Poznáte ten úžasný pocit, keď vyjdete do mrazivého počasia po chvíľach strávených v saune? Ak nie, nechajte sa zlákať našou ponukou wellness centra na chate Ilčík, v ktorom sa nachádza i fínska sauna. Práve Fíni praktizujú v saune rôzne zvyky. Jedným z nich je napríklad, že sa pomocou brezových konárov, ktoré navlhčia, bijú - udierajú po tele. Cieľom je, aby sa ešte viac otvorili póry na pokožke. Možno sa Vám to zdá zvláštne, ale skutočne to podporuje a zlepšuje celkový zážitok zo sauny.

7.5.2010
 S kvalitou Vasich sluzeb, ubytovanim, i pocasim, ktere jste nam zaridili jsme byli navysost spokojeni a pokud nekdy v budoucnu nazname, ze Slovensko zopakujeme, pak urcite budete prvni na seznamu, koho oslovime. Tím Home Credit a.s.

26.10.-29.10.2008
Tisíceré díky za krásné dny, během nichž člověk relaxuje už jen tím, že se dívá na tu krásu kolem i uvnitř :) Voní to tady člověčinou, držíme palce, vytrvejte na cestě k cíli, který je toho zcela jistě hoden. Pozdrav celé Vaší krásné rodince. Husťoši z Frýdku-Místku Sir Alex ze Zlína, Evička, Kája, Láďa


© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *