Lyžovanie s deťmi

Väčšina mladých rodín chodí na lyžovať spolu s deťmi. Je to dané jednak motiváciou viesť deti k športu, k lyžovaniu a vytvoriť im aktívny program. Rovnako tiež chceme, aby sme deti mohli zobrať so sebou, keď si chceme zalyžovať. Veď čo je krajšie ako stráviť pekný zimný deň na rodinnej lyžovačke.

Lyžovanie s deťmi. Kde si dobre zalyžujete s celou rodinou?

Lyžovanie s deťmi 1Väčšina mladých rodín chodí na lyžovať spolu s deťmi. Je to dané jednak motiváciou viesť deti k športu, k lyžovaniu a vytvoriť im aktívny program. Rovnako tiež chceme, aby sme deti mohli zobrať so sebou, keď si chceme zalyžovať. Veď čo je krajšie ako stráviť pekný zimný deň na rodinnej lyžovačke.

Vaše deti je vhodné viesť k lyžovaniu od čo najmenšieho vleku. Dnes sú vytvorené v lyžiarskych strediskách podmienky, aby sa aj tie najmenšie deti mohli začať učiť lyžovať a vytvárať si k lyžovaniu vzťah. V okolí Terchovej sa nachádzajú viaceré lokality, ktoré sú vhodné pre lyžovanie s deťmi.  

Zimné pobyty - cenníky a rezervácie

Vrátna - Paseky - ideálne na rodinnú lyžovačku

Lyžovanie s deťmi 2Ideálne miesto na rodinnú lyžovačku a lyžovanie s deťmi. V stredisku sa nachádzajú lyžiarske a snowboardové škôlky. V lyžiarskej škôlke Kids Zone sa vaše deti môžu učiť lyžovať, kým vy môžete lyžovať na Grúni na štvorsedačke. Parkovisko sa nachádza hneď pri vlekoch, takže sa s deťmi nemusíte kus premiestňovať. V lyžiarskom stredisku Vrátna - Paseky si lyžovačku užijú malí aj veľkí.

Lyžiarska škola

Lyžiarska škola vo Vrátnej je ideálny štart ako začať vaše deti oboznamovať s lyžovaním. Prvý doporučený vek na oboznámenie sa s lyžovaním a začiatok výuky je od 3. roku dieťaťa. Tieto malé deti sú k lyžovaniu vedené hravou a nenútenou formou. Najmenšie deti sa učia ako stáť a pohybovať sa na lyžiach, staršie potom základy jazdy, zvládanie zatáčok, jazda na vleku a pod. Zárukou kvalitnej výuky lyžovania vo Vrátnej je mladý kolektív kvalifikovaných inštruktorov. Viac o lyžiarskej škole 

Babysitting na kopci

Spravte vašim deťom radosť a "odložte" si ich počas lyžovačky v našom babysitting centre na kopci. Vaše deti zažijú veľa zábavy a pobyt v našom babysitting centre bude pre ne príjemným zážitkom a spestrením. Prevádzka každý deň (t.j. - 7x v týždni)  08:30  - 16:00 hod.

zakúpenie výučby lyžovania/ snowboardingu na 2 + hodín = zľava 10 % z ceny babysittingu

Pre našich hostí: Babysitting 1 hod. v rámci akcie lyžovačka = ZADARMO, na ďalšie hodiny 20% ZĽAVA

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *