Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Dovolenka na lyžiach

Týždeň zimnej dovolenky na chate, ráno sa zobúdzať s prvými slnečnými lúčmi rozlievajúcimi sa ponad zasnežené končiare. Po chutných raňajkách vyraziť na lyžovačku, zalyžovať si na niektorej zo 14 zjazdoviek, potom sa vrátiť do chaty kde bude čakať teplá večera. Po nej si s chuťou dať horúcu vírivku vo wellness.

 

Dovolenka na lyžiach

Týždeň zimnej dovolenky na chate, ráno sa zobúdzať s prvými slnečnými lúčmi rozlievajúcimi sa ponad zasnežené končiare. Po chutných raňajkách vyraziť na lyžovačku, zalyžovať si na niektorej zo 14 zjazdoviek, potom sa vrátiť do chaty kde bude čakať teplá večera. Po nej si s chuťou dať horúcu vírivku vo wellness. Beriete? Že to musí byť drahé? Za 170€ pre osobu na 7 nocí, ubytovanie, skipass aj wellness - všetko v cene!

Užite si dovolenku na lyžiach s niektorým z našich akciových balíčkov. Veľmi príjemné ubytovanie v chatách Uhorčík, Ilčík alebo Rajnoha prestriedate s lyžovačkou v lyžiarskom stredisku Vrátna. Ubytovaní budete v malebnej dedinke Terchová, známej aj ako rodisko Juraja Jánošíka. Vyberte si niektorý zimný balíček z našej ponuky v ľavom menu.

   

 
© 2021 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com