Relaxačné masáže v Rezorte Uhorčík ***

Príďte si oddýchnuť na masáž do nášho wellness centra v Rezorte Uhorčík *** v Terchovej.

Príďte si oddýchnuť na masáž do nášho wellness centra v Rezorte Uhorčík *** v Terchovej.

Uvoľnite sa a oddýchnite si pri relaxačnej masáži v príjemnej atmosfére nášho wellness centra. Či už sa rozhodnete pre masáž lávovými kameňmi, relaxačnú masáž alebo medovú masáž, zaručene budete odchádzať oddýchnutí a plní novej energie.


 

Zaručene vás poteší

  • Masáž lávovými kameňmi (60 min) - 35 €
    Masáž zlepšuje krvný obeh, pomáha zásobovať pokožku kyslíkom a živinami. Ľahko a príjemne zmierňuje bolesti chrbta, hlavy a šije. Znižuje stres, pomáha emocionálne relaxovať, upokojuje, podporuje odstraňovanie nepotrebných látok a toxínov z tela. Kontraindikácie: kŕčové žily, trombóza, ateroskleróza, vysoká teplota, akútny zápal, tehotenstvo, počas menštruácie, onkologické ochorenia.
  • Medová masáž chrbta (45 min) - 25 €
    Medová masáž silne prekrvuje a hĺbkovo detoxikuje celé telo od škodlivých látok cez jeho najväčší orgán, pokožku. Med pôsobí ako exfoliant, pomáha odstraňovať nahromadené nečistoty a odumreté kožné bunky. Kontraindikácie: alergia na med, v oblasti otvorených rán, pri poškodeniach kože, ekzémoch či vyrážkach, pri nádorových ochoreniach, pri krvácavých ochoreniach ako žalúdkové vredy a podobne, pri vysokom očnom tlaku (glaukóme čiže zelenom zákale), pri trombóze, pri infekčných ochoreniach, tehotenstvo, chlpatý chrbát.
  • Antistresová masáž (50 min) - 30 €
    Celotelová antistresová masáž pomáha účinne odstrániť nahromadenú únavu, stres a napätie po náročnom pracovnom dni či týždni. Masáž uvoľňuje unavené telo, znižuje nahromadené emocionálne napätie, uvoľňuje myseľ a nabíja pozitívnou energiou. Kontraindikácie: zvýšená telesná teplota, akútne zápaly, abscesy na povrchu tela, kožné vyrážky, mnohopočetné bradavice, sklon k tvorbe modrín, u žien počas menštruácie a tehotenstva.
Rezervácia na čísle: 0905 861 385
 
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *