Zimné prázdniny - vianočné prázdniny 2022/2023

Neviete, čo budete robiť počas zimných prázdnin? Nebaví vás sedieť doma pri stromčeku? Poďte na chatu! Zoberte svojich kamarátov a prídite na pobyt! Zimné prázdniny sú ako stvorené pre pobyt na chate. Užite si zimné prázdniny na netradičnom mieste plnom možností.

 

Pobyt na chate počas zimných prázdnin 2022/2023

Zimné prázdniny 2022/2023: 23.12.2022 - 07.01.2023


Neviete, čo budete robiť počas zimných prázdnin? Nebaví vás sedieť doma pri stromčeku? Poďte na chatu! Pripravili sme pre vás skvelú ponuku na Vianoce. Zoberte svojich kamarátov alebo rodinu a prídite na pobyt! Zimné prázdniny sú ako stvorené pre pobyt na chate. Užite si zimné prázdniny na netradičnom mieste plnom možností.

Zapíšte si termín zimných prázdnin: 23.12.2022 - 07.01.2023
Nástup do školy je až 9.1.2023.

Nezabudnite si lyže, pretože budete ubytovaní na chate v Terchovej neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna. Cez Vianoce a zimné prázdniny síce nie je sneh zaručený, avšak obyčajne v tomto čase už býva celkom dobrá lyžovačka. Ak by vám lyžiarske stredisko Vrátna bolo málo, v okolí sa nachádzajú aj ďalšie lyžiarske strediská.  A zoberte si aj plavky, pretože v chate máme skvelé wellness centrum. V spoločenskej miestnosti si môžete zahrať spoločenské hry, stolný futbal (kalčeto) alebo šípky. Zimné prázdniny tak nadobudnú úplne nový rozmer!

Okolie chaty ponúka veľa ďalších možností na zábavu počas zimných prázdnin. V okolí chaty sa môžete sánkovať a bobovať. Pri chate je klzisko, tak si nezabudnite korčule. Možete si užiť aj niektorú zo zimných atrakcií.

Vyberte si niektorý zo akciových balíčkov na zimné prázdniny v roku 2022/2023. Teší sa na vás kolektív chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Celú zimnú ponuku nájdete tu: Perfektná lyžovačka na Slovensku 2022/2023.

 

Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
© 2022 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *