovensku

Zažite s deťmi perfektnú dovolenku na Slovensku v Terchovej na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky.

 

Dovolenka s deťmi na Slovensku

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky. Vlastníme certifikát "Vstúpte s dieťaťom" od Únie materských centier.

Vychádzame v ústrety rodinám, ktoré majú veľmi malé aj odrastenejšie deti. Aby sme deťom spríjemnili pobyt a vám dovolenku na Slovensku s deťmi, pre tie najmenšie sme pripravili detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Staršie deti si môžu na ihrisku zahrať futbal alebo streetbal, prípadne badminton. Dovolenka s detmi na Slovensku môže byť veľmi príjemná a relatívne lacná.

Pokiaľ si dovolenku s deťmi vopred nepremyslíte, často vás môže namiesto oddychu ešte viac vyčerpať. Vaše deti sa budú chcieť hrať a pokiaľ nebudú mať vhodný priestor, počítajte s tým, že sa im budete musieť po väčšinu času venovať. V hotelovej izbe deti dlho nevydržia a von ich smiete pustiť len vtedy, ak viete, že budú v bezpečí. Prinášame vám aj niekoľko tipov na pohodovú dovolenku s deťmi. Podmienky na dovolenke by mali byť preto také, aby vy ste mohli relaxovať a venovať sa svojim činnostiam a deti sa zase baviť užívať si svoj voľný čas.

V okolí chát sa nachádza veľa atrakcíí a tipov na výlety, kde sa s deťmi určite dobre zabavíte.

Už keď sme navrhovali naše chaty sme mysleli na to, aby sa deti dobre zabavili a vy ste si tiež užili dovolenku. Veľký priestor pri každej chate s detským ihriskom dostatočne vzdialený od cesty je zárukou toho, že vaše deti nebudú musieť zostať po väčšinu času na izbe, ale budú sa mať kde vyblázniť. Vy môžete relaxovať na lavičkách a sledovať, ako sa bavia. Aj voľný čas na dovolenke s deťmi si tak môžete naplno vychutnať. Pozrite si taktiež, čo zobrať na dovolenku s deťmi, aby ste na nič dôležité nezabudli.

Kultúrne podujatia a akcie v okolí sú často zamerané na rodiny s deťmi a dokážu spestriť vašu dovolenku.

Akokoľvek dobrej aktivite sa vaše ratolesti môžu venovať, po čase ich začne nudiť. Mali by ste byť pripravení na to, že na dovolenke od vás deti budú očakávať, že im pripravíte program. Aj na to sme mysleli. Pripravili sme veľa Tipov na výlety, z ktorých si určite vyberiete a poskladáte si program dovolenky tak, aby ste s neho mali radosť aj vy aj vaše deti. Jeden deň ich môžete robrať na staroveký hrad, další deň na kúpalisko. Jaskyňa pre ne bude tiež isto dobrodružstvom. A po náročnom dni sa ešte môžu zahrať v spoločenskej miestosti, prípadne hrať v zimnej záhrade stolný futbal.

Vozenie na koni je obľúbená aktivita pre mladšie deti a splavovanie Váhu na pltiach ocenia aj tie staršie.

Dovolenka s deťmi na Slovensku môže byť skvelá, keď viete ako na to. My sa snažíme vytvárať vám podmienky, aby ste mohli stráviť dovolenku tak, aby ste vy aj vaše deti boli spokojné. Pokiaľ máte ďalšie tipy ako by sme vám dovolenku s deťmi mohli spríjemniť, pokojne nám napíšte. Ak sme vás presvedčili, tešíme sa na vašu rezerváciu.

Novinka! 2 nové atrakcie v blízkosti, obidve vhodné pre zábavu za každého počasia! Jungle park je zábava v detskom svete pre celú rodinu na viac ako 1500 m2. Scuderiakart je nová krytá motokárová hala. Príďte si zapretekať s celou rodinou!

Tip na záver: Ak sa u nás ubytujete a v tichosti dokážete pozorovať prírodu, v okolí našich chát môžete stretnúť aj takéto milé zvieratká.

Naše certifikáty Vstúpte s dieťaťom

Ďalšie nápady na dovolenku s deťmi na Slovensku - http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-s-detmi-na-slovensku/

Chata Uhorčík

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

 
1 noc ZADARMO 7x ubytovanie v 3* chatách s wifi, k dispozícii: detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko; +20% zľava do aquaparku
Platnosť: 7 nocí, 1.4-31.10.2018

  od 104 €/osoba/7 nocí
 
 
ZĽAVA 10% 6x ubytovanie v 3* chatách s wifi, k dispozícii: detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko; +20% zľava do aquaparku
Platnosť: 6 nocí, 1.4-31.10.2018

  od 93 €/osoba/6 nocí
   

Predbežná rezervácia

Napíšte nám dátum príchodu, počet osôb,
alebo doplňujúce informácie:*

Meno a priezvisko:*

Telefón:*

E-mail:*

  Súhlasím s podmienkami a ubytovacím poriadkom*
        (otvoria sa v novom okne)

  Súhlasím so zasielaním spravodaja
Rezervácia je predbežná, o jej potvrdení vás budeme informovať.
Pobyt objednávate priamo u ubytovateľa za najlepšiu možnú cenu.
Pokiaľ máte otázky predtým ako spravíte rezerváciu, do rezervačného formuláru uveďte, že máte iba otázku, prípadne nám zavolajte na číslo 0905 462 076.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

    
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com