Chaty pre 40, 50, 60 osôb

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej ponúkajú komfortné ubytovanie pre veľké skupiny - či už firmy, rodiny alebo priateľov. Tieto chaty pre 40, 50 alebo 60 osôb sú komfortne zariadené, všetky izby majú vlastné wc a kúpeľňu.

Chaty pre 40, 50, 60 osôb

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej ponúkajú komfortné ubytovanie pre veľké skupiny - či už firmy, rodiny alebo priateľov. Tieto chaty pre 40, 50 alebo 60 osôb sú komfortne zariadené, všetky izby majú vlastné wc a kúpeľňu, každá chata má kuchynku a spoločenskú miestnosť. V chatách je bezplatné wifi.

     

Chaty sa nachádzajú v blízkej vzdialenosti jedna od druhej a tak sú vhodné pre veľké skupiny. V troch chatách sa ubytuje 40 až 60 osôb. Každá chata má vlastný rekreačný priestor a ihrisko, tak sa celá výprava môže rozdeliť na niekoľko skupín a využívať tieto rekreačné kapacity na rôzne aktivity.

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

Na prízemní v chate Rajnoha sa nachádza veľká spoločenská miestnosť pre cca 34-48 osôb.

Stravovanie zabezpečíme podľa vašich predstáv, strava sa podáva v spoločenskej miestnosti v chate Rajnoha. Túto spoločenskú miestnosť môžete využiť aj na prednášky a školenia, v miestnosti sa nachádza všetko potrebné audiovizuálne zariadenie. Chaty sú tak ideálne pre firemné akcie.

     

Okrem ubytovania si môžete vybrať aj z našej širokej ponuky teambuildingových aktivít. Do vášho programu sa bude isto hodiť aj turistika, veď budete v Malej Fatre, ktorá ponúka jedny z najkrajších ristických chodníkov, ako napríklad Jánošíkove diery. Nenáročný výlet s krásnymi výhľadmi je jazda kabínkovou lanovkou do Snilovského sedla. Zo zaujímavých atrakcií môžeme doporučiť napríklad nočnú prehliadku hradu Strečno, alebo splav Váhu na pltiach. Na svoje si prídu aj milovníci adrenalínových športov.

S našimi službami boli spokojné aj spoločnosti ESET, DELL, IBM, Slovenská sporiteľňa a veľa ďalších. Čo o nás povedali si môžete pozrieť v rubrike Referencie.  Budeme radi, ak budeme môcť firemnú akciu na našich chatách pripraviť aj pre vás.

Rezervovať chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *