Chata pre 30 osôb

Ponúkame na prenájom chaty pre 30 osôb v rázovitej obci Terchová, v Národnom parku Malá Fatra. Chaty sú vhodné pre firmy, pre rodiny i pre partie priateľov. Chaty sú nové a komfortne zariadené.

Chata pre 30 osôb v Rezorte Uhorčík ***, Terchová

Ponúkame na prenájom chaty pre 30 osôb v rázovitej obci Terchová, v Národnom parku Malá Fatra. Chaty sú vhodné pre firmy, pre rodiny i pre partie priateľov. Chaty sú nové a komfortne zariadené, v každej chate je spoločenská miestnoť, kuchynka, pred chatou je rekreačný priestor, altánok s krbom na grilovanie alebo varenie gulášu, ihrisko a detské ihrisko.

     

Celkovo sa v areáli nachádzajú 3 chaty, blízko pri sebe, ale každá s vlastným rekreačným priestorom, altánkom a ihriskom. Pri počte 30 osôb odporúčame prenájom dvoch chát.
Jednotlivé chaty majú nasledovné kapacity: 

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

     

Spojením chát dosiahnete aj ďalšie benefity, budete mať k dispozícii 2 rekreačné priestory, 2 ihriská, takže môžete sa rozdeliť na 2 aj viaceré skupiny s rôznymi aktivitami. Pri prenájme chaty Rajnoha môžete využívať veľkú spoločenskú miestnosť pre 34 osôb, ktorá sa nachádza na prízemí tejto chaty. Spoločenská miestnosť je prispôsobená na konanie školení, prezentácií alebo seminárov. K dispozícii máte všetku potrebnú techniku. U nás budete mať aj kvalitné stravovanie, menu pripravíme podľa vašich požiadaviek. K večernému posedeniu vám môžeme pripraviť pečené prasiatko.

Radi vám pomôžeme aj s programom vášho pobytu. Vybrať si môžete z doporučených aktivít a výletov. Pripravili sme pre vás aj ponuku teambuildingu.

Rezervovať chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *