Relaxačné pobyty

Relax a oddych má svoje nezastupiteľné miesto v súčasnom aktívnom a pracovne vyťaženom životnom štýle. Aby sme boli schopní zdolávať náročné prekážky všedných dní, naše telo aj duša potrebujú čas od času relax a regeneráciu.

Relaxačné pobyty v Terchovej

Relax a oddych má svoje nezastupiteľné miesto v súčasnom aktívnom a pracovne vyťaženom životnom štýle. Aby sme boli schopní zdolávať náročné prekážky všedných dní, naše telo aj duša potrebujú čas od času relax a regeneráciu. Pripravili sme pre vás ponuku na relaxačný pobyt na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha, počas ktorého načerpáte nové sily a budete znovu pripravení s ľahkosťou zdolávať každodenné výzvy.

Vychádzky do okolia

Chaty na víkend - ihriskoChôdza je najprirodzenejšia forma pohybu pre človeka, pôsobí relaxačne, uvoľňuje napätie a znižuje krvný tlak. Prechádzky sú súčasťou akéhokoľvek relaxačného pobytu. Terchová a okolie našich chát ponúkajú ideálne prostredie na nenáročné aj náročnejšie prechádzky. Cestičky sú lemované prírodnými zákutiami alebo  jedinečným charakterom štýlovej obce Terchová. Prechádzky v Terchovej si môžete spestriť o návštevu expozície Jánošík v Terchovskom múzeu alebo o návštevu Terchovského betlehemu. Malebne pôsobí aj okolie Slovenského orloja v Starej Bystrici.

Turistika

Chaty na víkend - ihriskoPre fyzicky zdatnejších sme pripravili náročnejšie aj menej náročné tipy na túry v okolí. Turistické trasy vedú v nádhernej prírode Malej Fatry. Veľmi atraktívna je túra Jánošíkovými dierami, kde turistický chodník vedie v úchvatných skalných útvaroch a na jeho zdolanie je potrebná chôdza po rebríkoch a stupačkách. Atraktívna je aj túra na Veľký Rozsutec, z ktorého sa vám naskytne jedinečný pohľad do širokého okolia. Menej náročná túra vedie napríklad na turistickú Chatu pod Suchým, kde sa môžete občerstviť.

Cykloturistika

Cykloturistika je v porovnaní s turistikou šetrnejšia ku kĺbom a k pohybovému aparátu človeka. V našom okolí vám doporučujeme tieto cyklotrasy. Nie všetky sú vhodné pre začiatočníkov, preto je vhodné ich s nami vopred odkonzultovať.V prípade záujmu môže s vami na cyklotúru vyraziť sprievodca, ktorý sa postará o to, aby ste nezablúdili a v prípade potreby vám poskytne nevyhnutnú pomoc.

Pobyt vo wellness

Chaty na víkend - ihriskoBlahodarné účinky pobytu v horúcej vode a mineralizovaných vodách sú všeobecne známe. U nás priamo v chate máte k dispozícii wellness centrum s veľkou masážnou vírivou vaňou, fínskou saunou a infrasaunou. Eventuálne môžete navštíviť niektorý z aquaparkov v okolí.

Šport a fitness

Ak by ste váš relaxačný pobyt chceli doplniť o športové aktivity, v okolí sú k dispozícii tenisové kurty, squashové kurty a fitnes centrum. Využiť môžete aj športovú halu v RIC Terchovec.

V prípade vášho záujmu o relaxačný pobyt u nás, neváhajte nás kontaktovať. V prípade záujmu vám pomôžeme s tvorbou programu vášho relaxačného pobytu. Veríme, že relaxačné pobyty na chatách Uhročík, Ilčík a Rajnoha vám prinesú regeneráciu a relax, po ktorom túžite.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *