Lyžovačka na Slovensku 2024/2025

Lyžovačka na Slovensku v sezóne 2024/2025 opäť naberá na popularite. I keď medzičasom sme začali chodiť lyžovať do Álp, stále sa nájdu lyžiari, ktorí lyžujú v zmysle porekadla "všade dobre, doma najlepšie". A ostatní možno zistia, že aj lyžovačka na Slovensku môže byť príjemným zážitkom. Lyžovanie na Slovensku je navyše oveľa lacnejšie ako v zahraničí.

Lyžovačka na Slovensku 2024/2025 v Terchovej a okolí

Lyžovanie na Slovensku - VrátnaLyžovačka na Slovensku v sezóne 2024/2025 opäť naberá na popularite. I keď medzičasom sme začali chodiť lyžovať do Álp, stále sa nájdu lyžiari, ktorí lyžujú v zmysle porekadla "všade dobre, doma najlepšie". A ostatní možno zistia, že aj lyžovačka na Slovensku môže byť príjemným zážitkom. Lyžovanie na Slovensku je navyše oveľa lacnejšie ako v zahraničí.

Slovenské lyžiarske strediská sa za posledné roky dostali na veľmi dobrú úroveň. I keď rozsahom zjazdoviek nemôžu konkurovať tým alpským, služby sú už na viacerých miestach v porovnateľnej kvalite. Vďaka rozsiahlym investíciám vyrástli v mnohých strediskách moderné sedačkové lanovky, parky pre snowboardistov či freerideové zóny. Vaša lyžovačka 2024/2025 tak môže byť tak dobrá ako nikdy predtým.

Výborná lyžovačka na Slovensku 2024/2025 v Terchovej na chatách Uhočík, Ilčík a Rajnoha!

Užite si skvelú lyžovačku na Slovensku s ubytovaním v komfortných chatách v Terchovej. V okolí sa nachádzajú hneď tri 5-hviezdičkové lyžiarske strediská: Vrátna, Veľká Rača a Kubínska hoľa.

Zimné pobyty - cenníky a rezervácie

Počas vašej lyžovačky 2024/2025 môžete lyžovať v lyžiarskych strediskách Vrátna, Veľká Rača a Kubínska hoľa. Pri chate sú výborné podmienky na sánkovanie, bobovanie, stavanie snehuliakov, guľovačku a iné zimné radovánky. Pri chate je k dispozícii klzisko.

Zimné pobyty - cenníky a rezervácie

Slovensko ponúka ideálne podmienky na lyžovanie a tomu zodpovedá aj počet lyžiarskych stredísk. Nielen veľké top strediská, ale aj tie menšie sú veľmi obľúbené. Už takmer všetky disponujú umelým zasnežovaním, veľa z nich ponúka večerné lyžovanie.

V lyžiarskych strediskách na vás čaká široký rozsah služieb - od požičovne lyžiarskej výstroje, cez lyžiarsku škôlku, snowboard parky, špeciálne upravené trate, freeride zóny či upravované bežkárske trate. Každý sí príde na svoje, dokonca aj nelyžiari. Tí si môžu vyskúšať bobové dráhy alebo snowtubing. Toto ocenia najmä rodiny, v ktorých niektorý člen nelyžuje.

Lyžovanie na Slovensku - SkialpinizmusLyžovanie tiež nemusí znamenať, že sa necháte vytiahnuť sedačkou a dole sa spustíte. Stále viac ľudí objavuje čaro skialpinizmu. Na prvý pohľad možno vyzerá nezaujímavo, avšak kto ho vyskúšal a objavil jeho čaro, obyčajne mu zostal verný. Skialpinizmus dáva predovšetkým možnosť uniknúť z tradičných zjazdoviek a byť viac v spojení s prírodou.

Lyžovanie už nie je iba o tom ráno si zapnúť lyže a celý unavený sa večer zvaliť do postele. Dôležité je, aby ste mohli efektívne stráviť voľný čas, aj keď práve nelyžujete. Ubytovacie komplexy ponúkajú veľa  foriem zábavy a spoločenského vyžitia.

My vám ponúkame ubytovanie na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v obci Terchová, neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna. Všetky tri chaty sú moderne zariadené. Priamo v chate sa nachádza wellness centrum a spoločenská miestnosť. Pred každou chatou máte vyhradený priestor a ihrisko pre vaše voľnočasové aktivity. Pre vaše deti je pripravené klzisko. Keď práve nebudete lyžovať, môžete si vybrať niektorý z našich Tipov na výlety. Váš pobyt tak bude pestrý a vhodne bude dopĺňať vašu lyžovačku. Ak by vás omrzela Vrátna, môžete si vybrať aj z ďalších lyžiarskych stredísk.

Srdečne vás pozývame ku nám na strávenie vášho zimného pobytu. Užite si lyžovačku na Slovensku a ubytujte sa u nás na chate. Tešíme sa na vašu návštevu.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *