Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

Tipy na pohodovú dovolenku s deťmi 

S deťmi môže byť dovolenka náročnejšia, ale určite veľmi pekná. Ide len o to, aby sme si vopred premysleli ako dovolenku s deťmi strávime. Deti sa obyčajne veľmi rýchlo začnú nudiť, a tak je vhodné, ak vopred vieme, kedy a kam môžeme s deťmi zamieriť a aký vymyslieť program.

Výbava pre deti. Pokiaľ nechcete, aby vás na dovolenke s deťmi niečo prekvapilo, je vždy dobré si vopred naplánovať, čo budeme na dovolenke s deťmi potrebovať. Môžete pozrieť aj náš článok Čo si zobrať na dovolenku s deťmi. Mezdi základné veci, na ktoré by sme nemali zabudnúť patria dokument ako kartička zdravotného poistenia alebo pas, pokiaľ cestujeme do zahraničia, ďalej lieky a detská drogéria, špeciálna strava, pokiaľ je potrebná a obľúbené hračky.

Program dovolenky s deťmi. Vždy je dobré vopred si naplánovať dovolenku. Aké výlety môžeme s deťmi spraviť. Je v blízkosti detské ihrisko alebo detský kútik, pokiaľ sa deti začnú nudiť? Čo ak bude nepriaznivé počasie, budeme musieť zostať na izbe alebo budeme mať aj v daždivom počasí nejaký program? Nech už je akokoľvek, ak si vopred zistíme dostatok informácií o našej lokalite, určite budeme viac v kľude a vyskytne sa menej situácií, ktoré nás môžu prekvapiť.

 

NOVÉ   Zima 2018/2019  

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2017

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2018/2019
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com