Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

Infrasauna

Je pravdou, že väčšina z Vás už párkrát saunu navštívila. Často býva súčasťou posilňovne, kúpeľov, či hotela na dovolenke. Takisto aj naša chata Uhorčík ponúka návštevníkom všetkých troch chát- Uhorčík, Ilčík a Rajnoha wellness centrum, v ktorom sa nachádza sauna. Okrem nej môžete relaxovať tiež v infrasaune. Že ste o nej ešte nepočuli? Nevadí. Predstavíme vám jej pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Tradičná sauna využíva paru ako zdroj tepla. Infrasauna je typom sauny, ktorá zohrieva prostredie infračerveným ohrievačom. Väčšinou ide o malú drevenú miestnosť, v ktorej sa nachádza niekoľko infračervených ohrievačov. Práve vďaka nim nie je v infrasaune tak horúco ako v bežnej saune a tým pádom v nej môžete stráviť dlhší čas. Infrasauna a zdravie

V infrasaune sa človek spotí až 3krát rýchlejšie ako v klasickej saune. Pot je pre naše zdravie užitočný. Je to jeden zo spôsobov ako sa telo dokážte zbaviť toxických látok. Pri potení sa otvárajú póry na pokožke a výsledkom je hladšia a zdravšia pokožka.

Bez toho, aby ste museli akokoľvek cvičiť, infrasauna podporuje chudnutie a zrýchlený metabolizmus. Infrasauna spôsobuje, že telo sa potí, páli kalórie a zvyšuje sa celková cirkulácia.

Takisto pomáha liečiť celulitídu. Keďže tento typ sauny umožňuje horúčave preniknúť do pokožky trikrát hlbšie ako pobyt v bežnej saune, výsledky sú ešte lepšie. Keďže pokožka je najväčším orgánom ľudského tela, je to vynikajúci spôsob ako liečiť kožné problémy. Veľmi dobre sa liečia rany na tele, popáleniny a jazvy. Infrasauna urýchľuje ich liečbu.

Medzi ďalšie pozitívne účinky infrasauny na ľudský organizmus patria:

  • Zlepšenie imunitného systému
  • Zlepšenie sily a vitality
  • Zlepšená kontrola kardiovaskulárneho systému
  • Pomáha kontrolovať krvný tlak
  • Dodáva energiu a uvoľňuje stres
  • Uvoľňuje bolesť kĺbov a svalov
  • Pomáha liečiť bronchitídu, poškodenie tkaniva a zväčšenú prostatu.
  • omáha znížiť hladinu cholesterolu

Keďže infrasaunu nenájdete v každej dovolenkovej destinácií, snažíme sa ponúknuť svojim hosťom moderné a komfortné služby. Záruka najvyššej kvality a pohodlia je pre nás samozrejmosťou. To všetko nájdete v chate Uhorčík v malebnom a atraktívnom prostredí obce Terchová.

Pridané: 4.3.2011

Všetky príspevky na blogu >

© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com