Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

Partizánsky samopal

Branno-orientačná súťaž nás zoberie do časov minulých, keď sme ešte povinne absolvovali branné súťaže a často sme pri tom zažili aj veľa zábavy. Aktivita si vyžaduje priemerné fyzické zdatnosti.

Program začína predstavením inštruktorov, ktorí budú samotné podujatie riadiť a organizovať  a v samotnom závere taktiež vyhodnotia plnenie jednotlivých úloh s dôrazom na hodnotenie najlepších jednotlivcov a práce skupiny ako tímu. Program trvá cca 3-4  hod., pričom každý účastník si vyskúša všetky aktivity.

Dej sa odohráva v rodisku Juraja Jánošíka. Skupina účastníkov sa rozdelí do družstiev, ktoré budú plniť jednotlivé úlohy a súťažiť medzi sebou. Na úvod prebehne vysvetlenie a ukážka úloh na jednotlivých stanoviskách a základné informácie o orientácii v teréne. Každé družstvo bude vybavené mapou. Plnenie úloh na jednotlivých stanoviskách je bodované a na záver bude určené víťazné družstvo a jednotlivec.

Súťažné aktivity:
•    Prechod zamoreným územím = Plynová maska + ochranný oblek proti zamoreniu
•    Hod granátom na cieľ - sila a presnosť
•    Zlaňovanie - traverz - fyzické zdatnosti
•    Streľba na terč z praku - zneškodni nepriateľa
•    Záchrana a prenos zraneného - improvizované nosidlá
•    a ďalšie aktivity...

Čo sa naučíte:
Inštruktori  asistujú na jednotlivých stanovištiach, pričom charakterizujú činnosť  skupiny, komunikáciu, organizačné schopnosti jednotlivcov, kreativitu a aktivitu jednotlivcov, zmysel pre fair-play, odovzdanie sa pre skupinu – jednotlivca.  

Cieľom inštruktorov je v jednotlivých úsekoch teambuildingu vytvoriť pohodovú, príjemnú atmosféru a  samozrejme hodnotiť a udeľovať dôležité body z plnenia jednotlivých misií pre určenie celkového víťaza.

 

Vyžiadať cenovú ponuku

Vyžiadať cenovú ponuku

Referencie

Už niekoľko desiatok firiem bolo spokojných s našimi službami a s viacerými sa stretávame takmer pravidelne každým rokom. Bude nám potešením privítať aj vás na našich chatách.

Späť na Ponuky Teambuilding

 

NOVÉ   Zima 2018/2019  

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2017

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2018/2019
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com