Dovolenka na lyžiach

Týždeň zimnej dovolenky na chate, ráno sa zobúdzať s prvými slnečnými lúčmi rozlievajúcimi sa ponad zasnežené končiare. Po chutných raňajkách vyraziť na lyžovačku, zalyžovať si na niektorej zo 14 zjazdoviek, potom sa vrátiť do chaty kde bude čakať teplá večera. Po nej si s chuťou dať horúcu vírivku vo wellness.

Dovolenka na lyžiach

Týždeň zimnej dovolenky na chate, ráno sa zobúdzať s prvými slnečnými lúčmi rozlievajúcimi sa ponad zasnežené končiare. Po chutných raňajkách vyraziť na lyžovačku, zalyžovať si na niektorej zo 14 zjazdoviek, potom sa vrátiť do chaty kde bude čakať teplá večera. Po nej si s chuťou dať horúcu vírivku vo wellness. Beriete? Že to musí byť drahé? Od 129€ pre osobu na 7 nocí s ubytovaním v komfotnej chate s wellness.

Užite si dovolenku na lyžiach s niektorým z našich akciových balíčkov. Veľmi príjemné ubytovanie v chatách Uhorčík, Ilčík alebo Rajnoha prestriedate s lyžovačkou v lyžiarskom stredisku Vrátna. Ubytovaní budete v malebnej dedinke Terchová, známej aj ako rodisko Juraja Jánošíka. Vyberte si niektorý zimný balíček z našej ponuky v ľavom menu.

   

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *