Zimné prázdniny - vianočné prázdniny 2023/2024

Neviete, čo budete robiť počas zimných prázdnin? Nebaví vás sedieť doma pri stromčeku? Poďte na chatu! Zoberte svojich kamarátov a prídite na pobyt! Zimné prázdniny sú ako stvorené pre pobyt na chate. Užite si zimné prázdniny na netradičnom mieste plnom možností.

Pobyt na chate počas zimných prázdnin 2023/2024

Zimné prázdniny 2023/2024: 23.12.2023 - 07.01.2024


Neviete, čo budete robiť počas zimných prázdnin? Nebaví vás sedieť doma pri stromčeku? Poďte na chatu! Pripravili sme pre vás skvelú ponuku na Vianoce. Zoberte svojich kamarátov alebo rodinu a prídite na pobyt! Zimné prázdniny sú ako stvorené pre pobyt na chate. Užite si zimné prázdniny na netradičnom mieste plnom možností.

Zapíšte si termín zimných prázdnin: 23.12.2023 - 07.01.2024
Nástup do školy je až 8.1.2024.

Nezabudnite si lyže, pretože budete ubytovaní na chate v Terchovej neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna. Cez Vianoce a zimné prázdniny síce nie je sneh zaručený, avšak obyčajne v tomto čase už býva celkom dobrá lyžovačka. Ak by vám lyžiarske stredisko Vrátna bolo málo, v okolí sa nachádzajú aj ďalšie lyžiarske strediská.  A zoberte si aj plavky, pretože v chate máme skvelé wellness centrum. V spoločenskej miestnosti si môžete zahrať spoločenské hry, stolný futbal (kalčeto) alebo šípky. Zimné prázdniny tak nadobudnú úplne nový rozmer!

Okolie chaty ponúka veľa ďalších možností na zábavu počas zimných prázdnin. V okolí chaty sa môžete sánkovať a bobovať. Pri chate je klzisko, tak si nezabudnite korčule. Možete si užiť aj niektorú zo zimných atrakcií.

Vyberte si niektorý zo akciových balíčkov na zimné prázdniny v roku 2023/2024. Teší sa na vás kolektív chát Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Celú zimnú ponuku nájdete tu: Perfektná lyžovačka na Slovensku 2023/2024.

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *