Chaty na víkend

Hľadáte chatu na víkend, ktorú si prenajmete a budete ju mať celú pre seba? Chcete stráviť víkend na chate s rodinou alebo s priateľmi? Ponúkame vám chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej.

Chaty na víkend

Hľadáte chatu na víkend, ktorú si prenajmete a budete ju mať celú pre seba? Chcete stráviť víkend na chate s rodinou alebo s priateľmi? Ponúkame vám chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Každá chata má vlastný rekreačný priestor s detským ihriskom vlastné zastrešené krbovisko. Pre všetkých návštevníkov našich chát je k dispozícii súkromné wellness centrum.

Chaty sú komfortne zariadené, každá izba v chate má vlastné WC a sprchový kút. Na izbách je TV s káblovkou, v areáli našich chát je k dispozícii WiFi internet. Chaty sú vybavené kvalitným nábytkom, izby pôsobia vkusne a útulne. Na každom poschodí je kuchynka, v prípade, že by ste si chceli sami niečo uvariť. V každej chate je spoločenská miestnosť.

Chata Uhorčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet izieb 6, kapacita 17+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť.

Chata Ilčík ***

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet izieb 5, kapacita 15+5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spol. miestnosť + zimná záhrada. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa.

Chata Rajnoha ***

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet izieb 6, kapacita 17+4. Prízemie:Veľká spol. miestnosť pre 34-48 osôb. 1. poschodie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. 2. posch.: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa.

Chaty na víkend pre rodinu aj priateľov

Mysleli sme aj na to, aby ste si počas víkendu chatu čo najlepšie užili. Pri každej chate je kryté krbovisko, kde môžete spraviť guláš partiu alebo grilovať, a to aj za nepriaznivého počasia. Alebo si spoločne posedieť pri vínku. Na objednávku vám vieme zabezpečiť aj pečené prasiatko.

Chaty na víkend - ihriskoPri každej chate je rekreačný priestor s ihriskom a detským ihriskom. Na ihrisku môžete hrať streetbal, badminton, prípadne futbal. V chate si môžete zahrať stolný futbal alebo šípky. Vaše deti isto isto ocenia detské ihrisko so šmykľavkami, preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom.

Skvelý relax si môžete užiť v súkromnom wellness centre, ktoré je určené len pre návštevníkov našich chát. Vo wellness centre sa nachádza veľká masážna vaňa s masážnymi programami RELAX, HYDRO, THERAPPY, SMART, TURBO, VULCANO, EXTASY, ďalej fínska sauna a infrasauna.

Ak by vám jedna chata bola málo, môžete si prenajať všetky tri chaty. Celková kapacita tak bude 63 osôb. Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si náš cenník. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *