Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Zažite Teambuilding v Rezorte Uhorčík ***

Teambuilding na kľúč a firemné akcie s ľudským prístupom ako u chatárov a organizáciou ako od eventovky.

Doprajte si výnimočný zážitok z teambuldingu v našom rezorte a zabudnite nachvíľu na pracovný stres. Pripravíme pre vašu firmu teambuilding na mieru, ktorý utuží vaše vzájomné vzťahy, posilní tímového ducha vašej firmy a každého z vás zaručene nabije tou správnou pozitívnou energiou. Presvedčte sa sami.

Atraktívny teambuildingový program podľa vašich predstáv

Zažite aktívny a dynamický teambulding. V prvom rade sa vám postaráme o bohatý program, ktorý je zárukou nevšedných zážitkov a aktívneho oddychu. Skvele sa zabavíte pri hľadaní Jánošíkovho pokladu, Zbojníckych športových hrách alebo súťaži Partizánsky samopal. Radi vám tiež poskytneme management training, kurz prvej pomoci, kurz sebaobrany alebo iné dynamické aktivity. V prípade záujmu vám pripravíme teambulding aj v anglickom jazyku. Všetko prispôsobíme potrebám vašej firmy a vaším požiadavkám.

Vyberte si z našej ponuky teambuildingu pre firmy na rok 2019:

Radi vám pripravíme ponuku na teambuilding

Máte záujem o teambulding alebo firemnú akciu? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a my vám radi pripravíme ponuku podľa vašich predstáv.

Zavolajte nám: 0905 462 076

Referencie

Už niekoľko desiatok firiem bolo spokojných s našimi službami a s viacerými firmami sa stretávame takmer pravidelne každým rokom. Bude nám potešením privítať aj vás na našich chatách.

Napísali nám

Dobry den p. Chrapciak,
Kedze sme sa nerozlucili osobne, chceli by sme Vam aspon takto mailom podakovat za chvile, ktore sme u vas stravili. Dakujeme za super program (pozdravujeme aj instruktorov Petra a Janka), za uzasne jedlo, perfektne ubytovanie a nadherne prostredie. Vsetkym sa nam velmi pacilo

Za Adient Team Zuzana K.

Vážený pán Chrapčiak,
v úvode sa chcem ešte raz poďakovať za výborné zvládnutie celej našej akcie, Vaše zariadenie je nádherne, funkčne a plne vybavené pre firemné akcie takého rozsahu, ako sme požadovali. Nad rámec je Vaša ochota a kvalita poskytnutých služieb, ako aj vynikajúca strava. Ohlasy od mojich kolegov boli len v superlatívoch. Ešte raz vďaka, radi sa k Vám vrátime.

Silvia B., referent obchodu, WALMARK, s.r.o.

Dobry den,
chcela by som Vam podakovat za prijemne stravene dva dni u Vas. Ohlasy od kolegov boli velmi dobre. Dakujem za spolupracu.
S pozdravom

Mgr. Alexandra L., projektový koordinátor Kancelária projektového a programového riadenia, Poštová banka, a.s.

Príjemné popoludnie, pán Chrapčiak,
Za všetkých ďakujem za skvelý víkend.
Môžem tlmočiť len spokojnosť, určite sa ešte uvidíme :-)
S pozdravom

Ing. Mária B., riaditeľka oblasti, Slovenská sporiteľňa a.s.

To my bychom chtěli poděkovat Vám za nádherný čas, za krásné ubytování a za příkladnou péči. Od počátečního objednání přes stravování a doplňkové služby běželo vše jako na drátkách. ... Jednoduše řečeno, cítili jsme se u Vás jako doma a vřele doporučujeme Vaše služby dalším zájemcům. Do budoucnosti Vám přejeme hodně úspěchů a mnoho dalších spokojených rekreantů.

Jiří V., Strategic Risk Management, Slovenská sporiteľňa, a. s.

Kolegovia boli velmi spokojni. Opat raz Vam velmi dakujem.

Maria H., Event Manager EMEA, ESET, spol. s r.o.

Chcel by som Vam podakovat za prijemne ubytovanie a perfektnu stravu. Tak ako minuly rok aj teraz sme boli velmi spokojni :-). Chata je stale velmi pekna a vyzaruje z nej pohoda. Co sa jedla tyka, myslim, ze vsetci boli nadmieru spokojni a napratali si brucha az nevladali resuscitovat:-). Verim, ze spolupraca je obojstranne prospesna, a ze budeme moct rovnako spolu pokracovat aj dalsie roky.

Michal B., hiking.sk

...ďakujem, bolo u Vás veľmi príjemne a pekne.

Miloš D., Riaditeľ obchodnej siete, Home Credit Slovakia, a.s.

Posielam Vám veľkú pochvalu z Fira. Veľmi sa nám u Vás páčilo, všetko bolo super. ... Ešte raz ďakujem za super víkend.

Ing. Eva Z., FIRO-tour s.r.o.

Pán Chrapčiak!
Ďakujem Vám za krásne prostredie, ktoré ste nám vytvorili a poskytli, a tiež za starostlivosť a milé prijatie. Máte to veľmi pekné a moc sa nám všetkým u Vás páčilo!! Želám dobrých klientov a nech sa Vám darí! Pozdravujem aj Vašu manželku, ktorá je veľmi príjemná a milá!
Do videnia! S pozdravom,

Danica B.

Hodnotili všetci a zo škály 0 až 10 /pričom desať bol top - to najlepšie/ ste "obdržali takmer vo všetkých prípadoch tú desiatku. Blahoželám Vám.

Lenka V.

Este raz Vam chceme podakovat za skvelu svatbu aku ste nam pomohli urobit a za Vasu pomoc.

Lenka a Jiri M.

Este raz Vam vsetkym chcem podakovat za uzasny tabor. Danko mi o nom rozpraval az po Liptovsky Hradok.... On nechce byt ako Peter Sagan - lebo ze taky nikdy nebude, ale chcel by byt ako jeho treneri - zjavne ste na neho urobili dobry dojem.

Dana T.

Ako spokojný rodič vyslovujem veľké ďakujem celému Kempu Petra Sagana:-)

Sylvia B.

Posielame poďakovanie nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, Maďarska a Litvy. Výborné ubytovanie, krásne chaty, chutná pravá slovenská strava, všade prvky slovenskej tradície a ľudovej tvorivosti, už i v názvoch chát :) Nemohli sme nájsť lepšie miesto na reprezentáciu Slovenska v našej nadnárodnej spoločnosti. To všetko okorenené varením guláša s full servisom a perfektným team buildingom v okolitých osadách. Počasie nás nedostalo, ale dostala nás všetkých neopakovateľná atmosféra pri Terchovskej muzike! Ďakujeme!

Mgr. Perla G., General Manager, DINERAS SLOVAKIA, s.r.o.

Teambuilding pre firmy - referencie

Tri komfortné chaty v nádhernom prostredí

Náš trojhviezdičkový rezort má to šťastie, že je doslova obklopený nádhernou prírodou a čarovnými terchovskými osadami s legendárnou zbojníckou tradíciou. Navyše, po dynamických teambuildingových aktivitách môžete zrelaxovať v našich zastrešených altánkoch s krbom na grilovanie, rekreačnom priestore na šport alebo privátnom wellness centre. Komfortné ubytovanie nájdete v našich troch chatách – Uhorčík, Ičík a Rajnoha. Lepšie miesto pre teambuilding a firemné akcie si len ťažko predstaviť.

Videá z našich akcií

Rezervujte si Teambuilding u nás!

Radi vám pripravíme ponuku na teambuilding

Máte záujem o teambulding alebo firemnú akciu? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a my vám radi pripravíme ponuku podľa vašich predstáv.

Zavolajte nám: 0905 462 076

Aký teambuilding u nás zažiteje a čo sme pre vás pripravili na sezónu 2019?

Jánošíkov poklad - Teambuilding pre všetkých, ktorí sa často a radi pohybujú v prírode a chcú vždy poznať a trafiť do svojho cieľa. Hľadanie pokladu Juraja Jánošíka zábavnou formou.
Partizánsky samopal - Branno-orientačná súťaž nás zoberie do časov minulých, keď sme ešte povinne absolvovali branné súťaže a často sme pri tom zažili aj veľa zábavy.
Zbojnícke športové hry - Veselé športové hry na zbojnícku nôtu preveria zábavnou formou schopnosť členov jednotlivých tímov spoločne bojovať za víťazstvo svojho družstva, ako aj sám za seba.
Stredoveký deň - Dynamické ukážky, streľba zo stredovekých zbraní a súťaže pre účastníkov pobytu.
Kurz prežitia SURVIVAL CAMP - Kurz, ktorý vás naučí ako zachovať pokoj aj v extrémnych podmienkach, riešiť krízové situácie a vždy nájsť cestu ku záchrane.
Večerný program - Grilovanie, pečené prasa, spoločenský program, ľudová hudba.
Strelnica - Streľba na statickej strelnici,alebo kombat strelnici z rôznych zbraní: streľba z kuše, luku, hod sekerou, streľba z praku, airsoftové zbrane.
Kurz prvej pomoci - V rámci kurzu vás naučíme ako poskytnúť prvú pomoc v rôznych situáciách a pri rôznych okolnostiach.
Management Training, Assessment Center - Tréning tímovej spolupráce, komunikácie, manažérskych, predajných alebo iných zručností potrebných v dnešnej dobe.
Školenia - Naše chaty sú ideálne na usporiadanie firemných akcií alebo školení.

 
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com