Posledný voľný termín Leto 2018: 7.7.-14.7. a 18.8.-25.8. Rezervuj teraz!
Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Romantický víkendový pobyt

Túžite spolu stráviť romantický víkendový pobyt a užiť si pohodu a relax zároveň? Vitajte na webovej stránke chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Naše chaty sú ako stvorené pre víkendovú romantiku a relax vo dvojici.

 

Romantický víkendový pobyt

Chaty na víkend - ihriskoTúžite spolu stráviť romantický víkendový pobyt a užiť si pohodu a relax zároveň? Vitajte na webovej stránke chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Naše chaty sú ako stvorené pre víkendovú romantiku a relax vo dvojici.

Romantický víkendový pobyt u nás strávite v útulnej izbe so štýlovým dreveným nábytkom. Chaty sú celé drevené a je v nich mimoriadne príjemná atmosféra.  Vlastné WC a sprcha na každej izbe je samozrejmosťou. Okrem toho máte k dispozícii TV s káblovkou a WiFi. Na poschodí máte k dispozícii kuchynku. Jedlo podávame v chate v spoločenskej miestnosti. Ideálne prostredie pre romantickú večeru.

Váš romantický víkendový pobyt si môžete spestriť pobytom v našom privátnom wellness s masážnou vírivou vaňou, fínskou saunou a infra saunou. Alebo si môžete spraviť večernú opekačku pri hviezdach v našom krbovisku pri chate. V okolí pozýva na prechádzku krásna príroda s romantickými zákutiami.

Počas dňa môžete vyraziť na dobrodružný výlet, túru, prípadne prípadne sa ísť zabaviť na niektorú z atrakcií v okolí. Výber je len na vás. Aby sme vám ho uľahčili, pripravili sme pre vás Tipy na výlety. Radi vám vyjdeme v ústrety a pripravíme veci tak, aby bol váš romantický víkendový pobyt čo najpríjemnejší. Cena za víkend pre 2 osoby na 2 noci bez stravy začína už od 62 EUR.  V prípade vášho záujmu kontaktujte nás prosím, tešíme sa na vašu návštevu.

NOVÉ   Leto 2018   ZĽAVY!

1 noc ZADARMO 7x ubytovanie v 3 * chatách s wifi, k dispozícii: detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko +20% zľavy na atrakce
Termín: 7 nocí, 1.4-31.10.2018

od 104 €/osoba/7 nocí
 
10% Zľava  6x ubytovanie v 3 * chatách s wifi, k dispozícii:detské ihrisko, altánok s krbom, ihrisko +20% zľavy na atrakcie
Termín: 6 nocí, 1.4-31.10.2018

od 93 €/osoba/6 nocí
 

Viac Leto 2018
© 2018 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic