Meander Park Oravice 

Meander Park Oravice - vodný svet, relaxačné bazény, detský bazén

Moderný Aquapark v Oraviciach, v regióne Orava. Užite si relax a wellness v krásnej prírode v celoročných bazénoch s liečivou 38°C vodou!

MEANDER PARK Oravice Meander Park thermal leží na území regiónu Oravy – Západné Tatry, takmer na hranici s Poľskou republikou , len niekoľko km od Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom s teplotou 58°C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v areáli Meander Park thermal o ploche 1545 m2. Aj keď sú v Oraviciach termálne pramene už oddávna, aquapark tu vznikol "až" v roku 2004. Odvtedy je vyhľadávaným miestom na wellness medzi slovenskými aj poľskými turistami.

Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. Priamy vstup z budovy a bazénov umožňuje kúpať sa v každom počasí a každom ročnom období. Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov v roku!  Do vonkajšej časti je možné vstúpiť nielen v zime, ale aj priamo cez vodu, ktorá dosahuje v bazéne teplotu 38 °C aj v najväčších mrazoch. 

V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, bistro, kaviareň, záhradná kaviareň, veľký športovo – relaxačný bazén, veľký a malý relaxačný bazén, ochladzovací bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chŕliče, masážne trysky Súčasťou vybavenia aquaparku sú lehátka.

Pri vstupe dostanete náramok s čipom, do ktorého sa načítava výška konzumného v občerstvovacích zariadeniach a taktiež slúži na otváranie a zatváranie skriniek. Hotovosť tak budete potrebovať až pri odchode, kedy všetko naraz zaplatíte.

Cenník vstupu Aquapark Oravice

Aktuálny cenník nájdete na oficiálnej stránke: https://www.meanderoravice.sk/cenniky/cennik-aquapark/

Ponuka a bazény Oravice

Príďte si príjemne oddýchnuť, zabaviť sa a načerpať nových síl v našom stredisku. Jeden z mnohých termálov v našom okolí Vám ponúka:

Balneoterapia

Termálna voda v Oraviciach patrí medzi vody s blahodárnym účinkom, ktorej fyzikálne a chemické zloženie sodno – vápenato – horečnato - síričitá s vysokým obsahom železa priaznivo pôsobia na zdravie človeka

Športbazén

VODNÝ SVET- ponúkame najväčšiu atrakciu na Slovensku a v okolí.
"Umelé vlny s termálnou vodou !!!"
Veľký športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou. Rôzne atrakcie (umelé vlny, masážne lavice, masážne trysky, veľký vodný hríb, plavecká časť – 25m ).
Teplota vody 32-34°C

Relaxačné bazény

Relaxačné bazény s termálnou vodou. Rôzne atrakcie (umelé vlny, masážne lavice, masážne trysky).
Teplota vody 32-34°C

Detský bazén

Detský bazén s termálnou vodou. Bazén je určený pre deti, výška vody je ideálna pre bláznenie Vašich ratolestí.
Teplota vody 32-34°C

Whirlpool

Whirpool bazény s termálnou vodou. Máme pre Vás pripravené dva perličkové bazény na dokonalé uvoľnenie Vášho tela.
Teplota vody 32-34°C

Tobogán

Tobogán je jednou z hlavných atrakcií parku a je povinnou jazdou pre každého, kto ho navštívi. Je dlhý 100 m a má vlastný dojazdový bazén. Tobogán sa nachádza vo vonkajšom areáli a aby ste sa k nemu dostali, musíte vystúpiť na vysokú vežu. Jazda na tobogáne však stojí za to, pretože odmenou vám bude dlhá jazda v teplej termálnej vode.

 

Späť na Kúpanie

Viac informácií nájdete na webstránke prevádzkovateľa: https://meanderoravice.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *