Freeride, freestyle lyžovanie a snowboarding

Freeride a freestyle lyžovanie a snowboarding vo Vrátnej! Vychutnajte si lyžovanie a snowboarding na neupravených tratiach.

Freeride vo Vrátnej na neupravených tratiach

Freeride a freestyle lyžovanie a snowboarding vo Vrátnej! Vychutnajte si lyžovanie a snowboarding na neupravených tratiach.

Lyžiarske stredisko Vrátna je populárna freeride zóna. Doporučujeme vyviezť sa lanovkou do Snilovského sedla a odtiaľ začať freeride. Lyžuje sa na kopcoch s priemernou nadmorskou výškou 1500 - 1700 metrov. Do výšky 1200 metrov tvoria terén prevažne hole a kosodrevina, od výšky 1200 metrov začínajú lesy. Celkovo pri freeride lyžovaní vo Vrátnej môžete zísť 1000 výškových metrov.

Veľký Kriváň - lyžovanie v známej Révajovej mulde s dobrými snehovými podmienkami. Málo lavinózna oblasť a nie veľmi strmá, takže je vhodná aj pre začiatočníkov. Zo Snilovského sedla sa môže spustiť popod lanovku, alebo Oštiepkovou muldou, jednou z najstrmších zjazdoviek na Slovensku.

Ďalšie obľúbené oblasti na freeride vo Vrátnej sú Chleb (Chlebské kotly), Bublen alebo Stoh.

Zimné pobyty - cenníky a rezervácie

Ponúkame kvalitné ubytovanie na chate v Terchovej, neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte!

   

Zdroj: www.vratna.sk

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *