Romantický víkendový pobyt

Túžite spolu stráviť romantický víkendový pobyt a užiť si pohodu a relax zároveň? Vitajte na webovej stránke chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Naše chaty sú ako stvorené pre víkendovú romantiku a relax vo dvojici.

Romantický víkendový pobyt na chate v Terchovej

Chaty na víkend - ihriskoTúžite spolu stráviť romantický víkendový pobyt a užiť si pohodu a relax zároveň? Vitajte na webovej stránke chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Naše chaty sú ako stvorené pre víkendovú romantiku a relax vo dvojici.

Romantický víkendový pobyt u nás strávite v útulnej izbe so štýlovým dreveným nábytkom. Chaty sú celé drevené a je v nich mimoriadne príjemná atmosféra.  Vlastné WC a sprcha na každej izbe je samozrejmosťou. Okrem toho máte k dispozícii TV s káblovkou a WiFi. Na poschodí máte k dispozícii kuchynku. Jedlo podávame v chate v spoločenskej miestnosti. Ideálne prostredie pre romantickú večeru.

Váš romantický víkendový pobyt si môžete spestriť pobytom v našom privátnom wellness s masážnou vírivou vaňou, fínskou saunou a infra saunou. Alebo si môžete spraviť večernú opekačku pri hviezdach v našom krbovisku pri chate. V okolí pozýva na prechádzku krásna príroda s romantickými zákutiami.

Počas dňa môžete vyraziť na dobrodružný výlet, túru, prípadne prípadne sa ísť zabaviť na niektorú z atrakcií v okolí. Výber je len na vás. Aby sme vám ho uľahčili, pripravili sme pre vás Tipy na výlety. Radi vám vyjdeme v ústrety a pripravíme veci tak, aby bol váš romantický víkendový pobyt čo najpríjemnejší. Cena za víkend pre 2 osoby na 2 noci bez stravy začína už od 62 EUR.  V prípade vášho záujmu kontaktujte nás prosím, tešíme sa na vašu návštevu.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *