Chata pre 20 ľudí

Ak hľadáte chaty pre 20 ľudí, isto by sa vám zapáčila jedna z chát Uhročík, Ilčík alebo Rajnoha v Terchovej. Tieto chaty sa nachádzajú na strednom Slovensku necelých 30 km od Žiliny, v Národnom parku Malá Fatra.

Chata pre 20 ľudí v Terchovej v Rezorte Uhorčík ***

Ak hľadáte chaty pre 20 ľudí, isto by sa vám zapáčila jedna z chát Uhročík, Ilčík alebo Rajnoha v Terchovej.
Tieto chaty sa nachádzajú na strednom Slovensku necelých 30 km od Žiliny, v Národnom parku Malá Fatra.

Každá z izieb v chate má vlastnú kúpeľňu a wc. V chate sa nachádza kuchynka s kompletnou výbavou. Chaty sú komfortne a štýlovo zariadené, chaty aj vybavenie je nové.

    

20 osôb sa vrátane prísteliek ubytuje v jednej chate. Prípadne je možné prenajať viac chát. Ubytovacie kapacity chát sú nasledovné:

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

 V chate Rajnoha na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť pre cca 34-48 osôb.

Každá chata má vlastný rekreačný priestor, ktorý bude počas prenájmu chaty patriť iba vám. Ku chate taktiež patrí krytý altánok s krbom na grilovanie alebo varenie gulášu. Tu si môžete spraviť príjemné posedenie pri ohníku, nezávisle od počasi. Pre 20 ľudí ako stvorené na príjemný večer

Ak ku nám idete na firemnú akciu, rekreačný priestor pri chate môžete využiť na teambuildingové aktivity. Do pozornosti by sme vám radi dali aj našu ponuku teambuildingových aktivít a kurzov. Napíšte nám, ako si váš pobyt alebo akciu u nás predstavujete, radi priravíme veci tak, aby plne vyhovovali vašim potrebám. 

     

Pre skupiny priateľov alebo rodiny s deťmi je pri každej chate detské ihrisko s pieskoviskom. Deti tak budú mať o zábavu postarané, zatiaľ čo vy sa môžete venovať vaším aktivitám. Vy aj staršie deti si môžete zahrať futbal alebo badminton na ihrisku.

Ku chatám je bezproblémový prístup, pri každej chate je bezplatné parkovisko. Ak zvažujete výber chaty, pozrite si, čo o nás povedali iní.

Rezervovať chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *