Detský svet Jungle Park

Jungle Park je nový detský park v Žiline - v Mojši. Na viac ako 1500 m2 sa zabavia deti aj s rodičmi. Množstvo zábavných atrakcií - šmýkačky, trampolíny, horolezeckú stenu aj zábavu pre najmenších si môžete užívať vo veľkej krytej hale za každého počasia.

Zábava pre deti pri Žiline v detskom svete Jungle Park

Jungle Park je nový detský park v Žiline - v Mojši. Na viac ako 1500 m2 sa zabavia deti aj s rodičmi. Množstvo zábavných atrakcií - šmýkačky, trampolíny, horolezecká stena, zábava pre najmenších - to všetko si môžete užívať vo veľkej krytej hale za každého počasia. V Jungle parku sa pravidelne konajú sprievodné programy a akcie.

Pre najmenšie deti je k dispozícii Baby arena, guličkový bazén, Soft play a veľa ďalších aktrakcií vrátane Soft - maxi lega.

Vďaka športovým atrakciám deti aktívne strávia voľný čas. Deti aj rodičia sa môžu vyblázniť na megašmýkačke, vliezť do tlamy krokodíla, povoziť na lodičkách, postaviť hrad z maxi lega, zaskákať na trampolínach,  povoziť na vozítkach, zahrať loptové hry v nafukovacom ihrisku,  batoliť sa v detskom svete,  či sa zahrať na X boxe...

Cenník nájdete na webstránke zariadenia

Aktuálne otváracie hodiny nájdete na webstránke zariadenia.

Ďalšie informácie nájdete na: www.junglepark.sk

 

Viac informácií nájdete na webstránke prevádzkovateľa: https://www.junglepark.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *