Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

Lyžovanie a zimné aktivity vo Vrátnej 

V Terchovej a okolí je veľa možností ako si užiť zimu a zimné obdobie, aj keď práve nie je lyžiarska sezóna alebo popri lyžovaní chcete vyskúšať aj iné aktivity. Taktiež nelyžiari alebo rodiny s deťmi si tu počas zimného obdobia môžu vyskúšať zaujímavý program, ako napríklad snežnicový pochod alebo špeciálny program určený na zodpovedných pohyb v zimných horách a prevenciu lavínového nebezpečenstva.

Lyžovať môžete až v piatich lyžiarskych strediskách v okolí. Najbližšie je lyžiarske stredisko Vrátna a Gavurky. Do 30 minút autom sú vzdialené lyžiarske strediská Kubínska hoľa a Veľká Rača. V Terchovej a okolí sa nachádza viac ako 15 km upravovaných trás na bežecké lyžovanie. Všetky vedú v krásnom prostredí Národného parku Malá Fatra.

Vrátna je ako stvorená na skialpinizmus. Okrem výborných podmienok tu skialpinistov potešia aj krásne výhľady. Zo špecializovaných programov môžeme doporučiť lavínový program, ktorý je zaujímavý a v extrémnych prípadoch môže pomôcť zachrániť život. Z ďalších netradičných programov je k dispozícii napríklad snežnicový pochod vrcholmi Malej Fatry.

Pre deti je dispozícii lyžiarska škola a taktiež babysitting na kopci. Zatiaľ čo deti budú mať o zábavu postarané, vy môžete pokojne lyžovať. Po dlhom pobyte v zimnom prostredí isto dobre padne vyhriať sa vo wellness centre alebo v niektorom z aquaparkov v okolí. Vyskúšať môžete napríklad Rajecké Teplice, ktoré vás okrem horúcej vody očaria aj jedinečnou atmosférou vďaka antickej architektúre.

 

NOVÉ   Zima 2018/2019  

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2017

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2018/2019
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com