Atraktívny outdoor Adventure Military Teambuilding

Atraktívny outdoor teambuilding založený na plnení misie s využitím pyrotechniky, kulís, komparzu, kaskadérov, terénnych vozidiel, vojenskej techniky, vrtulníkov, motorových člnov.

Adventure Military Teambuilding

Atraktívny outdoor teambuilding založený na plnení misie s využitím pyrotechniky, kulís, komparzu, kaskadérov, terénnych vozidiel, vojenskej techniky, vrtulníkov, motorových člnov.

Trvanie: 1 až 5 dní

Vyžiadať cenovú ponuku

Náplň teambuildingu

Hlavná časť outdoor adventure military teambuildingu spočíva v programe, ktorý trvá v rozmedzí 1 – 5 dní. Jedná sa o hru – misiu, ktorá sa odohráva podľa fiktívneho príbehu založeného vo väčšine prípadov na reálnom základe s plnením vopred určených úloh a s predurčenými pravidlami hry. Celej hre predchádza tréning a briefing, kde sa účastníci misie naučia a dozvedia všetko potrebné k úspešnému splneniu misie.

Cieľom obsahovej stránky misií je splnenie úlohy s nádychom military akcie, kde sa využívajú všetky technické prostriedky skupiny PANTERS: pyrotechnika, kulisy, komparz, kaskadéri, terénne vozidlá, vojenská technika, vrtulníky, motorové člny. Plnenie misie nenásilným spôsobom vytvára situáciu súdržnosti kolektívu, resp. jednotky. Odreagovanie účastníkov od bežných starostí a situácií, pričom pri plnení misie je potrebná aj patričná dávka odvahy, komunikácie kolektívu a súdržnosti, nakoľko sa dostávajú do situácií, kde hladina adrenalínu vysoko stúpa a na povrch sa vyplavujú skutočné vlastnosti človeka. Cieľom outdoor adventure military teambuildingu je zanechať v účastníkoch pocity z nových skúseností a ich prenesením do bežného života.

Misia Broken Arrow 

Jedná sa o takticko – bojový hru ktorej príbeh sa odohráva v prostredí strednej ameriky , kde pri tajnom leteckom cvičení letadla Stealth dojde k sabotáži jedného z pilotov.Ten chce pri prelete ponad púšt uvoľniť dve jadrové hlavice čo sa mu aj napokon podarí . Pri dopade hlavice navybuchnú, pretože majú bezpečnostné poistky.Pentagon vyšle na miesto, kde lietadlo havarovalo, tím špecialistov ( DHL ).Zistia, že v troskách chýbajú nie len piloti ale aj samotné jadrové hlavice.Ich úlohou je dostať jadrové hlavice späť!

Začína sa operácia s krycím názvom Zlomený šíp (Broken Arrow - označenie pre stratu jadrovej bomby)

Základy potrebné na misiu Broken Arrow – základy maskovania, využitie prírodných materiálov k splynutiu s prírodou, taktický presun a boj malých jednotiek a jednotlivca v misii, presun a taktika ( verbálna a neverbálna komunikácia jednotky), druhy formácií, základy a taktika streľby z malých ručných zbraní, základy a taktika streľby z dlhých ručných zbraní , pudová streľba

Prínosy teambuildingu

  • odbúranie bariér,
  • zoznámenie sa,
  • fyzické a mentálne „zahriatie“ tímov na „maximálny“ výkon tímu,
  • preverenie schopností komunikovať (verbálne, neverbálne)
  • rozvoj kreatívneho myslenia a koordinácie,
  • prekonanie hraníc možností ( prekonanie strachu z nových vecí a pod. ).

Základy využívania technických prostriedkov – v rámci hlavného programu (závisí o aký produkt a tému programu sa jedná ) účastníci teambuildingu môžu využívať na splnenie misie rôzne technické prostriedky. Jedná sa o terénne vozidlá, štvorkolky, malé gumové motorové člny, základného potápačského vybavenia a lezeckej výstroje. Podľa vybraného produktu je vykonávaná inštruktáž zameraná na bezpečné zvládnutiu technických prostriedkov a vybavenia. (samovyprosťovanie terénneho motorového vozidla, alebo štvorkolky, jazda terénnym vozidlom, alebo štvorkolkou v členitom teréne, obsluha a technika plavby na gumových motorových člnov, základy potápania, základy a techniky lezenia na lezeckú stenu, základy a technika prekonávania prekážkovej lanovej dráhy a pod)

 Vyžiadať cenovú ponuku

Späť na Ponuky Teambuilding

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *