Kronika chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Naša kronika

Vitajte v našej kronike! Toto je digitalizovaná podoba našej kroniky. Jedna sa nachádza v Chate Uhorčík, jedna v Chate Ilčík a jedna v chate Rajnoha.

Kronika Chaty Uhorčík
Kronika Chaty Ilčík
Kronika Chaty Rajnoha

Kronika Chaty Uhorčík

Máj 2013

Mily pan chatar,
srdecne pozdravujem za celu skupinu "Turistickeho klubu Bludicka". Ako viete a uz sme Vam dnes pri odchode povedali, velmi sa nam u Vas pacilo. Uplne vsetko! Terchova, paradne zariadena chata Rajnoha s okolim, skvely servis polpenzie s prihovormi "z kuchyne", vzdy mily pristup od Vas a Vasej sikovnej manzelky, uzasna a "baterky dobijajuca" priroda, turisticke chodnicky s moznostami kazdodenneho zabludenia, aby bolo na co spominat, fauna i flora, neskutocne krasna nocna hviezdna obloha, pritulni domaci hafani, atd atd.
Urcite sa opat ku Vam vratime! :)
Mimochodom, nakolko nepoznate TV hviezdu Alana Harpera zo serialu 2 a pol chlapa (Two and Half Men), nakolko prace mate - citujem Vas: "Od rana do vecera a od vecera do rana", pripajam v mene skupiny porovnavacie fotky :) 5 rozdielov medzi fotkami a veselymi povahami zobrazenych osob zadefinujeme pri najblizsom pobyte. Zelam Vam vela spokojnych hosti a spolahnite sa, budeme intenzive sirit Vase "dobre meno" dalej medzi nasimi znamymi i neznamymi.
Srdecne pozdravuje Jarka zastupkyna novovzniknuteho Turitickeho klubu Bludicka

9.2.2013
Přijeli sme k Vám až z Útěchova, bylo nás tu 20 někdy i 22 :). Moc se nám tu líbilo, sněhu tu moc nebylo, nakonec nám nachumelilo. Strávili jsme tu krásný čas, na jaře jsme tu zas! Děkujeme za fullservis :) A+R+L

1.2.2013
Dziekujeme bardzo!
Bylo cudownie!
Edyta, Robert i bartosz Ch. z Polski

Október/2012
Ďakujeme za krásne ubytovanie a služby. :) Chaty sú všetky krásne, wellness úžasný :) Odnášame si len samé krásne zážitky ... majitelia vždy ochotní a ústretoví. P.S: Prasiatko sme nestihli nakŕmiť :) Akim a Fandy sú nádherní :) Tomáško a Gabika

25.9.2012
Obchodná akadémia Hlohovec. Ďakujeme za skvelý výlet aj keď krátky. Terchová 4EVER ! :)

11.8.2012
Ďakujeme za príjemné prežitie rodinnej dovolenky! Bolo tu krásne a dobre! Rodina N. z Nevád COOP Jednota Nové Zámky, tato, mama, Áron a Ábel. Ďakujeme :)

„Milá kronika“

Strávili sme tu prekrásny týždeň. Za nádherné ubytovanie a celkové vybavenie chaty vám patrí srdečná vďaka.

Dúfame, že sa tu ešte niekedy zídeme. Zdraví Vás melánia, Michal, Rozália, Ľuboš. Ďakujeme a do skorého videnia !!! Cmuk

24.6.2012
Pobyt sa nám už pomaly končí, ale užili sme si to tu :) . Boli sme na chate na grúni, kde sme mali veľmi pekné počasie a tí vytrvalejší si po výstupe hore dokonca zahrali aj futbal. :) Ďalší deň nám trochu spŕchlo, ale nič sme si z toho nerobili. Maminy dokonca boli aj na menšom výlete v dedine – RIADNA BABSKÁ JAZDA. Ďalší deň sme sa vybrali do osady kde sa narodil Jurko Jánošík. Cestou späť nás naši oskovia s vodcovskými schopnosťami zaviedli rovno do blata, nám deťom sa to páčilo, no keď nás videli mamky, zhrozili sa :) . Dnes ešte zopakujeme našu každoročnú návštevu LANOPARKU. PS: Pozdravujeme Chrapúňov, ktorí hrali furbal pod cestou. Na budúci rok by sme privítali ich tel. čísla :)

A prosím nezabudnite pozdraviť nejakého blond Jana od Emky (tej v žltom).
1. D.: Paľo, Milka, Zuzka. Hanka
2. S.: Marek a Zdenka
3. Všetky deti: Maťa, Aďa, Ema, (P.) Selina, Sophia (Č.) Kika (H.), Linda, Marek (S.), Miloš (M.)
4. M.: Miloš a Aďka
5. H:. Ďuro, Evka a Filipko
6. Č a P.: Igor, Aďa a Jaro, Maťa

PS: Mamky ďakujú za umývačku :)
Prosím na budúce aj posedenie pred chatou. A pozdravujte dedka Jarka: „Nemáte pivko!“

Marec/2012
Bolo nám tu dobre a určite sa vrátime
Adam, Sophia, Adriana, Zuzka, Tibor, Antonia

4.2.2012
Ubytovanie nádherné. Radi sa sem opäť vrátime a možno už toto leto. Ďakujeme.
Jarino a Deniska

20.1.2012
It´s house where. Is very comfort and good.

20.1.2012
Bawili sie wspaniale, ale koniec szalenstwo olzis do szkoly isc czasi zegnamy Wes !
Natalka z Polskiz warszawy

20.1.2012
Fajnie bylo w chacie Uhorcik. Mam 9 lat.
Z Polski
 

11-14.1.2012
Moc děkujeme za krásný pobyt na Vaší dřevěné chatičce.
I za tak krátkou dobu máme spoustu pěkných zážitku. Hezky jsme si zalyžovali a s bezva partou pobavili. Přejeme Vám, aby se Vám dařilo a aby jste měli dost nových hostu.
Zase někdy na shledanou !!!
Spokojené rodiny: křištofová, Španělová, Dvořáková
 

8.12.2011
Účastníci novinárskej infocesty sa tu cítili veľmi dobre. Príjemné prostredie, milí ľudia, výborné jedlo a množstvo atrakcií. Bude sa nám ťažko odchádzať. A k tomu rozprávkovo biela krajina. Ďakujeme !!!
Magdaléna, Paľko, Jarka .....

12.11.2011
Ďakujeme za krásny pobyt v krásnej prírode a Vašom zariadení. Radi sa sem určite vrátime. Rodina Králiková z Trenčína a Bratislavy. V krásnom jasnom počasí a po mrazivých nociach (až – 8 C) sme z vrcholu Chlebu videli krásne hory Slovenska i Moravy.

20.8.2011
MONTANA
This is beautiful, it reminds me of my home in the USA. Very much like the NW of Montana or like lake Tahoe in california which is also very special to me. I´m reminded of Glacier National Park.

Eric W. Larson

13.8.2011
Bolo nám tu veľmi dobre ... krásne ubytovanie
Vilko, Eliška a rodičia

30.7.-6.8.2011
„Milá kroniko“
Děkujeme za příjemný pobyt na chatě, krásné okolí, nádherné vrcholy malé Fatry, no prostě skvělá příroda. Byli jsme se koupat: Dolný Kubín, Tatralandia. Dali jsme si parádní hřebenovku sa sjezdem po sjezdovce – po zadku .... :) jezdili jsme na kole – super ztezky. Něco jsme i vypili a snědli – moooc. Shrnutí:
Určitě bychom se sem vrátili a znovu si to užili :)
PS: Škoda jen, že týden je tak krátký.
Parta Hic z Bruntálu a Opavy

16-23.7.2011
Ďakujeme za prijemne strávenú dovolenku v útulnej chate Uhorčík, s pekne upraveným okolím uprostred krásnej prírody.
Jednotári z Nových Zámkov

16-23.7.2011
Bolo tu veľmi dobre. Ale izba bola najlepšia. Počasie bolo najhoršie.

23-26.6.2011
Ďakujem za príjemný pobyt v tejto krásnej chate a dúfame, že zase dakedy na budúce. Banda z Nového Mesta nad Váhom.

20-22.6.2011
Bolo tu fasa len počasie nám akosi nevyšlo. Dali sme si túru na Jánošíkove Diery.
Saunička parada aj Jakuza
Prakovce

29.5-5.6.2011
Děkujeme za krásné prožití dovolené. Bylo to super.
Agra Řisuty s.r.o., ČR

20.3.2011
Boli sme tu spokojní. Prídeme !!!
Veronika, Ruža, Soňa+Danielko, Danko, Nick, Samko, Števo, Kubko....

13.3.2011
Boli sme tu kukuričné deti Smekova

12.2.2011
Výborná dovolená, děkujeme za možnost tak vynikajícího a vybaveného ubytování, ve kterém většina výpravy strávila většinu pobytu. Uhorčík jsme museli přejmenovat na lazaret, a červený kříž na dveřích mátl i místní kolemjdoucí. Díky bohu, pejskové jako jediní zustali zdraví! Lyšky nám chodili dávat dobrou noc, jen medvěd se tu neukázal, což pro nás bylo jediné zklamání týdne. Silné jádro rodiny ovšem ani v horečkách neodložilo svá lyžařská prkna a se vší energií se každý den vrhalo na nebezpečné pláně sjezdovek a riskovalo svuj život, na kterém byl z duvodu dovozu čerstvých rohlíku závislý celý lazaret.
Teta Lenka, Dvojčata, Já, Jana, Děda, Hanča, Bíba, Riči ....

29.1.2011
Paráda, chata úžasná, zariadená nakomplet – nič nám nechýbalo, bolo aj viac... Len škoda tie nezapojené svahy (Chleb), prišli sme lyžovať a celý týždeň na jednom svahu, to však nič nemení na tom, že to tu je super, možnosť so psami – nádherné ranné prechádzky. Aj deti sa tu vybláznili. Bola som veľmi spokojná s chatou – klobúk dole a ďakujeme.

26.12.2010
Chata super, sníh byl. 1x vykloubené rameno! Medvědi chodili kolem, možná se stavili? Pár krát ta kocovina byla. Bylo nám tu hezky!!! Proběhl turnaj ve hře Jenga. The winter is Toncek! PS: Jsme tady po pul roce a doufáme, že se do pul roku ještě vrátíme....
Matušovičovi, Pitlovi, Chmielovi, Hollý, Marečkovi

7.11.2010
Bolo všetko od A po Z prídeme sem ešte pozrieť.
Vlado a Lucia (Bolo perfektne)

29.10.2010
Slunce, vítr, déšť i mráz, přijedeme příště zas. Jet na kompě po Váhu, vyžaduje odvahu.
Vyšínovi z Dolních Chaber

30.8.2010
Prišli sme sem na víkend z Bratislavy, a pred chatou nám bučali kravy. Veľmi sa nám tu páčilo, len nám pršalo! Dní sme tu strávili menej ako päť, ale dúfam, že sa sem vrátime opäť!! Tak mi sa tu s Vami lúčime a na budúci rok zas prifrčíme.Natália, Janka, Ninka, Majko, Karin, Ady

30.8.2010
V tejto chate sme bývali tu, v postielkach sme spali, snívali. Bola tu super, sranda veď my sme veľká banda !!!! Bolo tu jedným slovom Bombovo!
Nata, Ady, Nina, Lea, Mišo

31.7.2010
Novozámčania po roku prišli znovu. Terchová a chata Uhorčík opäť nesklamali. Mamičke sa najviac rátalo vedro s kefou na topánky. To sme ešte nikde na chate nenašli. Včera sme boli aj na Jánošíkových dňoch a minuli zvyšné peniaze, O rok sa vidíme znovu.
Rod. Šefčíková, Ondrejko, Tibko

24.7.2010
Skalica Klub týraných mužov

Došli sme sem ze Skalice, líbilo sa nám prevelice. 6 týraných a 6 tyraniek našli spoločný liek. Aj keď zapršalo, nám to nevadilo. Vypili sme všetko, narázdno odišiel len miestny dedko. Nenašli sme huby, chlastali sme jak duhy a niektorých boleli aj zuby. Chleb, vrátna, Stará Bystrica, Jánošíkove Diery a dobrá opica. Uhorčík je chata skvelá, chvála bohu zostala celá. NIeje nad chatu Uhorčíka Peťovi patrí veľký dík. Pišta, Ivan, Marek, Jakub, Gejza, Rado, Monika, Eva, Steffany, Evka, Sabina, Beáta, Paťka, Vanesska...

16.6.2010
Krásna chata života! Je veľmi hravá a krásna. Ľúbim majiteľovho psa, je veľmi veľký a zlatý. Bude mať malých psov. Sú tu tri chaty, ale veľm pekné. Ďakujem Vám za túto peknú chatu. Vaša Lawrika z Imeľa.
Bolo príjemné počasie. Boli sme v Dierach. Je to príjemný zážitok, neopísateľný. Bolo 31 C dosť teplo. Cítili sme sa tu príjemne. Tešíme sa na ďalšiu dovolenku, ktorú by sme chceli stráviť tu. Ďakujeme majiteľovi!
Gita, malá Laurika, manž. Otti a Jarka z Imeľa

27.5.2010
Děkujeme za příjemný pobyt. Bylo tady mooooc krásně!
Matušovičovi, Pitelovi, Chmielovi, Šukalovi, Hollí

5.3.2010
Lyžovačka cez jarné prázdniny
Posádka chaty: Eva, Monika, Maťo, Monika, Katka, Dušan, Erik, Filipko, Zuzka, Vlado, Laura, Tamarka, Eva, Roman, Tomáš, Paťka
Na chate bolo super. Mali sme karneval, veľa súťaží a hľadanie pokladu. Chodievali sme lyžovať a snowboardovať.

20.2.-27.2.2010
Posádka chaty: Peťo, Viki, Ondro, Janka Malíkovci
Palo, Jitka, Erik, Matej Ochodnický
Martin, Tomáško, Barbora,Katka, Reno Meravý
Miro, Mišo, Lucka, Danka Králikovci
Babka a Rudi

Ubytovanie je super. Pre deti najlepšia herňa. Keď je teplo vetráme oknamyi?Bolo nám tu super, ďakujeme pekne. Ubytovanie výborné, wellness skvelý, už len ten sneh vybaviť !!! Spokojní dovolenkári

15.2.-17.2.2010
V pondelok začala a dnes končí naša púť, tak pochválená buď!
Na začiatku nás síce pandúri v uniformách ozbíjali, pravdepodobne málo mali, tak nás o 40,- EUR obrali! Našťastie je tu chatár Uhorčík, jemu patrí vrelé dík!
Cítili sme sa tu ako králi, čo sme chceli to sme mali!
Lyžovačku, pohodlie, super wellness, erotika, proste užívali sme si to TU !!!
Miroslav a Jana

7.2.2010
Lyžaři z České republiky – okolí Kladna, Vám přejí jen samé milé a spořádané klienty a aby Vám chatička přinášela jen radost a hodňe korunek – tedy EURA. Určite se ještě uvidíme. Děkujeme a nashledanou

9.1.-16.1.2010
Ďakujeme za krásne a príjemné prostredie. Chata je veľmi pekná a majiteľ je správny človek a ženy tvrdia, že aj pekný a pekné zuby má (ha-ha-ha) pekný úsmev má. Veľmi dobre sme sa tu cítili a prídeme aj na budúce. Ďakujeme.

PS: Jánošík bol aj tak Maďar

19.11.-22.11.2009
Dream team: „Pišta, Boris, Pile, Stijepan, Dado“ Firends: „ Čoki, Andrej“ „ Uhorčík chata je dobra ale pivo je super“ Osječka Pivovara

27.10.-1.11.2009
Chodili sme po kopcích každý den, někteří i běhali (k tomu si urobil vlastnú mapau – príloha), relaxovali, saunovali, prostě odpočívali. Díky za krásne bydlení, péči a každodenní starost o nás všechny ÚČASTNÍKY ZÁJEZDU – viz předchozí strana (kreslila Kačenka, 5 let). Děkujeme a někdy nashledanou, Hynek, Pavel, Kača, Jindra, Blanka, radka , Katka, Peťa Pavla, Tereza ....

23.10.-25.10.2009
Je to ti coool :)

10.9.2009
Byli sme tu dva dny a dvě noci, prošli spousty krásných míst v okolních horách, málem nám ujela poslední lanovka z Chlebu, únava po celodenním pochodu, byla silná, ale ubytování v krásnem prostředí a přírodních materiálech, naprosto super, krásná zahrada s posezením .....

Není co dodat, určitě se rádi brzy vrátíme. Pavel Baruš a naši rafánci Žabyn a Endyna

1.9.2009
Prišli sme tu už včera večer. Dnes (1.9.) je štátny sviatok: deň ústavy Slovenskej republiky. Zajtra už idú konečne deti do školy. Dnes ale ideme na Rozsutec. Počasie je úžasné. Slivovica je už vychladená, autobus odchádza o 8:43. Takže boli tu 4 ľudia. Je tu nádherne. Do chorvátska už nepôjdeme. Ondro, Janka, Martin, Milka

22.8-29.8.2009
Filip Kos, ema, Duško. 5 rodín z Bratislavy tu strávilo príjemný týždeň, počasie ným prialo, deti sa dobre pohrali. Veľmi sa nám tu páčilo. Ďakujeme. Vyzdvihujeme čistotu chaty. Viaro

18.7.-25.7.2009
Novozámčanom terhcová učarila. A hlavne naša chata. Našli sme tu všetko, na čo sme pomysleli. Po túrach sme sa vyšantili pri ping-pongu, florbale, či futbale. Pochutnali sme si na mäsku na grile. Túry boli síce náročné, ale videli sme veľa krásy. Za spomenuté a za nezabudnuteľné zážitky vďačíme Jánošíkovým dieram. (rebríky dali zabra´t, a aj sme sa trocho báli :) ) Aj keď už odchádzame ostávajú nám pekné spomienky. Rodina Šefčíková, p. Ondrejko Brlík, p. Tibko Kaszner, Nové Zámky . Dovidenia.

11.7.-18.7.2009
Nás 6 rodin z okresu Vyškov ČR se vypravilo strávit dovolenou v bratrské zemi. Ač jsme byli plni očekávání, překvapení bylo opravdu veliké :) Velmi se nám líbilo, prostředí chalupy velmi komfortní, okolí nedotčené, vyžití dostačující. Pouze my ženy jsme shledali jedinou chybičku, která kalila naše modré nebe a to, že zde nebyla myčka, protože pro tak velké množství lidí a dětiček (a to především) – byl čas strávený u nádobí „příliš“ dlouhý. Takže ještě jednou velké díky, srdečně zdravíme bratry Slovák a snad někdy příště .... :)

PS: Zdeněk v noci běhal po schodech na záchod a chtěl WC ve sklepě nebo herňe. Sýkorovi, Ryšavkovi a Bednářovi

11.7.2009
Jedného pekného dňa sme sa vybrali na dovolenku a boli sme veľmi prekvapení, keď na konci dediny stála krásna chata a bola pripravená len pre nás. Pochodili sme krásne okolie, bolo tu veľmi príjemne a vôbec sa nám nechcelo ísť domov. Veľká vďaka patrí pánovi chatárovi a jeho manželke, sú to veľmi milý ľudia ... Bolo tu naozaj veľmi dobre a veríme, že sa nám podarí ešte niekedy vrátiť do tohto kúta Slovenska. Za všetko ďakujú Balašovi z Nových Zámkov, Savicky z Jasovej

25.6.-28.6.2009
Veľmi sa nám tu páčilo boli sme na Jánošíkových dierach – vodopádoch, Oravskom hrade. Hrali sme sa rôzne hry a poklad sme našli v trúbe. Aj keď nám tu pršalo bavili sme sa. Grilovali sme vtedy keď bola búrka. Selina Čertíková Bojnice.

Veľmi sa nám tu páčilo. Boli sme na výlete, kde boli vodopády. Potom sme išli na Oravský hrad. Hrali sme sa všeliake hry. Chodili sme do herne a hrali sme boulink. Hralyi sme väčšinou hokej vyhrali sme bolo 10:15. BVečer sme chodili neskoro spať. Vymysleli sme si Terchovskú hymnu. Bolo tu pekne. Stále múkali kravi. Keď bola tráva mokrá asi 3x som sa na nej pošmykla. Bolo tu super. Veľmi sa mi páči priestor pred chatou. Tiež sme aj grilovali. Určite sem prídeme aj na budúci rok! Martinka Pavlinská Stará Ľubovňa :)

Stará Ľubovňa – Jaroslav Pavlinský
- Martina Pavlinská
- Martinka Pavlinská
- Andrea Pavlinská
- Ema PAvlinská
Bojnice - Adriana Čertíková
- Igor Čertík
- Selina Čertíková
- Sophia Čertíková
Žilina - Eva Hájovská
- Kika Hájovská
- Juro Hájovský
Lindal Attová + tata+ Warek + mama

17.6.-19.6.2009
Zažili sme to zopár pekných chvíľ. Dali sme si do tela, kopce sú tu riadne, podaktorí do sosáka a tak okrem spoznávania miestnych prírodných krás, objavili aj blahodárne účinky miestnej vody FATRA. Nech žihje „teambuilding spirit“ LG

5.6-.7.06.2009
„Rozlúčka so slobodou“

Budúci ženích Mario H a jeho družina, guláš majster Maťo Čehval (Švagor) Flajtre: Janči
Ploplo
Maťo H.
Rasťo Mojito
Farkašovci: Dero
Brano
Maczky
Turko
Jogurt Gabo
Vechte: Strižo
Galo
Mario Rio Š.
Janči O.
Terchovanka: Mario H.
Kamill G.
Maťo
Rišo Magyar
+ Viťazky = 2 striptérky

Motto: Dajte mi rifle“ Ďakujeme !!!

26.5.2009
Ďakujem za všetko bolo to tu krásne, výborný relax a pohoda. Dík. Morvaň tím.

15.3.2009
Ďakujeme za krásny víkend! Chata je super.

15.3.2009
Merci pair e moment merveilleuy, J´ai passé va ties bon week. Erd dans e petit village

15.3.2009
Aqui conheci a miúda da minha vida !! :)

28.2.-7.3.2009
Korbáčik byl mňam a bezva

28.2.2009
Děkujeme, bylo nám tady moc dobře !!! Ubytování perfektní, lyžování bezva !!! Alena, Eliška, Petra, Leona, Marek, Sebik, Iza

25.2.2009
Tato příjemná a útulná chatička rozzářila nám ihned očička. Na svazích sice samá muldička nebo ledová plotnička .... „ joj“ běduje nejedna unavená nožička! Stačila však večer vína sklenička a hned byla prima náladička ! Z vinného kraje Hustopeč a Kurdějova Alena, Karol, Jarka a Radek

14.2.2009
Bolo nás 22 a skoro sa chata rozpadla. Za nádherné ubytovanie a celkové vybavenie chaty Vám patrí srdečná vďaka, cítili sme s tu príjemne, počasie bolo ako z rozprávky (snežilo každý deň). Dúfame, že sa tu ešte niekedy zídeme. Prajeme Vám do budúcna veľa ubytovaných hostí málo zlomených kostí. Boli tu rodiny Gábrišová, Chmelíková, Skalská, Edit, Atila a Zdenka. Senec

30.1.2009
Je nás plná chata :) ... čo prináša výhody aj nevýhody... :) D. Je to tu krásne všetko kam sa pozreš vidíš len krassu. Paradny ľad ubytovanie aj keď lyžovačka je celkom drahá. No neva dobre sa tu relaxuje. Samé pekne kopce a všetko je tu krásne : !

14.12.2009
Práve sme na odchode a zistil som aké je to tu krásne ..... V sobotu bolo super.. jelo sa, pilo sa, zabávalo sa, proste tak ako v piatok večer .... ? no coment Proste chlast ostal ,ale len trošičku, trošku tak na cestu. Boli sme tu: Tomáš, Janči, Slavomír, Maroš ......

11.11.2008
Piekna okolica, chatka cudowna, Napevno tutaj wrocimy, najchstnej na narty :) Agnieszka+Michal+Mata

26.10.-29.10.2008
Tisíceré díky za krásné dny, během nichž člověk relaxuje už jen tím, že se dívá na tu krásu kolem i uvnitř :) Voní to tady člověčinou, držíme palce, vytrvejte na cestě k cíli, který je toho zcela jistě hoden. Pozdrav celé Vaší krásné rodince. Husťoši z Frýdku-Místku Sir Alex ze Zlína, Evička, Kája, Láďa

24.10.-26.10.2008
Pusté Úľany, Trnava, Bratislava, Bolo sme tu bolo super, ožrali sme sa ako svine...
Oslava 30 tky ! Martin alias Turbo, Veronička, Lucia, Cartmanko PS: Jánošíkove diery sme museli navštíviť.. Veď ako by to bolo :)...

26.9.-28.9.2008
Aj napriek diaľke sme sa vybrali do tohto krásneho kraja nabitého históriov a prírodných krás. Aj napriek bohatým skúsenostiam po Slovensku nás UHORČÍK mimoriadne očaril a pridal nám na kráse stráveného víkendu, k čomu dopomohlo krásne jesenné počasie. Prajeme samých spokojných milovníkov prírody a Vášho zariadenia. Veľa úspechov vo Vašom biznise, vaši Košičania p. Krajč + campany

30.8.-5.9.2008
Přijeli jsme obdivovat krásy Malé Fatry a jsme nadšeni. Je tu opravdu nádherně. Počasí se nám vydařilo více než dobře. Většinu dne jsme strávili na výletech (Chleb, bufet pod Chlebom, Rajecké Teplice, zámek Kunerad, Čičmany, Štefanová – Podžiar, hotel Boboty – Štefanová, Zázrivá – Hlásna skalka. Plešivá –Zázrivá, Veľký Kriváň). Na chatě jsme velmi ocenili dětskou židličku, hřiště (obzvlášť houpačky a mašinku), WIFI připojení a společenskou místnost, kde jsme trávili večery, když nám děti usnuly. Pozornosti našeho syna neunikla žába na studni (asi) a motocykl zn. KORADO, který parkoval dole na parkovišti. Chata je opravdu moc pěkná, promyšlená do nejmenšího detailu, což se moc často nevidí. Děkujeme a doporučíme dál. Zdenka, Zdeněk, Vojta (2 r. 8 měs. A Štěpánka (8 měsícu)

30.8.-5.9.2008
Náš príchod na chatu bol očarujúci, nemohla som uveriť, že taká úžasná chata (drevenica) existuje, ale keď sa chce všetko sa dá pre návštevníkov urobiť, čo je zásluhou majiteľov, vďaka, vďaka, vďaka !!! Tento krásny týždeň, strávený v ešte prekrásnej drevenici, sme si veľmi s manželom vychutnali okrem toho nám ešte vyšlo aj počasie. Unavení sme prišli z túry, ale tu sme našli kľud a hneď nás prešla únava. Nechali sme si schválne ešte nejaké miesta v okolí Terchovej na prezretie, aby sme sa sem ešte raz (ale aj viac krát) vrátili. Budeme odporúčať ďalej. PS: Manžel tu chcel zostať .... Minárikovci z Pezinka

9.8.2008
Děkujem za pěkné ubytování, strávili jsme zde krásný týden. Byl tady Kristián a moc se mu zde líbilo. Duda + Bea, hana + Jarda, Tarzan a spol, Luboš + Hana + Kristián + Alf, Michal (Ondoň) + Zuzka :)

2.8.2008
Majiteľom chaty ďakujeme za krásne a štýlové ubytovanie a za ich príjemný prístup k návštevníkom. Strávili sme tu týždeň (od 25.7.-2.8.2008). Veríme, že dovidenia niekedy na budúce. Rod. Leštaňová z Levíc

26.7.2008
Krásna chata, pekná, útulná v krásnom prostredí hôr. Ďakujeme za všetko. Rod. Smilková

26.7.2008
Veľmi sa nám tu páčilo, chata je krásna, čistá. Útulná. Ďakujem za všetko. Rod. Bilková z Duloviec

26.7.2008
Ďakujem za veľmi pekné ubytovanie, všetko bolo O.K., až na počasie. Dovidenia niekedy nabudúce. Rod. Zrubcová

25.7.2008
Veľmi pekné ubytovanie v chate Uhorčík + krásna príroda + plný košík húb = príjemná dovolenka (aj keď upršaná). Ďakujeme Cvikoví z Bánova, Sádovskí zo Želiezoviec

18.7.2008
Strávili sme tu príjemný týždeň (12.7.-19.7.2008) Deti sa cítili dobre, hry tu našli. Tá miestnosť dole sa im moc páčila. Prostredie a okolie je pekné. Chata nemá chybu a majiteľ je kamarátsky za čo mu zvlášť ďakujeme! Gita s rodinou, kolegiňa Jarka a kamarát Otti z Imeľa.

9.7.2008
Strávili sme tu krásny týden (5.7.-12.7.2008) je tu opravdu nádherňe. Krásné ubytování, jídla a pití taky dost. Je nádherné prostředí a v chatě je taky krásně. Bohužel tatínek onemocněl, takže musíme jet domučtvrtek, místo soboty ! Je mi to moc líto, protože se mi tu strašně líbí. Všichni by jsme se moc rádi někdy jěšte přijeli sem podívat. Lidé v této chatě jsou velmi příjemní a musím přiznat, že se mi z tudyma domu vubec nechce !!! Kdyby nepršelo tak často bolo by to ještě lepší. Byly jsme na túře, na lanovce, v čajovně, pizzérii, v termálním koupališti Bešeňová a chtěli jsme se i podívat na Tetralandii. Kvuli té nemoci musíme odjet už zítra, ale doufám, že tu budem aspoň do večera. Doufám, že se někdy ještě na tuto chatu vrátíme. Nikol Gazdová, Lukášk, Taťka a mamka.

4.7.2008
Jak jsme slíbili, tak jsme udělali a po roce jsme tu zase. I to počasí nám vyšlo přesně podle objednávky :) Těšíme sa na případnu další shledanou s chatou Uhorčík, kterou si nemužeme vynachválit. Snad jen do příště zkvalitnit stabilitu hot spotu, přeci jen jsme generace uvyklá technickým vymoženostem :) Zadr a sílu přejí Jiřin a Danča

5.6.-8.6.2008
Bolo tu super, aj keď tu trošku pršalo-nevadilo nám to. Deti as hrali, mamky varili, upratovali, klábosili, ockovia grilovali, hrali sa s deťmi, koštovali rôzne pifká a všetko čo tieklo – aj keď si to už veľa nepamätali- Boli sme aj na výlete vo Vrátnej. Išli sme aj lanovkouna Kriváň :) S pozdravom účastníci zájazdu ďurko, Igorko, Miloško, Marek, Jarko, Martinka, Andrejka, Martinka, Aďka, Čiča, Hanka, Adrianka, Milka, Selina, Sophia, Kristinka, Evka, Marek, Linda ....

23.5.-25.5.2008
Super víkend, slnko svieti, poslúchali všetky deti, guláš sa nám vydaril, výborný bol aj ten gril.

Ďakujeme za krásne a príjemné prostredie vonku aj vo vnútri chaty. Bolo tu naozaj krásne !!!

Rodinky: Rochovcov, Glosevovcov, Michelovcov, Hujovcov, Kubinovcov. Dovidenia!

22.5.2008
Přestože nám poačsí nepřálo, prožili jsme krásné čtyři dny v nádherných horách a lázních. Mnohokrát díky za příjemné ubytování a těšíme se brzy nashledanou. Bára a Alex.

7.5.-11.5.2008
Priši sme sem z dolnej zeme, že tu niečo prelezieme. Počasie nám k tomu prialo, len tekutín bolo málo. Prešli sme tých kopcov pár, s úsmevom a heslom: „Turistike zdar.“ TO SURIKAT-PEZINOK, Palo, Mino, Erika, Michal, Zlatka, Vivi, Martin,Kubo.... Dovidenia.

4.5.2008
Milí Chrapčiakovci,
Ďakujeme za úžasný pobyt. Hoci nám moc nevyšlo počasie, Vaša chata, vybavenie a prístup boli pre nás 200% náhradou. Boli sme veľmi spokojní a radi sa vrátime. O tom, že Vás budeme odporúčať kade kde snáď nie je ani pochýb :). Želáme Vám veľa úspechov aveľa dobrých klientov :) Rosina: Horákových, Bocánových, Hutárových, Fuskových, Čermákových, Benkovských. Dovidenia.

25.4.-27.4.2008
Ahojte, nazdarte! Dobre bolo.. málo bolo ... Skupina galantských „turistov“ PS: Chata Proste paráda!

11.4.-13.4.2008
Milá chata Uhorčík! Sme veľmi radi, že sme Ťa objavili, si krásna, čistá, prítulná a pohodlná. Strávili sme tu super stretávku. Zišli sme sa z rôznych kútov Európy, kde aj spravíme prefektnú reklamu na túto chatu a budeme šíriť zvesť o krásach milej chaty a nádhernej prírodnej lokality. Spievali sme, tancovali, jedli a pili (všetko s „mierou“) a zanechali tu stopu, ktorú určite radi prídete obnoviť. We had a great time, the cottage and the surrounding are absolutely beautiful! We will come again! Thank you and bye – bye! Miriam from Basingstone in Great Britain 13.4.2008. Viszontlátasra Mirho z Pešti, Grazie mille ! Arrivederci! Marta, Super Wochenende, Super Hutte, Vielen Dank, Livia. Je to tu krásne! Super! Zlatica Juršová

22.3.-25.3.2008
Drahí naši ľudkovia! Veľká noc sa vydarilna na 100%. Snehu bolo dosť, alkoholu tiež, deti (9 ks) poslúchali. Nebudeme písať ako to tu je, treba vyskúšať na vlastnej koži. Aj keď sme Jánošíkove diery nevideli, takže sa opäť vrátime !!! Majte sa tu všetci tak dobre ako mi ! Rodina: Zifčákovcov, Gabričovcov, Porubských, Surovcových.

15.3.-22.3.2008
Počasí se vydařilo, hodně sněhu napadalo. Sluníčko nám svítilo, dosti sněhu napadlo. Kořalku jsme chutnali a pivka se nebáli. Určitě se sem ještě vrátíme. Bylo to tu super. Renata, Lucie, Katka, Jana, Jenda, Bohuš, Monika, Iva, Mirek ....

1.3.-8.3.2008
Pršelo, sněžilo, sluníčko taky svítilo a chlast kořalku zhnilo nám nebilo. Byla sranda, trable nechali jsme doma, nožky bolí, občas nejezdila poma. Alarm nám tu vřískal, chata byla skvélá, naštěstí Vám neshořela. Těšíme se zase za rok, jestli budeme míti nárok, chatičku si pújčili a hezky si užili. Snad se nám tu zachová ta krásna Těrchová. Patričekm Anča, Adam, Jarda, Miloš, Max, Petra, Pavla .... Neděkujeme, raději přijede !

9.2.-16.2.2008
Dziekujemy za mile dni przy kroniku. Za igruska hokejowe i mile rozmowy z gospodarzem chaty. Na Pewno tu powrocimy. Rodzina Debowskich, Kobylanki ....

26.1.2008-2.2.2008
Moc se nám tady líbilo, chata je krásná a útulná. Příroda je krásná, lyžování nám také vyšlo. Alkoholu jsme měli dosti, pili jsme každý den s radostí. Doufáme, že tato dovolená v chatě Uhorčík nebyla naše poslední. Nashledanou Kačka, Gabriel, Dana, Denis, Kamila, Lukáš, Eva ....

19.1.-26.1.2008
Ferie zimove, ski, snowboard, pupolot fly, ice hockey. Wielorodzinna gruppa z katowic z elementami z Chorzowa.

12.1.-19.1.2008
Takže, nejvíc času jsme strávili v dolní místnosti, jak ostatních poslouchám, na příští rok si sem budeme muset vzít aspoň slovy „ čtyři“ sudy piva. Ale klidně do toho muže i začít sněžit :) ať si užijem SNB. Ješte, že jsme méli srandu a cigárka. Bylo fu fajn, vďaka. Swiss-shop

17.11.2007
„Milá kronika“ Prišli sme z mesta Dubnica. Zabaviť sa, osláviť meniny v predstihu Andreja a narodeniny Eriky a Mira. Bolo tu krásne. Príroda i chata boli super. Naši chalani si pochvaľujú krčmu „ U Ďura“ kde príde krčmár na zavolanie a otvorí a hneď ponalieva. Pokračovali sme v super nálade až do rána bieleho !!! Sobotňajšie ráno „NÁS“ prekvapilo zvuk cinklulára (na)miesto kohúta. Ozaj tu bolo super. Večer sme si spravili ohňostroj, ktorý sa Vám Terchovčanom dúfam páčil. S pozdravom oslávenci Erika, Aďo a Miro a spol. Ďakujeme.

22.9.-28.9.2007
Moc se nám u Vás líbilo! Přiroda a počasí skvělé a ubytování také. Děkujem za krásnou dovolenou a přejeme Vám, ať se Vám daří. Někdy nashledanou či dovidenia. Jitka, Honza, Honzík, a Jakub Hablovi, Kralovice (okr. Plzeň-Sever)

15.9.-22.9.2007
Krása, vkus, dokonalá vybavenost, čistota, přijatelná cena, přívětivost a ochota. Děkujem Vám. Zdeňka Buksová a manžel.

15.9.-22.9.2007
Milá „Kroniko“ na naše líbánky zpojeni z dovolenou jsme pro vybrání měli 48 h. a rychlé rozhodování 2x dobré rozhodnutí. Jediné obavy spojené z počasím se ropzlynuly z poslední kapkou deště při našem příjezdu. Pak následovaly jen nečekaně příjemné věci. Milé přijetí, ochota a vzstřícnost už se dnes tak moc nenosí, proto za ni děkujem. Útulná chaloupka neméla jedinou chybu pro pobyt naší rodiny z tak nezbednýmy dětmy, jak ubytování, vybavenost a détské hŕišté má 1*. Pěkrásní příroda má jednu chybu a to „ značení v čase“? Tak za rok .. Rodina Nechanická.

10.9.2007
Chata Uhorčík pro nás byla milým překvapením, příští rok se určitě vrátíme, máme už objednané lepší počasí. Za nás doporučujeme restauraci Covera + termalní lázně Bešeňová. Praha zdraví Terchovou :) Jiřina + Dan.

1.9.-8.9.2007
Děkujem za přijemnou dovolenou. Vaše chata i okolní příroda nás příjemně ohromila, i přezto, že nám celý týden pršelo. Nejhezčí pohled byl z kuchyňského okna kde jsme skoro každé ráno pozorovali pasoucí se rodinku srnek. Také nás 2x navštívila liška přímo u chaty. Nejvíc nás ohromila poloha a vybavenost Vaší chaty. Určitě se sem ještě vrátíme a také Vás doporučíme našim přátelum a známým. Lucie a Peter z Opavy. PS: Přejeme mnoho stejně spokojených a ohromených návštěvníku jako my.

31.8.-5.9.2007
I přes nepěkné počasí jsme na Vaši chatě prožili krásnou dovolenou. Za vše děkujeme, rádi se k Vám zase vrátíme. S pozdravem Šárka a Jarek ze Zlína.

2.9.2007
Bolo nám u Vás výborne, ďakujeme za všetko, určite sa sem ešte vrátime, prajeme veľa spokojných zákazníkov. Tomi, Júlia a Rado :)

29.8.-2.9.2007
Ďakujeme za príjemné chvíle na Vašej chate. Určite sa sem ešte vrátime. Rodina Messingerová

11.8.-18.8.2007
Bylo tady krásně, hory, počasí, chata a nálada prostě super. Určitě přijedeme zase. Parta puvodne z Uherského Brodu a teď z celé Moravy. Lenka, Jolana, Soňa, Šárka, Mikuláš, Alžběta, Míša .....

4.8.-11.8.2007
Do Těrchové jsme doprazili, avšak Jánošíkovy slavnosti nás opozdili. Ale pohled na chatičku zlepšil náladičku. Naše grupa z vysočiny, dělala tu skopičiny. Chlapi hřiště obsadili, děti hrad z písku obléhaly. A děvčata na houpačce, okouzlila místní chlapce. Naši miži závodili, Vo Vrátnej i lanovku předhonili. Kriváň i Chleb pokořili. Všechn plzeň vypili a na Rozsutci ji vypotili. A tu svoji kondici, dokázali v ložnici. Chrápali jak medvědi a ráno tvrdili, že nic nevědí. Po dlouhých schodech na hradStrečno jsme vystoupali a pohledem v širý kraj se pokochali. Silvestra (8.8.2007 – 22:30 hod) jsme oslavili, popili jsme, zatančili a pěkně jsme zapařili. Domorodec s krávou Jitkou, nabízel nám čerstvé mléko. Trvale jsme odmítali, abychom se nepo..... V kolibě jsme ochutnali pirohy a halušky bryndzové, v trendu jsme si objednali pizzy chutné křupavé. Sluníčko nám také přálo, celá týden pěkné hřálo. Bylo nám tu krásně a to je konec naší básně. Grupa z Chotěboře: Martin, Dorotka, Karolína, Páťa, Andrea, Pepa, Monika, Kristína, Lenka, Dominika, Olga, máma Laďka, malá Laďka, nejmenší Tom.

28.7.2007-.4.82007
Super chata, nádherná příroda, příjemní lidé (v čele s panem domácím) i zvířata (liška bystrouška, bílý Bim s černým uchem) co víc dodat..... Určitě se sem brzy zase vrátíme !!!
Alena+Áňa+Tomáš Blažkovi, Dáša a Honzík a Jenda Krakovičovi, Páťa+Renata+Tob+...., Renata+Maty+Frigo Frýbortovi.

21.7.-28.7.2007
Bolo nám tu suprovo :), krásna chata. Krásne prostredie, zdolali sme Malý aj Veľký Rozsutec, videli sme Jánošíkove diery a každý deň unavení sme sa vracali večer do tejto krásnej Slovenskej drevenice, určite by sme sa tu chceli vrátiť a budeme všetkým známym vrelo odporúčať túto chatu. Júlia a Emil.

14.7.-21.7.2007
Ďakujeme za príjemný pobyt. Všetko bolo super. Veľmi sa nám páčilo, určite ešte prídem nič nám tu nechýbalo. Eva Daňová+Samko a Oliver. Tak do detailov by som raz chcela mať spravený môj dom. Super, určite sa vrátime! Rodina Kratochvílová.

14.7.2007
My se taky připojujeme s díky za krásné ubytování – budeme rozvážet chválu na chatu Uhorčík po Českých zemích i za hranice... A pravidelně se vracet :) Mnoho chodníčku jsme ještě neprošli...

Přejeme hodně spokojených klientu, ať se zdaří všechny podnikatelské plány a tešíme se na viděnou.... K úplné dokonalosti postrádáme už jen myčku, bazén, hernu pro děti s pujčovnou DVD :) .... Urbánkovi, Schlesingerovi, Adámkovi, Hruškovi, Hubáčkovi...

30.6.-7.7.2007
Užili jsme si tu krásnou dovolenou. Je to zde opravdu super pro děti i pro dospělé. Chválíme excelentní vybavení !!! Moc rádi se zase vrátíme. Míša, Honza, Adélka (3 roky) a Terezka (6 měs.) Vaněčkovi Liberec Super chata! Určitě doporučíme :) , Hezké prostředí. T+O+J Kymlovi.

30.6.-7.7.2007
Tři přání:

Přejeme majiteli chaty Uhorčík mnoho tak spokojených návštevníku, jako jsme byli my. Nejen z perfektního a milého ubytování, ale i z nádherného okolí, které umožňuje rekreaci každému, bez ohledu na vék.
Přejem všem, aby měli také tak hodné děti, jako máme my, které nám tuto dovolenou daly k významnému životnímu jubileu. Mnohdy jsme si na Zbojnických, či na H. Dierách mysleli, zda to není za trest, ale po zdolání téchto „výletu“ a po vrácení se do tak milého „druhého domova“ jim budeme muset ještě jednou poděkovat.
Přání – přejeme si šťastně dojet domu
Manželé Fejfárkovi, Chrudim

25.6.-30.6.2007
Děkujeme za velmi příjemný pobyt, cítili jsme se tu jako doma. Vaši chatu budeme všem doporučovat neboť si zaslouží hodně spokojených turistu. Jednou se určitě vrátíme. Mnoho úspěšných sezón přejí chatě Uhorčík Marcela a Maroš Javničtí z Prahy.

23.6.-26.6.2007
Ďakujeme za krásny pobyt a ubytovanie. Bolo nám tu super. Deťom Kristíkovi (3,5 roka) a Karinke (1,5 roka) sa ani nechcelo ísť domov. Je tu krásne vybudované detské ihrisko, všade čistota a poriadok, široké spektrum služieb. Dovolenka ako stvorená pre rodiny s deťmi. Rodina Šarlušková

23.6.2007
Pobyt u Vás se nám velmi líbil, máte to tu moc krásné. Byli jsme velmi spokojeni. Až budete někdy v Jeseníkách, stavte se u nás v Holčovicích, rádi Vás uvidíme. Gašpaříkovi a Trnkovi.

1.6.-4.6.2007
Bolo tu fajn aj keď nám počasie veľmi nevyšlo hrali sme hokej, biliard a hlavne sme sa jašili na preliezkach. Bojnice – Selina, Sophia, Igor a Adriana Čertíkovi , Stará Ľubovňa – Jarko, Martinka, Martinka, Andrejka a Emka Pavlinsky, Žarnovica – Andrea, Miloš a Miloško Mičíkovi, Horná Trnávka – Paľko, Milka a Hanka Dražová, Žilina – Juraj, Evka a Kika Hájovský. Bolo tu dobre a je velmi krásna hralizme sa z Emkou a Aďkou Martinkou a z Kikou a či bi sťe predali chatu za 1 korunu, áno alebo nije podčiarknite! Sophia Čertíková :) :) :)

17.5.-20.5.2007
Veľmi sa nám tu páčilo, boli sme v Jánošíkových dierach, hrali sme hokej, futbal, grilovali sme, pri ohni sme spievali. Chata je veľmi pekná, postele sú pohodlné a ihrisko je super. Nám ženám sa páčilo ako Milko spieval. Martinka Pavlinská, Martina, Radek, Ajka + Maroško, Emka, Andrejka ....

12.5.-17.5.2007
Už mi toľko neĎakujte :) ja za to nemôžem, že táto chata je tak skvelá! Mala som len to šťastie, že sa mi ju podarilo nájsť. Majiteľom ďakujeme za to, že ju tak skvelo postavili a pri zariaďovaní mysleli na každý detail. Aj pre to sme sa tu všetci cítili ako doma. Odchádzame fyzicky zničené z okolitej čarovnej prírody a už sa tešíme na ďalšiu návštevu v tejto nami zamilovanej krajinky. Snáď už ďalšiu zimu. Majte sa krásne. Všetko dobré želajú , Iva, Maťo a Ivko Valachovci :)

12.5.-17.5.2007
Prišli sme príjemne prekvapený a odchádzame úžasne oddýchnutý. Ďakujeme, že sme tu mohli byť, hlavne našej kamoške Ivke a veríme, že nás sem znovu vytiahne :) ..... Vďaka „Chata Uhorčík“, cítili sme sa tu ako doma, aj preto, že tu bolo úžasne čisto a všetko na dosah ruky. Monika, Juraj, Maxim a ? Petrovci

13.5.2007
Na úvod sa chcem poďakovať našej kamarátke Ivke, ktorá objavila túto skvelú chatu a vytiahla nás do tohto krásneho prostredia. Boli sme tu 3 rodinky, každá s jedným dieťaťom. Chata veľmi dobre vybavená. Každý si tu našiel na zabavenie to, čo mu najviac vyhovovalo. Ja ako človiečik z mesta som najviac uvítala ten úžasný kľud, krsánu prírodu a čerstvý vzduch :) A ešte na záver musím pochváliť pani, ktorá sa stará o čistotu chaty. Všetko úplne čistučké, voňavučké. Ďakujem Alica

Bolo mi tu veľmi dobre. Máte to tu dobre prešpekulované, myslím tým, že je tu všetko na zábavu, ale aj na prežitie, som š´tastná, že som tu mohla byť. Rada som tu hrala šípky a bengbinton. Ďakujem za všetko. Ďakujem Diana, Ahoj.

5.5.2007-12.5.2007
Moravsko - Slezké osadenstvo ďakuje chata Uhorčík, za krásne prežité chvíle vo veľmi príjemnom domácom prostredí do ktorého sa určite veľmi radi vrátime. Obzvlášť veľmi príjemné boli posedenia v krytom vonkajšom ohnisku v daždivom počasí. Za tento nápad si majitelia zaslúžia veľkú pochvalu. A vlastne za celú chatu. Pretože ona je celá úžasná. Vrátane nádhernej krajiny. S vďakou Bohdalice, Rousínov, Vyškov, Myjava.

27.4.-29.4.2007
Aj my sa chceme pripojiť k spokojným a príjemne prekvapeným nájomníkom tejto chaty. Oceňujeme premyslenosť a účelnosť zariadenia do najmenších detailov. Majitelia proste mysleli na všetko. Potešila nás krása upraveného okolia a možnosť športového vyžitia. Bolo nám fajn, budeme vrelo doporučovať aj našim priateľom. Náš typ: Dokúpiť slnečníky, ako ochrana pred páliacim slnkom a campingové stoličky pre pohodlné sedenie vonku. Ďakujeme rodina Frnčová a Vavreková

13.4.-15.4.2007
Ďakujem za príjemné prežitie slnečných dní. Chata sa nám veľmi páčila. Určite sa uvidíme v najbližších dňoch. Želáme chata Uhorčík veľa – veľa spokojných návštevníkov. Monika, Paľo, Peter ....

5.4.2007-9.4.2007
Ďakujeme za možnosť prežiť príjemné a pokojné Veĺkonočné sviatky v príjemnom prostredí v kruhu dobrých priateľov a medzinárodných vzťahov. Odchádzame dobre vyúdení z vonkajšieho krbu a vydezinfikovaní z prineseného alkoholu. Prievidza, Kanianka, Bojnice, Bratislava, Šamorín, Melbourne, Dolné Vestenice

2.1.2007.10.1.2007
Best memories from Terchova-chata Uhorcik for all life. Vilnius – Lithuania, Egidius and. Co.

26.12.-1.1.2007
Vraj nás TU BOLO 14, ale podľa množstva alkoholu, ktorý sme tu vypili, nás tu mohlo byť aj raz toľko. Nálada bola výborná, počasie slabé, Silvester náročný. Pekný rok 2007 majiteľovi chaty .....

22.12.-26.12.2006
9 Bratislavčanov a 1 Trnavčan tu strávili príjemné Vianoce. Všetci účastníci sa cítili v chate „Uhorčík“ veľmi dobre, a chceli by Vianoce 2007 opäť stráviť na tejto peknej chate. K úplnej spokojnosti nám chýbalo iba pár centimetrov snehu. Tešíme sa na najbližšie stretnutie. Sara, Wikán, Eva, Martin, .....

12.11.2006
Celá A1 je spokojná. Chata je prepracovaná do detailov, úplne supiš... Boli sme tu na 3 dni, ale nestačilo. Konečne nám aj slniečko zasvietilo. Naozaj najlepšie dozvuky na svete... Ešte, že sme nič nerozbili :) ďakujem celá A1 maturanti z anglického gymnázia Žilina. Ale ja sa vrátim, mňa sa nezbavíte, mne sa tu páči!!

8.12.-10.12.2006
Ako sme sa všetci zhodli, jedna z najlepších a najkrajších chát. Jediné čo nám chýbalo bol sneh. Takže odchádzame celkom spokojný fa Goldbeck s.r.o.

19.11.2006
PS: Určite sa vrátime veľa krát

Veľmi milo privítaná a ubytovaná a stále očarená Terezka s rodinou Ďurišová z Nitry, Ďakujeme

25.10.-29.10.2006
Hledali jsme klid, krásnou přírodu a možnost vyzkoušet si bydlení v dřevěnici. Všechno jsme našli tady u Vás. Děkujeme. Iva, Jiří a Tomášek Chovancovci (Ratiboř U Vestína)

20.10.-22.10.2006
V snahe stráviť príjemný víkend v horách sme usilovne pátrali po ubytovaní v tradičnej drevenici a hľa, padla nám do oka „Chata Uhorčík“. Na oddychovú, víkendovú atmosféru nás hneď v piatok naladili Oravice a kúsok histórie sme si priblížili na hrade Strečno. V sobotu sme sa vybrali po stopách Jánošíka, zlákali nás Jánošíkove diery. Ich prechod bol očarujúci, chodníčky popod vysoké bralá a úzke rebríky ponad vodopády sú nezabudnuteľné. Keď sme vyšli na slnečnú lúku a pred nami stál Malý Rozsutec, rozhodli sme sa ho zdolať. Výstup v úzkych skalách pomocou reťazí bol náročný, ale pohľad, ktorý sa nám nakoniec naskytol bol úžasný a skutočne stál za to... O rok sa chystáme na Veľký Rozsutec. Petra a Maroš, Saša a Dodo.

17.4.2009
Pili sme, jedli sme, čo nám hrdlo ráčilo a všetko sa nám páčilo. Od strechy až po pivnicu, hľadali sme kraslicu. Stolný futbal všetci hrali, víťaza sme nepoznali. Všetci hrali veľmi super, anik nebol ťažký súper. Diskotéky sme tu mali, dobre sme sa zabávali. Pesničky stále hrali, a všetci sme tancovali. Milá Chata Uhorčík, stretneme sa o rôčik. Alica, Peťo, Adriana, Alenka, Hanka. Peťo, Dáša, Juraj, Sebastián, Sara, Ivka +Milan ....

31.3.-2.4.2006
Milá chata „Uhorčík“

Dnes sme prišli a už sa nám tu páči! Naozaj sme zostali milo prekvapený, lebo sme počítali, že to bude staršia chata. Je tu nádherné prostredie a človek si prevetrá hlavu a usporiada myšlienky. Je to vyslovene relax pre ľudí z mesta. Atmosféra je tu dobrá a všetko tu pôsobí na človeka ako balzam. Určite sa tu jedného dňa vrátime. Ďakujeme. Žilina, Bratislava, Ľubica, Milan, Palinko. PS: Všetko dobré a nech s Vám darí! Bolo tu fajn.

16.3.-19.3.2006
Milá kroniko!

Na tuto stránku napíšu takový víkendový denník v chate Uhorčík. Pro informaci: moc se nám tu líbí!

1.den, 16.3.2006

Přijeli jsme asi v 21:00 a v této chatě nikdo nebyl. Krásně jsme se ubytovali (K+P1+R+P2). Byl večer a tak jsme šli spát

2.den, 17.3.2006

Dnes bylo moc fajn. Jeli jsme lyžovat a protože mamka „neumí“ tak se učila s lektorkou Dadou. My ostatní jsme lyžovali a pak i pozorovali mamku na svahu. Poté jsme šla bruslit na „zamrzlé“ basketbalové hřišté. Byla jsme tak utahaná, že už jsem musela jít dovnitř. 21:07 Teď koukáme na SUPERSTAR

3.den, 18.3.2006

Dnes 18.3.2006 lyžovala mamka suprově! Moc jí to baví. Zítra jedeme do Žiliny. Tak se už neuvidíme, až za rok. Je to tu moc fajn. Kačka, Pepa, Pavel, René

12.2.-16.2.2006
Za rodiny Žižku, Ryzku, Vavru a Mališu a Mařeju: Je to tady krásné, počasí super, sjezdovky a hospody taky super. Za rok Ahoj!

12.2.2006
Strýkovia a strynky!
Ďakujeme ti, že sme sa takto zišli všetci počiatkom rodom od Terchovej, pokračujúc Svinnou a Oravou, rodom pokračujúcim v Turčianskej Záhradke. Želáme nášmu jubilantovi všetko krásne, aby mu život išiel podľa jeho predstáv. My rodina od Melišíkovcov sme sa stretli s radosťou v srdci pretože sa máme všetci radi a v takomto spoločenstve chceme aj dlho vydržať v láske k druhému. Jubilantovi a celej rodine prajeme: Nazdravie. Radšej byť opiťi ako byť zabiťi.

11.2.2006
Konečne tu bol Jánošík !!
Zišlo sa nás tu veľká rodina, ktorá sa má rada!!! Dokopy 7.rodín. Naše baby nás milujú, ale nevedia to povedať!!! Ale mi ich milujeme, ale oni o tom nevedia!!! Ale dnes oslavujeme 40... ku !!! Môjho brata, ktorého máme radi, ale on sa vôbec nevedl revanšovať !! Bol hrtan, lebo nedal dobrú slivovicu!!! Ale mi ho máme radi!!!!!! Ale mi mu prajeme všetko najlepšie!!! Dúfame, že na nás nezabudneš“““

3.2.2006
Bola som sa tu lyžovať. Veľmi sa mi tu páčilo. Sofia

28.1.2006
Milá Kroniko,

Přicestovali jsme v pátek 00:29 a 00:45 (M,Š.Z,J,N,L,J). Předvoj už ve čtvrtek v 22:00 setupoval cestu s podrobním popisem – 3,2 km od požární zbrojnice (M,K). Páteční atmosféra, zima a tma za oknem nás přivedla ke společenským hrám. M (Durex) hluboce podcenil své odolné a silné spoluhráče a elegantně podlehl v dvouhodinovém mači s N(1), J(2.), L(4.). dalším utkáním v čloěče nezlob se se posunul na 4. těžce vydřené umístění. M (Durex) vzkaz pro tebe: Životná lavina prohry tě převálcovala se vztyčenou hlavičkou :)

Trojdenní lyžovačka byla nádherná, počasí nám nádhernně vyšlo. Sluníčko provázelo naše dnyvolna od brzkého rána do pozdního odpoledne. Ale nebylo by to tak krásné, kdyby nás každý den nečekala příjemná domácí atmosféra v útulné dřevěné chalupce. Děkujeme a budeme s e těšit na další pobyt v chatě Uhorčík. Nela , Kateřina, Ľuboš, M (Durex)

23.1.2006
Junior Ski Club Dubravka, Maťa, Maťo, Kevin, Boris, Charlotte, Nata

8.1.2006
Děkujeme za krásné ubytování, pohostinnost a báječnou společnost. Pobyt uprostřed této nádherné přírody umožní člověku zapomenout na spousty starostí a vrací mu sílu k návratu do každodenního uspéchaného života dnešní doby. Díky Dora, Markéta, Ruda

17.12.2005
.............. pořád, pořád sněží a sněží. Už asi dvě hodiny se vypravujeme na procházku, ale stále jsme doma. Peťa už zhruba 5x převlékala Izabelku (7 týdnu), protože pořád blinká. Já nedělám momentálně nic, protože Dominiček (3,5 měsíce) spinká venku v kočárku. Marek, Mareček (skoro 6 let) a Libor lyžují. U nás dospělých věk neudávam, to je pochopitelné, že ?! Jsme prvnímy obyvateli této chaty jménem Uhorčík. Je tu fajn. Plno sněhu, doma teplo, venku zima, jídlo i pití máme pořádnou zásobu, takže nám ke spokojenosti chybí jen sluníčko a svařák. (Svařák už je, ale na csté, kluci ho dnes koupili). Včera nám občas vypnula elektrika, protože byl velký vítr, tak jsme chtéla zapálit svíčky a udělat romantickou atmosféru, ale byla mi majitelem chaty (Petrem) odepřena. Nedivím se, určitě bych to tady podpálila. Strávili jsme tady krásných 5 dní. Romana, Dominiček, Petra a Izabelka, Libor, Mareček, Marek

Kronika Chaty Ilčík

25.2.2013
Boli sme tu s celú rodinku v očakávaní na novú slečinku (vnučku). Mali sme fajné prikrívky – užili sme si vírivky . Boli sme moc spokojní – a veríme, že sa sem ešte vrátime !! Dedo, starká, syn Boris, manž. Naďka, starká, deti: Boris, Zajo, Samko, Svenčo,

19.2.2013
FERIE 2013
Bylo SUPER , dziekujemy Polska-Gliwice

12.2.2013
Źory – Polska
Dziekujemy za wspaniale ferie !!! Patryczek, Mati, Hania, Olek, Nati, Wiki, Martyna, Krzyś, Aga, Marcin, Ilona, Ewa, Tomek, Anita, Marek, Marida, Grześ

19.1.2013
TORUŃ
I SEE YOU. Pozdrawia Slowacje Polska. Bylo nam tu bardzo dobrze. Emilia i Radek, Zbigniew, Gosia I Krystinaek, Maariusz, Tosia, Olivia, Angelika, Iga, Monika, Jacek, Kuba

19.1.2013
Ďakujeme za krásny pobyt, super lyžovačku, tešíme sa na ďalší rok. S pozdravom Jari, Baška, Deniska, Jano

26.12.2012
Ďakujeme za krásny Vianočný pobyt ! Majo, Linda, Mária, Dušan, Alex, Lenka, Maťka, Ivko, Ivo, Danka, Jožko, Ninka, Katka, Zuzka, Arpi, Laura, Ketrin, Jaja

14.12.2012
FRESENIUS – KABI s.r.o.
Užili sme si perfektný Vianočný večierok, plný hudby, zábavy a ....
Radka, Rasťo, a ďalší ...

4.11.2012
Konečne sme sa zasa vystretali, Ilčíka okupovali, deti sa tešili, maminky ježili a ockovia ako vždy kulisy nám všetkým robili. PS: Ako ste kúrili? Bolo nám tu moc teplo a pritom radiátori studené  Ďakujeme Helka, Rebeka, Rasťo, Radim, Aďka, Simona, Slávo, Samko, Gabka, Tanička, Vlado, Matúško, maťa, saška, Juraj, Timko

27.10.2012
Bolo nám výborne, prejedli sme sa a krásne nám nasnežilo! Chata je dobre vybavená. Boli sme veľmi spokojní !!! Ďakujeme! Ďuri, Karol, Katka, Kuso, Lenka, Filip, Peťa, Juro, Junior, Erika, Karol

7.10.2012
Najleošia chata na ktorej sme doteraz boli! Ďakujeme za pekný pobyt. Nikolas, Peťko, Maťko, Marcela, Dominika, Hanka, Natália, Katka, Evka, Ľubko, Peter, Štefan, Tono

7.9.2012
Ďakujeme za zopár dní, krásne prežitých v úžasnej štýlovej dreveničke. Z našej strany maximálna spokojnosť. Mali sme k dispozícii všetko čo sme potrebovali, až nadbytok, nádherná príroda. Chatu sme mali celú pre seba, takže sme si to maximálne užili a vychutnali. Detské ihrisko je super, perfektné zázemie pre naše deti. Určite sa vrátime !!! Ďakujeme. Stana, Robo, Karolínka 4,5 r., Matejko 1,5 r.

4.8.2012
Ak jako minulý rok na chatě Uhorčík, tak i letos na Ilčíku jsme byli velice spokojeni.
Prasátko, tak jako loni, bylo vynikající. Prostředí krásné, počasí vynikající, zázemí na 1*. Opravdu není co vytknout, jen chválíme :) . Možná příští rok vyzkoušíme Rajnohu .... do třetice :). Zdraví účastníci zájezdu z bruntálu a Opavy: Klára, Víťa, Vojta, Roman, Věra, Blažena, Lucie, Eama, Karel, Klárinka, Bára, Romča, Kuba, Dora a karolínka, Petr, Ivana.

28.7.2012
Ilčík je tá najlepšia chata! Ďakujeme Vám. Anet, Rada, Ivana, Domča, Miňo, Pavlínka, Alena, Aňa.

14.7.2012
Polska – LEBORK
To byl naprawde fantastyczny tydzien naszych wakacji. Peikna okolica, swietne warunki i dobrzy gospodarze sprawili, ze chcemy tu przyjechac jesze raz ! Bedziemy ten pobyt wspominac bardzo mile i bardzo dlugo! Anna, Rafal, Jakub i Borys M. Dziekujemey :)

8.7.2012
Dobrý den. Moc děkujeme za krásný pobyt v chatě Ilčík. Moc se nám tu líbilo a doufám, že přijedeme znovu. Tahle dovolená totiž stála za to. Dobře jsme se tu bavili a budu na tohle léto vzpomínat. Hezké léto. Tereza R. 

28.6.2012
Děkujeme za krásný pobyt v chate Ilčík. Byl to krásný dárek pro nás a díky Vám, že jste ten pobyt darovali časopisu „Překvapení“ a který nás oprvadu překvapil. Děkujeme manželum Chrapčiakovým za krásné přivítání, za obětavost s kterou se o nás starali a dělali více než museli. Jsme rádi, ýe jsme mohli poznat krásu Vašeho kraje, terchovej a jejího okolí. Jako lahudku jsme si užili v sauně kde jsme se pěkně potili a ve viřivce jsme si lebedili. V časopise „Překvapení“ a v našem domově a okolí Vám reklamu dělat budeme, neboť pohodlí, pohoda a krása Vašich chat si to určitě zaslouží. Ještě jednou velké díky. MOs se nám zde líbilo a budeme na Vás vzpomínat. Výherkyně pobytu z časopisu „Překvapení“ Anna B., Třebčín

20.5.2012
Ďakujeme za krásne strávený pobyt, bolo tu super, no škoda, že sme prišli len na víkend. pS: Ďakujume Radka
Naozaj sme tu strávili super víkend.

20.5.2012
Ďakujeme za pekný pobyt aj keď nás otravoval dedko z hora. Ináč to bolo fajn. Ďakujem Marek :)

11.5.2012
Ďakujeme, chata je veľmi dobre vybavená, príroda nádherná, strávili sme tu pekné chvíle.
JJ, JM a ostatní

13-15.4.2012
Bol tu KALIMERO
Boli sme tu na úžasnej svadbe, v nádhernom prostredí, so super detským ihroskom – tie koníky sú úžasné !!! Ďakujeme aj za perfektnú saunu s hudbou a vírivku .... Budeme sa tešiť na ďalšie svadby v tomto prostredí – a radi sa ponúkneme ako hostia :)
M+Š = VL

5-9.4.2012
Ďakujeme za krásne ubytovanie a super pobyt.
Partia z Dolných Vesteníc.

30.3.-1.4.2012
Ďakujeme za pekný pobyt. V báječnej chate cítili sme sa tu veľmi dobre.
Milan a Magdaléna T.

16-18.32012
Kdo neskončí v base, za rok pŕijde zase.
Karviňáci a Havířováci

4-11.3.2012
Jsme nadšeni, doúporučíme dále, věříme, že se vrátíme. Moc – moc zdravíme.
Mira + Radka Pavelková

11-18.2.2012
Domino, Justyna i Boris, Maja, Sylwia, Gregorz

4.2.2012
Máte to tu skvelé, bolo nám super určite odporučíme ... :)
Urbanovci, Szabová, Bavaník - Šaľa

14-20.1.2012
Dobrý deň :)
To byl na prawde fantastyczny weekend. Bedziemy mile wspominac. Miejmy nadziejs, se do zobaczenia ! Děkujeme !
Basia, Jakub, Michal, Gosia, Darius, Maita, Kamil, Agnieszka Pawelek, Nikodem, Magda, Pawel, Weronika, Marta, Darek, Anelka - Warszawa

13.1.2012
Super pobyt pri oslave okrúhlych narodenín.
Janek

9.1.2012 do ani nevím
Přijeli jsme, viděli jsme, ožraly jsme se, a jely jsme dom. Sváťa spol, dovidenia PS1: ale je tu krásně. PS2: ostatní nejsou ve stavu vypopívad, nejvíc Ivana

2-7.1.2012
Páčilo sa nám tu STOP pili sme jedli sme zabávali sme sa a stavali iglú STOP o rok prídeme znova :) STOP. Zloženie: Aďa, Brunko, Blaženka, Dede, Deniska, Gabo, Hilda, Jakub, Maroš, Paťka, Aďa, Andrej, Jofo, Radko, Rado, Samo S pozdravom STOP

31.1.2011
Ďakujeme za všetko, veríme že sa sem určite vrátime. Všetko dobré v Novom roku „2012“
Praje rod. Deličová, Brňáková, Olšová, lachovičová, Lieskovská

11-14.12.2011
Ďakujeme za krásny pobyt v nádhernej chate, veľmi sa nám páčilo, cítili sme sa ako doma, len doma nemáme wellness :)
PS: Vytknúť sa tu nedá asi nič, len voda vo vírivke by mohla byť o pár stupňov teplejšia, ale ináč SUPER, SUPER aj čistota na jedničku !
S pozdravom Lydka, Miloš

28.9.2011
Děkujeme za krásný pobyt v příjemném prostředí. Wellness relaxace přímo v chatě byla perfektním odpočinkem po vydatných túrách po okolí.
Zdraví Béhunci a Zezuláci

25.9.2011
25.9.2011 = 25 rokov = 13 ľudí

1-4.9.2011
Ďakujeme Vám za príjemnú atmosféru v krásnom prostredí, milý personál a ústretový ľudia. Bolo nám tu skvele, radi sa sem zasa vrátime. A fantastická kuchaňa :)
Kúdelovci, Cagáňovci, Mišurovci, ....

28.8.2011
Krásna chata aj prostredie !
Ďakujem A+M

26-28.8.2011
Ďakujeme za super ZUMBA víkend, na budúci rok sa vidíme v máji – PS: Všetko ma bolí :)
Katka, Evka, Aďa, rita, Mirko

20-24.8.2011
Ďakujeme za príjemný pobyt a určite sa ešte niekedy vidíme. Príjemní a ústretoví majitelia, nádherná chata, prekrásne prostredie, super počasie... určite budeme odporúčať aj ďalej :)
Rodiny: Kurňavová, Sýkorová, Zalubelová, Cimmermannová

13-20.8.2011
Krásna dovolenka, počasie nám vyšlo, napriek tomu sme nestihli Rozsutec. Určite sa radi vrátime. Ďakujeme za pekný pobyt.

6.8.2011
Z vysočiny až do Těrchové, přijeli sme si užít dovolené. Déšť, bláto, slunce jsme zažili však všechny nástrahy jsme přežili. S hlavným gazdou je tu lépe než... napsat néco jiného je to lež. Týden tady je však krátký, určitě sem přijedeme zpátky.
Parta z Chotěboře

30.7.2011
Ďakujeme za nádherné ubytovanie, príjemné prostredie. Cítili sme sa tu supr ako doma. Je tu veľmi pekná príroda a tiež príjemný ľudia. Radi sa sem opäť vrátime.
Rodina Vidová a Šútorová, hostia zo Zlatých Moraviec.

30.7.2011
Krásna chata, krásny pobyt, krásne všetko. Tešíme sa na návrat.
Rodina Kišsová zo Starej Turej.

23-28.7.2011
Bolo nám tu fajn, v tejto perfektnej chate. Robili sme túry – tí väčší nielen Veľký Kriváň ale aj Malý Rozsutec, tí ostatní Chleb, aj šútovský vodopád. Odporúčame „ Nočný výlet na Sterčno“ organizovaný cez pani chatárku. Keď sa pošťastí, prídeme znovu. A dnes je krásne – Veľký Rozsutec volá.
Rodina Uherova (BA-SR) , Hederova (USA), Michalíková ( BA-SR), Nitulescu (SE-Halmstadt)

24.7.2011
Strávili sme krásnou dovolenou a na komfort vchatě budeme rádi vzpomínat a všem doporučovat. Bylo to super !
Saganovi Kladno

24.7.2011
Děkujeme za krásný pobyt v nádherné chalupě. Krásnou přírodu.
Chaloupkovi a Swambergerovi

16.7.2011
Bylo to tu super moc se nám tu líbilo. 5 dní super výletu, relaxace a pohody. Přijedem ZAS ! :)
Rodina Michalczyková, Bernardtova, Pniačková

13-17.6.2011
Opäť ďakujeme za príjemný pobyt.
Pter, Ľudka a Janka

4-5.6.2011
Děkujeme za príjemně strávený čas. Eva, Lenka.

Jún/2011
Ahoj všem, děkujeme za super pobyt ve Vaší nádherné chatě. Moc se nám tu líbilo, luxusní chata, sympatičtí majitelé, hezcí pejsci, krásne pelargonie v oknech, hodně čerstvého vzduchu.
Ať se Vám daří, hodně zdraví a rádi se vrátíme.
Monika a Marek C. karviná, ČR

14.5.2011
Páči sa nám tu
Sia, Oliver, Peťo, danka, Stanko

1.5.-6.5.2011
Ďakujeme za krásny pobyt v nádhernom prostredí a príjemnom ubytovaní.
Saška, Mirko a Miška

25.4.2011
Ďakujeme za príjemné prostredie a super ubytovanie, strávili sme tu už tretie veľkonočné sviatky. Počasie sme mali super a určite sa sem vrátime aj o rok !!! Ďakujeme kolektív z Dolných Vesteníc

27.3.2011
Bolo tu úžasne. Určite sa sem ešte vrátime. S pozdravom PS: Trámi nad posteľou odpíliť :) Lenka a Drahoš

27.3.2011
Tento víkend som si vybrala k mojim narodeninám a vôbec neľutujem, lebo bolo úžasne, nádherne a neexistuje slovo, ktorým by som to vedela opísať, ubytovanie úžasné, majitelia priateľský, okolie prenádherné. Teraz už určite viem, že sa chcem opäť vrátiť, aspoň na dlhšie, ale už aj s našimi deťmi. Veľké ďakujume. Katka a Iggy !

26.2.2011
Krásne objekty, krásne prostredie a bohu žiaľ zima bez snehu :) ďakujem bolo fajn, snáď sa nám podarí doraziť ešte raz .... Miška, Aika, Milan, Ocko, Viki, Kubko, Mama

19.2.2011
Jezeřany - Olbramovice Už jsme tu po čtvrté a opět krásná zimní dovolená. Měli jsme málo sněhu, ale o to více jsme si užili wellness relaxace. Děkujeme za krásné ubytovací podmínky. Zdravíme: Jana, Lenka, Michal, Monika, Jeňa, Míra, .....

6.2.2011
Ubytovanie super, určite sa sem ešte niekedy vrátime ... A nechce sa nám odísť !!! Účastníci zájazdu z BA !!! Zajko, Salamik, Siska, Baška, Vlado, Milanko, Zuzka, Radko, Mimi, Vince, maťko, Lacko, Rastik, Radko

24.1.2011
Veľmi pekne ďakujeme za krásné ubytování a prijemný servis. Moc se nám tady líbilo a rádi se budeme vracet. Wellness byl supr, máte to tady opravdu moc hezké. Přejeme mnoho dalších spokojených hostu! Jako jsme byli my z ČR. Vošníkovi, Čerevkovi, Činčalovi, Jedrzejkovi, Hilbertovi

9.1.2011
Ďakujeme za úžasné ubytovanie v krásnej drevenici. Ak budeme mať možnosť, radi prídeme opäť aj v rozšírenom zložení. Budeme Vás všade iba chváliť a chváliť a chváliť ... Sme radi, že sa ešte nájdu takí šikovní, milí mladí ľudia, ako ste Vy. S vďakou a úctou k Vám Rod. Baťová z Tlmáč, Mejeská z Piešťan, Pavlovičová z Ivánky pri Dunaji

8.1.2011
Halli – Hallo Chceli sme si trochu oddýchnuť a naozaj sa tak stalo. Oddýchli sme si až až. Prostredie na výbornú a chata? Tá sa nedá ani slovom opísať, Niečo úžasné o čom človek sníva. Ďakujeme za splnenie nášho sna. Hafananovia – chlpáči sú tiež úžasný, len sme ich trochu premenovali, nevedeli sme si spomenúť na mená tak pre nás zostávajú Semir a Gerkan. Ďakujeme Lukáško Hamaj s rodičmi a s krstným otcom, Jojkom Fodorom a Aďkou Žitníkovou. Prievidza

5.1.2011
Pripájame sa k poďakovaniu našich priateľov: A ďakujeme za krásnu atmosféru v štýlových dreveniciach, bezproblémové ubytovanie a milého ubytovateľa Rodina Banská PF 2011

6.1.2011
Happy New Year! What a pleasant surprise, your facilities were just perfect & hospitality was very refreshing! We had a great stay with you & hope to return one day. All the best – Crystal & Vlado Pavelcik, wl. Alexis & Dion And a special thank you for our friends for arranging everything so perfect! All the best from our families to yours! Macinga, Kesler, Bansky

28.11.2010
Rodina Chorváthových a rodina Deglovičová tu strávili perfektný pobyt. Bolo nám výborne, ďakujeme za všetko a tešíme sa na ďalší krásny predĺžený výlet.

25.11.2010
Ďakujeme za luxusné ubytovanie za ľudové ceny. Príjemne sme si oddýchli aj navštívili okolie. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Aj nám krásne nasnežilo, vo wellness sme si skvelo oddýchli. Super dovolenka. Peťo. Ľudka a Laurika

21.11.2010
Pri príležitosti osláv 60. narodenín jedného skvelého človeka = nášho ocinka, starkého, manžela... no jednoducho nášho veľkého hrdinu „ Starého PISA“ sme sa stretli práve na tomto mieste. Oslávili sme, ako sa patrí – v príjemnej nálade, hrách, pesničkách, skvelých buchtách, šaláte, mäsku, korbáčikoch ... a stihli sme si aj pospať v krásnych izbách :). Je to tu super = akurát pre našu 17 člennú rodinku + pes Hugo.Okolie je krásne (špeciálne ďakujeme za zvukovú kulisu – krava na lúke :) Rodina Milana Pisarčíka

7.11.2010
Ďakujeme za prekrásne prežitý víkend s príjemným ubytovaním i turistickým vystúpením cez Jánošíkove diery na malý Rozsutec. Príroda je tu prenádherná a očarujúca. Oddych nám dodal síl do Ďalších dní. Najviac ma potešilo uzdravenie môjho manžela, Vaša skvelá vírvka a sauna = Wellness. Za všetko veľmi pekne ďakujeme a možno sa ešte raz na nás usmeje šťastie a ešte sa tu vrátime. Turistické družstvo: Rodičia František a Mária a syn Juraj a snúbenica Katka

3.10.2010
Ubytovanie nás veľmi príjemne prekvapilo. Chatu sme si vybrali podľa fotiek na internete a skutočnosť bola ešte krajšia. Nič nám tu nechýbalo – wellness dobre padol po celodennej túre. Ďakujeme za krásny pobyt ... Prajeme všetko dobré ... Majiteľom .. Tím Slovenskej sporiteľne (SRM) A s kým bankujete Vy? :) Karol, Iva, Lukáš senior, Jana, Lukáš junior, Bari, Tomáš, Janka J., Drahoš

12.9.2010
Dobrý deň, blíži sa deň nášho odchodu, preto aspoň pár riadkov. Ako pred každou dovolenkou, tak aj sem sme prichádzali s očakávaním, no nie prehnanými nárokmi. Príchod na chatu a postupné zoznamovanie sa s prostredí, nás veľmi príjemne prekvapilo. Po prvotnom rozhliadnutí, sme nadobudli presvedčenie, že voľba stráviť dovolenku na Vašej chate bola dobrá a správna. Ubytovanie je absolútne perfektné (skoro luxusné), vybavenie na 100%, človek tu nájde hádam všetko, aj to čo nečakal. Klobúk dole pred majiteľmi, na čo všetko mysleli. V mnohom m§že byť chata Ilčík a domáca pani Zuzka príkladom pre ostatných (a možno aj pre hotelierov). Prostredie pekné, možnosť grilovania, športového vyžitia, detské ihrisko a relax vo Welloness je absolútna bomba. V podstate nám nechýbalo nič, hádam len krajšie počasie, ale to nedokáže zariadiť ani veľmi príjemná a ochotná (vo všetkých smeroch) domáca pani Zuzka :). Takže, nakoniec len jedno veľké Ďakujeme. Určite odporučíme známym a ešte sa vrátime. Jánošovci – Ľuboš, Viera, Dezider, Evka, Maja, Lucka, Riško

2.9.2010
Chata je vzorom pre celý slovenský turistický ruch – od čistoty na izbách, vybavenia až po super wellness. Náš odkaz → Majiteľom – Veľa vydarených sezón a veľa spokojných hostí (takých ako my ...) → Hosťom – aby majitelia vydržali a zostali taký snaživý aj naďalej. Jurigovci od Trenčína

29.8.2010
Super ubytování, super relax pro děti, super grilovačka, super wellness, prostě všechno perfektní. Děkujeme za pobyt! Rádi se vrátíme. Popovovi, Sedláčkovi, Hadinec, Kožuszníci, Poláčková, Škurlovi

27.8.2010
Ďakujeme za 5 krásne a príjemne strávených dní vo Vašej chate. Okolie Terchovej je nádherné, ubytovanie luxusné a zvlášť ďakujeme za wellness. Skvelý relax. Prajeme Vám veľa príjemných hostí. Určite sa sem ešte vrátime. Rodina Ulehlová, Encingerová, Balážová

14.8.2010
Bolo to úžasné a krásné. Stretneme sa opäť o rok!!! Ale dúfam, že s lepším počasím. Zrojnoši z juhu (Pastorek, Kovács

7.8.2010
Bylo tu všechno krásné – ubytování, přiroda, počasí – prostě vše, moc děkujeme za krásné zážitky alečáci

4.8.2010
Super týden plný zážitku v Terchové a okolí. Dnes jsme navštívili skanzen ve Vychylovce a úvraťouvou železnici. Adrenalin je hledání Jánošíkova buku u Rogoňovcu. Nápověda: 3,5 km autem do hor, u vodárny zaparkovat, Cca 1 km pěšky po cyklotrase a nad osadou „Rogoňovci“ je to už jen cca 50 m! Kratochvílovi z Brna Tak nádherně vybvaená a vymazlená chata, to je škoda sem ty lidi pouštět. Díky – úžasné Marta Bedřichová, Praha PS: Malý Rozsutec není malá túra – pozor !!!

24.7.2010
Děkujeme za nádherné prostředí a krásný pobyt. Jen škoda, že je tento pobyt již zahraničním. Burdovi, české Budějovice

22.7.2010
Aj keď bol pobyt krátky, bol veľmi bohatý na zážitky. Susedská partia bola super, deti sa bavili a my tiež. Ďakujeme a určite s aešte prídeme ubytovať. Wendelovci, Topoľčany

7.5.2010
Matěj a Hanka Kučerovi, Maruška, Kamča, Kuba, Kufovi
1. Den úžasný, sice popletly chaty tak sme se museli stěhovat, ale jinak dobrý
2. Den super wellness ÚŽASNÉ !!!! :)
Za pokoj č.5 moc děkujeme, přijemné prostředí, komfortní ubytování – nádherné výhledy do okolí, za rodinu s dětmi jsme nadšená tím, jako na děti myslíte – hřiště fajn :). Velká pochval za báječné wellness s romantikou svíček a solných lamp.
Moc díky Kufová

5.4.2010
Ďakujeme za prekrásne ubytovanie, cítili sme sa to dobre a isto sa vrátime. Kolektív z Dolných Vesteníc !!!

7.3.2010
Ďakujeme za krásne ubytovanie, bolo tu veľmi pekne, cítili sme sa príjemne. Peťo a ďalší 15.

13.2-20.2.2010
Tradiční grupa z Jezeřan a Olbramovic po třetí a opět super! Super lyžovačka, skvělé ubytování a ještě lepší wellness. Zde je náš druhý domov, určitě tu nejsme naposled. Díky.

30.1.2010-6.2.2010
Polska Garmovin – Mietne
Dziekujemy za milo spedzone ferie w chacie Ilcik. Bardzo nam sie podobalo. Peter dobry gospodarz nasej wodki sie vypil ale nam nie postawil. PS. To tylko jedyne zaslnezenie (žart). Dziekujemy rodina Gawryś

30.1.-6.2.2010
Díky za luxusní pobyt v této krásné dřevěnici, bylo to velice útulné a příjemné bydlení. Přejeme Vám hodně slušných a příjemných zákazníku, kteří bodou jistě spokojení jako my. Sílu a elán do tohoto podnikání. Brzy navi. Anna Jelínková, Veronika, Petr, Tom

22.1.-24.1.2010
Strávili sme tu príjemný víkend. Skvelá sauna. Nemček (Ba)

3.1.-10.1.2010
Ďakujeme pekne, prežili sme tu nádherný týždeň, po super lyžovačke sme strávili každý deň výborný oddych na krásnej chate. Cítili sme sa všetci fantasticky. Určite sa vrátime. Rodiny Košťálovci, Kinčeovci, Dundovci.

18.12.-20.12.2009
Strávili sme tu pekný víkend v krásnom prostredí na krásnej chate. Ďakujem za pohostenie. Karolka, Miška, Michal.

Strávili sme tu O-tý ročník rodinnej dovolenky a dúfam, že sa takýto pobyt bude opakova´t. (P.S... len si prajeme lepšie počasie Jánošík !!!) rod. Krajčíková, Kocková, Klimová ....

Pohárik za pohárikom na dolniakoch jak je zvykom takto svorne pijeme už dno fľašky vidíme. Matej Bros Bol som tu Fantomas.

1.11.2009
Všetko sme si po sebe upratali. A želáme Vám len takých klientov ako sme my. Hechterky a Hechteráci :)

22.10.-25.10.2009
Dobrý deň, Ďakujeme pekne za super peknú chatu a ešte krajší pobyt! Katka Hegedusová (Čierna Nad Tisou) Koszonom! Mirka :) , Nitka z Bratislavy:ň, Manjak (Jurský Park) ... choďte do krčmy za tromi zákrutami (dole Zn.: Korbáčiky a dvaja salašnícky psi ) Vierky Backová ze Šenkvíc!

16.10.-18.10.2009
Krásna chata, skvelý pobyt – určite sa vrátime!

Kronika Chaty Rajnoha

16.2.2013
Rajnoha, Rajnoha to je dobrá chajda. Je tu velká sranda, my sme velká banda. Ráďa pije Rýňáček, potom houká jak vláček. Luba místo chlebem, rve si hubu sněhem. A ríša zase do palice, jednu baňku slivovice. Rána jsou pak těžký, radši pujdem pěšky. A když zrovna nepijem, taky trochu lyžujem. Celá banda svyhy brázdí, večer ženem do vašich lázní. Chutné jídlo si dáme, plná bříška potom máme. Moučníček je mňam, mňam, příště si ho opět dám. Děkujeme všem za super pobyt! Účastníci zájezdu z Měnína :) . Lenka, Áďa, Lubča, Radim, Adam, Eliška, Míša, Ríša, Sandřička, Nikča, Roman, Peta, Paťas, Danýsek

26.1.2013
Bydgoszcz pozdrawia !

2.2.2013
Dziekujeme serdecznie za wspanialny pobyt

12.1.2013
Firemná akcia OVB LD GAŽO :)
Príjemné prostredie a špičkový ľudia, skvelá kombinácia! LuciFeri

27.10.2012
Sme z Papradna a páčilo sa nám tu.

30.9.2012
Na naši netradiční stvatbu jsme si vybrali to nejkrásnejší možné místo. I když to v rodině vyvolalo velké pozdvižení, všichni byli nakonec nadšení a skvěle si to užili. Chaty nádherné, okolí překrásné a najitelé vstřícní a bezvadní! Děkujeme i paním, které nám pomáhali při úklidu. Náš nejdúležitejší den byl nejkrásnejším i díky všemu, co nám Terchová nabídla!
Děkujeme a nezapomene! Novomanželé Terezka a Maertin a dalších 40 lidí :)

1.9.2012
Úžasné prostredie, pohoda, kľud, ... chutné prasiatko. Bolo tu naozaj fajn. Určite sa vrátime. Wolaschkovi a spol.

18.8.2012
Veľmi pekne Vám ďakujeme za veľmi príjemný pobyt, cítili sme sa u Vás ako doma a vôbec sa nám nechce odchádzať. Budeme sa tešiť na ďalší pobyt. Ďakujeme, deti z detského domova Harmónia.

17.8.2012
Máme Vás radi :) . Ďakujeme za úžasný pobyt je tu príjemná atmosféra, vynikajúce jedlo a ešte lepšie a krajšie prostredie. Ďakujem Vám za všetko a za pomoc pri všetkom, ale nechce sa nám ísť domov. Určite ešte zavítame. S pozdravom celý detský Domov Harmónia.

4.8.2012
Ďakujeme za príjemný pobyt, bolo nám tu fajn. Len jednu chybu to malo, nikomu sa nechcelo ísť domov. Rodina Čederlová zo Senice a Sobotišťa (20 ks) :)

21.7.2012
Pobyt tu bol veľmi príjemný. Odnášam si so sebou krásne spomienky. Ďakujem Bolo to úžasné Naťa.

8.7.2012
Děkujeme za příjemné a kvalitní prožití letné dovolené. Rádi se k Vám vracíme.
AGRA ŘISUTY s.r.o., Ledce, ČR

30.6.2012
Fab place to party Yer Ben+Magdas wedding – had lifts of Jun. Elizabeth S. – Nevis West lnches. I Lave Slovacia. Ben and magdas Wedding. We have a wounderful time staying here with our beautiful family and friends – full and Love. Elly

Such a beautiful place for kup Son + new daughter´s wedding party. We had a wonderful time. Robert S.

Fantastic location, fantastic wedding, fantastic bride and groom. Mark G., London

29.6.2012
Děkujeme za vše. Ubytování bylo velmi hezké, chata je perfektně vybavená, personál i majitelé velmi milí a vstřícní. Děti si báječně užily pískoviště i další atrakce (pejsky ). Rádi se k Vám někdy vrátíme. Hanka, Roman, Anetka, Michaelka V. z Olomouce

30.5-1.6.2012
WALMARK
Bolo nám tu krásne, museli sme sa učiť básne. Mali sme tu teambuilding vínko ako doping. Wellness dodal sily, personál bol milý.
Ďakujeme za všetko, bolo tu super, boli sme zo všetkým spokojní. Oceňujeme najmä ochotu majiteľov.
Tono, Maťa, Renáta, Gabika, Robik, ................

6.5.2012
HOME Credit Slovakia, teambuilding bolo tu super. Ďakujeme, prídeme zase o rok :) A máte krásnych psov
PS: Toto napsala nejkrásnější Evička

13-15.4.2012
Ďakujeme za príjemné prežitie trojdńovej svadobnej hostiny. Všetko bolo výborné a suprové. A nech to mladým klape ako tu !!!
Veľa zdravia a lásky ! „ Vaši hostia“
Girmon


9.4.2012
V januári sme tu boli prvý raz. Teraz sme tu opäť zas. Veľkú noc sme mali krásnu. Aj šibačku riadne mastnú. Počkáme kým bude letný čas. A prídeme radi opäť, zas. Ďakujú Vám Nové Zámky za strávené radovánky.
Barča H., Leo, Soňa a Roland S. , Monika a Terezka, Rodina Jardekyová,

Marec/2012
Bolo nám tu fajn, síce boli sme na inej chatke ale stále sa nám tu bude páčiť. Ďakujeme
Praje Sonka H.
Bolo tu super. Nigkdy som nezažila tú radosť.
Ďakujeme baška Nováková, Love youre

4-11.2.2012
Velmi děkujeme za milou a příjemnou atmosféru na naší zimní dovolené.Velkou pochvalu si zaslouží paní kuchařka a celý personál. Příjemné prostředí chaty a wellness nám na dlouhou dobu zustane v naší paměti.
Děkujeme
Dáša, Rosťa, katka, Roman, Katka, Zanda, Verunka, Roman, Lucka, Markéta, Vašek, Berunka ...

4.2.2012
Děkujeme za krásné prožití jarních prázdnin. Děkují Markéta, Zanda 

23.1.2012
Bardzo mi sie tu podobalo, napewno jeszce tu wroce.
Kasio z Mikolajek
Wsoanialy pobyt w Terchvoej!

Dziekujemy za mile towarzystwi, piekne tutaj u Was! Na pewno wrocimy !!! Z pozdrowieniami
Kulia Z., Ewa, Zbyszek, Julia, Antoś .......
 

2-8.1.2012
Ďakujeme skvelej chate, pekné tu to veru máte. Ďakujú Vám „ Nové Zámky“ za strávené radovánky. Znova sa tu zídeme, veľmi radi prídeme.
Nové Zámky

16-18.12.2011
Vianoce radostí, štedrosti „ zlatej priadky“, Nový rok zdravia, hojnosti .... sladký kyticou všedných dní krajších než sviatky.
Majiteľom tohto krásneho zariadenia, v ktorom sme sa krásne cítili úprimne želá tím pani mimy (z Ba)
 

11-13.11.2011
KURZ PRVEJ POMOCI – Hiking.sk
Tento rok ma básnické črevo nechytá. Ale aj tak bolo úžasne. Super chata. Super ľudia. Super doktorka. Super kurz. Verím, že sa tu stretneme aj o rok v novembri.
4. ročník kurzu prvej pomoci sa vydaril ďakujeme.
Mišo B. hiking.sk

30.10.2011
Bolo tu veľmi pekne. Máte to tu ozaj krásne. Boli sme veľmi spokojní.
Manželia Tvaružkovci z Hlubočan

28.10.2011
Ďakujeme za príjemné pohostenie, chata je krásna, krásne prostredie, ubytovateľovi želáme veľa zdravia, šťastia a všetkého pekného a dúfam že sa sem ešte vrátime.
Ďakujeme rod. Valoes
Podpisy členov našej rodinnej výpravy ! z MMnV a Brazílie
 

2.9.2011
Bolo nám tu výborne :)
Sára, Iva, Janči, Evica, Juraj a Brunko, Zuzka, Timur a Števo, Rumen, Emka, Kristián, Marcela, Sebastián

26-28.8.2011
ZUMBA – víkend
Bolo nám tu perfektne !
Vidíme sa o rok !!! Peti, ďakujeme !
Petra, Majo, Dominka, Renča, Katka, Ľubica, Hela, erika, Aďa, Rita, Janka .....

9.7-16.7.2011
Bylo nám tu nnádherně, určitě se ještě někdy vrátíme. Děkujeme.
Světelští, Novotní, Marinčovi a Doležalovi z Děčína

3.7-9.7.2011
Týždeň ubehol ako voda a my sa opäť musíme lúčiť s krásami Terchovej a luxusom našej chaty. Zdolali sme Malý Rozsutec, Veľký Kriváň, občerstvili sa v chate na Grúni, hľadali Jánošíka v jeho dierach a prenocovali v malých Nocľahoch. Tí odvážnejší si vyskúšali jazdu kolobežkou či spúšťanie na plti. Chata je opäť detailne vybavená ako jej starší bratia Uhorčík a Ilčík, ktorých sme obývali v predchádzajúce roky. Večer sme vždy ukončovali grilovačkou, floorbalom či begmintonom. Po jednom z najnáročnejších dní sme sa odmenili pobytom vo wellness. A samozrejme sme sa viezli aj lanovkou.
Šefčíková, Tibko, Dominik, Onray

30.6.-3.7.2011
ĎAKUJEME
Evita Press s.r.o.

29.5-5.6.2011
Děkujem za překrásný pobyt. Vše bylo dokonalé :)
Vlaďka, Martin a Mišulka

29.5.-5.6.2011
Děkujeme za krásné prožití letní dovolené, příjemné a krásné prostředí.
AGRA Řisuty s.r.o, Kladno


24.4.2011
Super ihrisko, dobrý terén na ranný hokej. Tomi vs. Maxo. Včera večer nám altánok fakt bodol, lebo začalo pršať, my sme dohrali floorball a boli sme strašne hladní, tak sme si opiekli mäso a klobásky a išli sme pozerať Chipmunkov. Potom sme zaspali a oskovia mierne unavení a opití spievali do polnoci. PS: Strašní rámus

10.4.2011
Chata Rajnoha
Farma teambuilding. Skvelá chata v skvelom prostredí u Jánošíka. Utužili sme kolegovsko-priateľské vzťahy :) Vďaka. Veni, vidi, vici, Wifi ...
Soňa, Veronika, Lucy, Fina .......

27.3.2011
Boli sme tu vďaka. Výletu s Ockom a veľmi sa nám tu páčilo.
Vaneska Vaľková

8.1.2011
Cítili sme sa tu neskutočne dobre. Nádherná chata, krásne prostredie, milí domáci, ktorým sa nedá nič vytknúť, pretože mysleli na VŠETKO! Milí domáci – majitelia, ste maximálny detailisti !!! Škoda len, že pozajtra začína škola, deťom s anechce ísť domov ............ :(
Naozaj, náš pobyt bol skvelý, dúfame, že sa sem vrátime.........
Pozdravujeme Lindušku!
Andrea, Simonka, Dominika, Milan

Rod. Závodná z Nitry
*PS: Nenahraditeľné je to súkromie vo vírivke a v saune! Ďakujeme!

4.12.2010
Dear Zuzana and Peter!
We had a wonderful week here in your „Chata“! With the nice Winter-Wheater, the Nature was fantastic for us. And today we´ve been skiing in Vratna at the first day of the season! What a great ending of our holidays! Thank you so much.
Alexander + Claudia

13.11.2010
Kurz Prvej Pomoci, team HIKING
Renatka nás vždy s gráciou zoznamuje s kardiopulmonálnou resuscitáciou. Šok, fibrilácia, a srdcové masáže. Adam v bezvedomí leží..., čas neúprosne beží.. , 30 tlakov, a dva vdychy.. Hašo zariaď mu zdravé vpichy. Či máš otras, alebo ťa trápi malá tireska, s kurzom Prvej Pomoci, pomôžeti Hiking os.ká
Mišo (Bacardi)
Hiking.sk

MUDr. Renáta Andrejčáková

 

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *