Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 
 

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramída

Jedinečnosť AquaCity Poprad spočíva vo využívaní voľne dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré v AquaCity Poprad zabezpečujú teplo a energiu pre hotely, vodný park, reštauráciu, bary, fitnescentrá a konferenčné priestory strediska. Využívanie ekologickej energie šetrí peniaze aj životné prostredie. Hostia Aquacity Poprad môžu minimalizovať svoju uhlíkovú stopu a zároveň využívať služby vysokej kvality za skvelé ceny. Naozaj ponúkame cenovo dostupný ekologický luxus.

Informácie o Aquacity Poprad

AquaCity Poprad je centrom zábavy a oddychu. Od chvíle, keď vstúpite do moderných budov strediska s očarujúcim dizajnom, máte vďaka skvelému vybaveniu možnosť dopriať si služby tej najvyššej kvality vo voľnom čase. 

Cenník AquaCity Poprad

https://www.aquacity.sk/aquapark-cenniky/ - AquaCity Poprad - cenník na oficiálnej webovej stránke

Vodný park

Názov AquaCity evokuje množstvo procedúr a aktivít, ktoré súvisia s vodou. Je to pravda. Ponúkame veľký počet bazénov, šmýkačiek, toboganov a víriviek. Sami zistíte, že voda v našom vodnom parku a wellness centre je viac než len výnimočná.


Bazény pre zábavu

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramída

Fantastické šmýkačky a tobogany, osviežujúce vodné striekačky a teplá voda...

The mighty Mayan Pyramid

Veľká Mayská pyramída

V blízkosti vonkajších geotermálnych bazénov sa nachádza veľká Mayská pyramída. Je to 20-metrová vodná pyramída, vybudovaná pre deti každého veku a otvorená počas letných mesiacov.

Bazény s hĺbkou do jedného metra sú vybavené vodnými fontánami, sprchami a vlnobitím. Ozajstná zábava sa však začína, až keď sa dostanete na vrchol samotnej pyramídy.

Je veľa možností, ako sa odtiaľ dostať nadol – môžete si vybrať jednu z mierne zvlnených rodinných šmýkačiek alebo rýchlejšiu a strmšiu kamikadze šmýkačku, prípadne sa na vlastnom nafukovacom člne spustiť dolu 70-metrovým toboganom plným zákrut a ohybov.

Indoor Thermal Pools

Kryté termálne bazény

AquaCity Poprad je celoročne otvorené stredisko, ktoré ponúka zábavu v krytých aj vonkajších bazénoch s teplotou vody  až  38 °C. Najťažšie bude rozhodnúť sa, ktorý bazén vyskúšate ako ďalší!


BAZÉNOVÉ CENTRUM BLUE SAPPHIRE – prvý komplex bazénov na svete využívajúcich solárnu energiu

Vnútri impozantnej budovy centra Blue Sapphire, postavenej zo skla, ocele a borovicového dreva, nájdete hneď niekoľko oválnych bazénov. Všetky sú podsvietené kontrastnými a meniacimi sa chromoterapeutickými efektmi a ponúkajú rôzne dýzy a techniky masáže teplou geotermálnou vodou zohriatou prirodzeným spôsobom.

Nový komplex s pekne obkladanými bazénmi postavený v roku 2007 je vôbec prvým komplexom na svete využívajúcim solárnu energiu získanú z fotočlánkov zabudovaných do veľkej zasklenej fasády komplexu.


NOČNÁ LASEROVÁ ŠOU

Kým cez deň sú skvelým miestom pre váš oddych bazény, každý večer o 21.00 hod. ožíva bazénové centrum Blue Sapphire hudobnými rytmami a vzrušujúcou 3D holografickou laserovou AquaCity šou, zatiaľ čo deti sa hrajú na ihrisku alebo v detskom kútiku na medziposchodí.


BAZÉNY BLUE DIAMOND – romantická atmosféra v jemne podsvietených bazénoch s vlastným bazénovým barom

Bohato mineralizovaná voda v dvoch jemne podsvietených bazénoch Blue Diamond je ideálna na oddychové plávanie. Môžete si dať drink v bare priamo z bazénu s antikorovým povrchom, občerstviť sa koktailom alebo miestnym vínom, pivom či nealkoholickým nápojom.

Vďaka kombinácii klasického a moderného prostredia ponúkajú bazény pokojné miesto na oddych, relaxačné plávanie alebo stretnutia s priateľmi.


50-METROVÝ KRYTÝ OLYMPIJSKÝ BAZÉN

Ak si chcete poriadne zaplávať, určite vás potešia dráhy, časomiera, štartovacie bloky a voda s teplotou okolitého vzduchu v našom vynikajúcom 50-metrovom krytom plaveckom bazéne.

Pre kluby a profesionálnych plavcov je tu možnosť rezervovať si dráhy, zatiaľ čo hostia AquaCity Poprad si vo vodách veľkého olympijského krytého bazénu môžu otestovať svoje plavecké schopnosti.


KRYTÝ BAZÉN PRE NAJMENŠÍCH

V blízkosti olympijského bazénu a neďaleko šatní sa nachádza plytký bazén pre najmenšie deti so šetrne dezinfikovanou teplou vodou, ktorá nedráždi jemnú pokožku ani citlivé oči.

Tu sa môžu vaši malí plavci do úmoru vyčľapkať v teplej vode. Bazén má ideálnu hĺbku a je dostatočne vzdialený od hlučných kĺzačiek a striekačiek určených pre väčšie deti.

Outdoor thermal pools

Vonkajšie termálne bazény

AquaCity Poprad počas celého roka ponúka množstvo bohato mineralizovanej vody zohriatej prirodzeným spôsobom.


AQUACITY POPRAD PO CELÝ ROK

Predstavte si, že plávate v príjemne teplej a prirodzeným spôsobom zohriatej geotermálnej vode s výhľadom na vysokánske zasnežené končiare Vysokých Tatier, pričom vydýchnutý vzduch sa vám pred ústami mení na paru. Teplota vonkajšieho vzduchu je totiž pod bodom mrazu...

Keďže voda v bazénoch sa prirodzeným spôsobom zohrieva na teplotu 30 až 38 °C, v AquaCity Poprad si môžete zaplávať vonku aj v zime.


LETNÉ KÚPALISKO

V AquaCity Poprad svieti slnko takmer celé leto. Môžete sa slniť na ležadle na terase v blízkosti vonkajších bazénov, potom sa na chvíľu ponoriť do vody alebo si zvýšiť adrenalín v jednom z našich toboganov. Takáto predstava u mnohých vyvoláva predstavu vodného raja.


GEOTERMÁLNA VODA

Z troch hlavných vonkajších bazénov AquaCity Poprad má jeden vnútorný „bazén v bazéne“ teplejšiu vodu. Oba sú vybavené masážnymi tryskami a perličkami, ako aj dvoma rýchlymi toboganmi. Z jedného z nich sa vám v spleti zákrut a otočiek doslova zatmie pred očami. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Voda v bazénoch je zohriata na 30 až 38 °C, a keďže na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, je šetrná k pokožke i k očiam.

Ride our toboggan runs

Spustite sa dolu toboganom

Vystúpte po schodoch na špirálovitý tobogan a rozhodnite sa, ktorou šmýkačkou sa chcete spustiť.

Vyskúšajte čiernu jazdu plnú otočiek a zákrut v tme alebo strmé záhyby a otočky druhého toboganu. Alebo je predsa len lepšie nevidieť, kam vás tobogan vedie?!


Obidva adrenalínové tobogany AquaCity Poprad ústia pri vonkajších geotermálnych bazénov. Deti sa možu spúšťať aj toboganmi z Mayskej pyramídy.

Toddler pools

Bazén pre najmenšie deti

Teší nás, že sa v AquaCity Poprad dokážeme pozerať na zábavu aj očami najmenších hostí. Záleží nám na tom, aby naše bazény boli pre deti bezpečné, lákavé a zábavné.

Ponúkame vodu na plávanie, čľapkanie, hranie, a to aj pre tých úplne najmenších. Krytý bazén pre najmenšie deti sa nachádza pri 50-metrovom olympijskom bazéne.


Voda v našich bazénoch sa zohrieva prirodzeným spôsobom, je šetrná k pokožke a má ideálnu hĺbku. Vaše detičky sa v nej môžu čľapkať bez toho, aby ich ohrozovali staršie deti.

Bazény na oddych

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramída

Oddych je prirodzenou súčasťou AquaCity najmä preto, že v našom stredisku ...

Tréningové bazény

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramída

Medzi naše tréningové bazény patrí aj 50-metrový plavecký bazén určený pre...

Wellness centrum Vitálny svet

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramída

Vyskúšajte inhalačné miestnosti, vírivky, sanárium, saunu, snehovú jaskyňu...


PRÍĎTE K NÁM NA JEDEN DEŇ

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramídaPre návštevníkov ponúkame až 13 bazénov, vírivky, 11 inhalačných miestností a sáun, relaxačné priestory a sanárium v nádherne vybavenom wellness centre Vitálny svet.


NAŠE REŠTAURÁCIE A BARY

AquaCity Poprad - vodný park, bazény, mayská pyramídaKaždý hosť AquaCity Poprad si môže dať drink, kávu alebo občerstvenie v jednom z mnohých barov alebo si vychutnať jedlo v hlavnej reštaurácii buď formou švédskych stolov, alebo výberom z nápaditého menu a la carte. Reštaurácia ponúka tradičné jedlá doplnené špecialitami z celého sveta.


 

Aktívne v AquaCity

V AquaCity Poprad sa môžete uvoľniť alebo tráviť čas aktívne podľa svojej chuti. Zaplávajte si pre radosť a zostaňte fit. Urobte si túru do Vysokých alebo Nízkych Tatier, poprechádzajte sa po popradských obchodoch.

AKTÍVNE V AQUACITY POPRAD

Pre hostí, ktorí chcú zostať vo forme, ponúkame  fitnes centrá, vnútorné aj vonkajšie termálne bazény vrátane olympijského 50-metrového krytého bazéna. Naše pravidelné fitnes kurzy pod vedením profesionálnych inštruktorov vám pomôžu plniť váš tréningový plán.


AKTÍVNE VONKU 

V blízkosti strediska AquaCity Poprad sa nachádzajú hory, údolia a rokliny s cenovo najatraktívnejšími lyžiarskymi strediskami v Európe. Na našej recepcii vám pomôžeme zorganizovať pešie alebo cyklistické túry, odporučíme vám oblasti vhodné na rafting či kanoing a poradíme najkrajšie prechádzky v neďalekých národných parkoch.

Oddych v AquaCity Poprad

Môžete byť pokojní – nič nie je príliš ďaleko, keď ste v AquaCity Poprad. Od wellness centra cez reštauráciu, vodný park až po hotelové izby – všetko sa nachádza pod jednou strechou. Stačí sa len tak prejsť týmto moderne zariadeným strediskom a zabudnúť na starosti. Azda okrem jedinej otázky – ktorý bazén vyskúšať ako ďalší.


ODDYCHOVÝ DEŇ V AQUACITY

Svoj oddychový deň v AquaCity Poprad môžete začať plávaním v jednom z našich vnútorných alebo vonkajších geotermálnych bazénov s výhľadmi na zasnežené končiare štítov.


Pri prechádzke po wellness centre Vitálny svet  vyskúšajte soľnú, bylinkovú, mentolovú inhaláciu,  parnú a fínsku saunu, snežnú jaskyňu, sanárium Slnečná lúka, tepidárium, oddychové priestory a masážne sprchy. Prípadne si môžete vychutnať chvíle s priateľmi vo vírivke.


Po takomto relaxe je čas na návštevu bazénového centra Blue Sapphire, kde vám relax spríjemnia masážne bazény a chromoterapia so svetelnými a farebnými efektmi.


A čo obed? Vyskúšajte našu reštauráciu High Tatras alebo niektorú z našich kaviarní.


Ak ste ubytovaní v našich hotelov, poobede si môžete pokojne oddýchnuť alebo niečo prečítať pri jednom z krytých bazénov Blue Diamond. Prejdite sa po wellness centre a využite všetky služby, ktoré sú pre ubytovaných hostí zahrnuté v cene. Jednodňoví hostia si môžu zakúpiť lístok so vstupom do vodného a wellness centra.


Po večeri v reštaurácii High Tatras a ďalšom drinku v prítmí jedného z barov si môžete vychutnať výnimočnú nočnú laserovú a hudobnú show v bazénoch Blue Sapphire.

Tak čo, oddýchnutí? Akoby aj nie!

AquaCity Poprad - hore

AquaCity Poprad - oficiálna stránka

Späť na Kúpanie

NOVÉ   Zima 2019/2020 

Zľava 30% na skipas
ZADARMO wellness
 
Platnosť: 16.1.-12.3.2020

od 108,50 €/osoba/7 nocí
 

Zobraziť celú ponuku Zima 2019/2020
© 2019 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com