Chaty na prenájom sú skvelým únikom z mesta

Každý z nás potrebuje z času na čas vypnúť a vymaniť sa z uponáhľaného sveta plného stresu, hluku a zhonu. Keď už sa nám veci začínajú hromadiť, nestíhame a začíname byť pod tlakom, je ten pravý čas vypnúť.

Chaty na prenájom sú skvelým únikom z mesta

Každý z nás potrebuje z času na čas vypnúť a vymaniť sa z uponáhľaného sveta plného stresu, hluku a zhonu. Keď už sa nám veci začínajú hromadiť, nestíhame a začíname byť pod tlakom, je ten pravý čas vypnúť. Práve pobyt v chatách na prenájom nám môže pomôcť zregenerovať sily, získať späť stratený elán a opäť nás naplniť optimizmom.

Dovolená na horách na Slovensku Hoci má život v meste mnoho výhod, z času na čas padne vhod uniknúť pred znečisteným vzduchom, prachom a uponáhľaným životom. Práve pobyt na prenajatej chate môže byť akýmsi útočiskom pred všetkými negatívami života v meste.

Chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej

Ponúkame vám chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej ako skvelý tip na dočasný únik pred životom v meste. Chaty sa nachádzajú v krásnej prírode národného parku Malá Fatra. Poďte si oddýchnuť na svieži horský vzduch, pokochať sa pohľadom na nádherné horské štíty, oddýchnuť si pri speve lesného vtáctva a zrelaxovať pri prechádzkach na rozkvitnutých lúkach. 

Výlety a dobrodružstvo

Dovolená na horách na SlovenskuNie len oddych a relax je to, čo robí pobyt na chate atraktívnym. Chata je výborným štartovacím miestom pre ďalšie výlety, ktoré potešia vás aj vaše deti. Veľmi atraktívny je napríklad splav Váhu na pltiach. Pokiaľ neplánujete väčšie výlety, môžete sa zabaviť na atrakciách v okolí. Veľa zábavy si isto užijete v Lanovom parku Terchová. Ak máte radi aktívny životný štýl, isto vás zlákajú možnosti turistiky, cykloturistiky či vychádzok v okolí. Vyberať si môžete z veľkého množstva značených trás, od jednoduchých vychádzok až po jedno či viacdenné túry. Doporučujeme vyskúšať napríklad prechod v skalných tiesňavách Jánošíkové diery.

Pobyt na chate

Dovolená na horách na SlovenskuAj samotný pobyt na chate môže byť skvelým zážitkom. V rámci rekreačného priestoru pri chate sa môžete opaľovať, čítať knihy alebo sa baviť s deťmi na detskom ihrisku. Vaše staršie deti si môžu na ihrisku zahrať futbal alebo streetbal. Ak bude práve hubárska sezóna, môžete sa s košíkom vybrať do neďalekého lesíka. V chatách sa nachádzajú spoločenské miestnosti. Zabaviť sa môžete pri spoločenských hrách, môžete si zahrať šípky alebo stolný futbal. Večer si môžete posedieť s vínkom pri krbe.

Čo najsrdečnejšie vás pozývame na vašu dovolenku ku nám. Veríme, že pobyt u nás bude pre vás skvelým relaxačným zážitkom v dnešnom uponáhľanom životnom štýle. Ak by ste nám chceli čokoľvek odkázať máme pre vás k dispozícii kontaktný formulár. Ak sa rozhodnete stráviť váš pobyt u nás, na vaše rezervácie sa tešia chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *