Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Drevenice Uhorčík, Ilčík a Rajnoha - Ubytovanie Terchová

 

Drevenice Uhorčík, Ilčík a Rajnoha - Ubytovanie Terchová

Drevenice Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v obci Terchová sú novopostavené drevenice, ktoré vás oslovia klasickou atmosférou a zároveň modernou výbavou. Ubytovanie s kompletným dreveným interiérom s masívnym nábytkom vám poskytne komfort a pohodlie či už na dovolenke alebo firemnom pobyte. Každá drevenica má samostatné izby s kúpeľňou a WC, na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť. Pri každej drevenici je rekreačný priestor s detským ihriskom a zastrešené krbovisko s grilom. 

V dreveniciach je domácka atmosféra. Je možnosť prenajať si celú drevenicu alebo jednotlivé izby. Parkovisko je hneď pri dreveniciach a je bezplatné.

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
© 2022 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic