Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

Lyžovačka v lyžiarskych strediskách na strednom Slovensku

Na strednom Slovensku v Malej Fatre a okolí sa nachádza viacero zaujímavých lyžiarskych stredísk. Výhodou je, že nie sú príliš vzdialené od seba a pokiaľ sa ubytujete v Terchovej alebo v okolí, do žiadneho z týchto stredísk nebude príliš ďaleko.

 

Lyžiarske stredisko Vrátna

 Dovolená na horách na SlovenskuLyžiarske stredisko Vrátna sa nachádza v Malej Fatre, v rovnomennej doline. Pre lyžiarov je tu k dispozícii spolu 18 km zjazdoviek. Nájdete tu detskú škôlku, požičovňu lyžiarskej výstroje a všetko, čo by má byť v dobrom lyžiarskom stredisku. Stredisko má tri lokality - Paseky, Poludňový Grúň a Chleb.

Gavurky

Stredisko SKI Gavurky nájdete v Terchovej, v časti Biely Potok. Je určené skôr pre nenáročných lyžiarov a rodiny s deťmi. Na kopec vás vytiahnu dva vleky poma s dĺžkou 350m. Pre deti je k dispozícii detský vlek s dĺžkou 100m.

Kubínska Hoľa

Dovolená na horách na SlovenskuToto obľúbené lyžiarske stredisko nájdete na Orave neďaleko mesta Dolný Kubín. Na Kubínskej holi si užije zábavu celá rodina. Nájdete tu trate na lyžovanie free ride, taktiež pretekárske trate aj lyžiarsku škôlku. Zo zjazdoviek sú krásne výhľady na Nízke aj Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú aj Veľkú Fatru. Pre lyžiarov je k dispozícii 13 km zjazdových tratí a viac ako 10 km upravovaných bežeckých tratí.

Veľká Rača

Snowparadise Veľká Rača na Kysuciach je stredisko obľúbené medzi slovenskými aj poľskými lyžiarmi. Lyžovať tu môžete v troch lokalitách - Dedovka, Marguška a Lalíky, ktoré sú vzájomne lyžiarsky prepojené. Nájdete tu zjazdovky všetkých náročností a širokú ponuku služieb - lyžiarska škola a škôlka, úschovňa, ski servis, požičovňa lyží a predajňa športových potrieb.

Martinské hole

Dovolená na horách na SlovenskuMartinské hole sa nachádzajú v južnej časti Malej Fatry a vypínajú sa nad Turčiansku kotlinu a mesto Martin. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1150-1456 m.n.m. a z tejto výšky vám ponúkne krásne výhľady na okolie. Lyžiari tu nájdu 12 km zjazdoviek, z toho 9 km ľahkých a 3km stredne ťažkých. V stredisku sa nachádza sedačková lanovka a 6 vlekov. Stredisko je vhodné aj na freeride jazdu a nachádza sa tu aj Funpark pre snowboardistov.

 

 

NOVÉ   Zima 2018/2019  

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2017

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2018/2019
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com