Chata pre 15 ľudí

Ponúkame vám na prenájom 3 chaty pre 15 ľudí ideálne pre rodinné a kamarátske partie alebo firemné akcie. Osoby navyše sa môžu ubytovať na prístelkách.

Chata pre 15 ľudí v Terchovej v Rezorte Uhorčík ***

Ponúkame vám na prenájom 3 chaty pre 15 ľudí ideálne pre rodinné a kamarátske partie alebo firemné akcie. Osoby navyše sa môžu ubytovať na prístelkách. Chaty sú nové, komfortne vybavené a zariadené, so spoločenskými miestnosťami a wellness centrom priamo v chate. V prípade potreby vieme ubytovať aj viac osôb vo viacerých chatách.

     

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha sa nachádzajú kúsok od centra rázovitej obce Terchová, na pokojnom mieste, kde budete mať dostatok súkromia. Pred každou chatou je rekreačný priestor s ihriskom a detským ihriskom, ktoré budú patriť počas prenájmu chaty iba vám. Každá chata má zastrešený altánok s krbom, kde sa dá za každého počasia grilovať, opekať alebo variť guláš.

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

Pre firmy isto príde vhod hlavne chata Rajnoha, ktorá má na prízemí veľkú spoločenskú miestnosť s vybavením potrebným pre kurzy, školenia alebo prezentácie. Podľa vašich požiadaviek pripravíme menu a stravu na celý deň, prípadne coffee break a ďalšie podľa vášho želania. Môžete si vybrať aj z našej ponuky teambuildingových aktivít.

   

Čas v Terchovej si môžete spestriť turistikou, nenáročný veľmi pekný výlet je napríklad jazda kabínkovou lanovkou do snilovského sedla, odtiaľ sa dá nenáročným terénom absolvovať výstup na Veľký Fatranský Kriváň. Využiť môžete aj niektoré z atrakcií v okolí, prípadne ísť relaxovať do niektorého z aquaparkov.

Budeme radi, ak nám dáte vedieť, ako by ste si váš pobyt u nás predstavovali. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť, čo nám naši hostia napísali do kroniky.

Rezervovať chatu

 

© 2023 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *