Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Ubytovanie Terchová

Ponúkame vám štýlové ubytovanie v klasických dreveniciach v Terchovej, regióne Malej Fatry s komfortom ktorý vám spríjemní pobyt: priestranné izby, každá izba s vlastným wc a sprchovým kútom, WIFI FREE. V každej chate je plne zariadená kuchyňa s jedálňou. Pre relax a odpočinok je pri každej chate k dispozícii vlastné detské ihrisko, ihrisko, prestrešený altánok pre grilovanie a varenie gulášu. Regeneráciu Vám poskytne aj súkromné wellness centrum

 

Ubytovanie Terchová

vstúpte s dieťaťomPonúkame vám ubytovanie v Terchovej v troch dreveniciach. Chaty sú komfortne zariadené, každá izba má vlastné wc a sprchový kút. V každej chate je plne zariadená kuchyňa s jedálňou. Každá chata má vlastné: detské ihrisko, zastrešené krbovisko na grilovanie alebo varenie gulášu, parkovisko a veľkú záhradu.  Chaty sú iba 5 minút od centra obce Terchová. Ubytovanie je možné v jednotlivých izbách alebo je možný prenájom celej chaty.

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4,kuchyňa + veľká spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 3x3+1

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 14+6. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi i pre firemné akcie - školenia, výlety alebo teambuilding. Viac informácií o každej chate sa dozviete kliknutím na jej názov alebo obrázok. Ak hľadáte zaujímavú lokalitu pre vaše ubytovanie, Terchová isto splní vaše očakávania. Rezervujte si ubytovanie Terchová v chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ešte dnes!

Chutné stravovanie u nás

Raňajky, polpenzia alebo plná penzia

chutné stravovanie v terchovejStravovanie formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. Môžete sa tešiť na chutné domáce jedlá. Je aj možnosť prípravy špeciálnej stravy: vegetariánska, bezlepková, ... So stravovaním priamo v našich objektoch tak bude váš pobyt ešte komfortnejší!

 Stravovanie poskytujeme pre skupiny min. 12 osôb na objednávku vopred (minimálne 21 dní pred nástupom na pobyt).

 

Spoločenská miestnosť
Panoráma 360° - Jedáleň a spoločenská miestnosť (otvoriť v celom okne prehliadača)

Ubytovanie v Terchovej v našich chatách je správna voľba

Terchová je rázovitá obec na severnom Slovensku. Preslávil ju hlavne slovenský hrdina Juraj Jánošík. V súčasnosti je Terchová významná letná i zimná turistická destinácia (tipy na výlety). Každoročne sa tu koná veľa podujatí ako napríklad Jánošíkove dni, Cyrilometodské dni alebo Terchovský budzogáň.

Ubytovanie Terchová - chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Ubytovanie v Terchovej v našich chatách vám poskytne dostatok priestoru pre relax a oddych. Chaty sú iba kúsok od centra Terchovej a sú obklopené nádhernou prírodou. Pri každej chate je veľký rekreačný priestor s detským ihriskom, takže aj pokiaľ nie ste zrovna na výlete, možete byť na čerstvom vzduchu v prírode a pritom len pár krokov od svojej izby. Aj naše wellness centrum s fínskou saunou, infrasaunou a veľkou masážnou vaňou spríjemní vaše ubytovanie. Terchová a jej okolie sú skutočne okúzlujúce a my spravíme všetko preto, aby ste sa na pobyte u nás cítili čo najprílemnejšie.


Ubytovanie Terchová - zľava

Aktuálne zľavy ktoré ponúkame v súvislosti s ubytovaním 

Drevenice - Ubytovanie Terchová
Drevenice Uhorčík, Ilčík a Rajnoha sú novopostavené drevenice s klasickou atmosférou a modernou výbavou

Ubytovanie Terchová - last minute
Aktuálne last minute ponuky na naše ubytovanie

NOVÉ   Zima 2019/2020 

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2020

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2019/2020
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com