Vianočný večierok na chate v Terchovej

Zažite vianočný večierok na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej! Príjemné prostredie a komfort trojhviezdičkových chát, súkromie, útulná spoločnská miestonsť a príjemná obsluha sa postarajú o váš príjemný predvianočný zážitok.
Večierok je možné zorganizovať aj v anglickom jazyku.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku

Cena zahŕňa

 • 2x ubytovanie v luxusných 3* chatách,
 • vstup do privátneho wellness,
 • 2x slávnostná večera,
 • 1x obed,
 • 2x bufetové raňajky,
 • 2x slávnostný prípitok,
 • 2x káva, nealko,
 • herňa,
 • neobmedzené wifi,
 • parkovanie,
 • všetky energie.


 

Na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha si užijete naozaj skvelý vianočný večierok. V útulnej spoločenskej miestnosti sa rozbehne večerná zábava a servírovať vám tu budeme slávnostnú večeru prípadne ďalšie chody podľa želania. V spoločenskej miestnosti nájdete aj všetku potrebnú výbavu pre firemné prezentácie a videoprojekciu.

Pre príjemný gurmánsky zážitok doporučujeme výber z týchto možností: domáca kapustnica/slepačí vývar, pečené kačacie stehná/pečené pstruhy. Slávnostnú večeru ako aj ďalšie súčasti večierka prispôsobíme podľa vašich potrieb.  Namiesto jednej večere je možné objednať si pečené prasiatko. Na želanie vám zabezpečíme večerný program a prípadne ďalšie teambuildingové aktivity.

Ubytovaní budete v komfortných izbách na chate, každá izba má vlastnú kúpeľňu a wc. K dispozícii je pre vás celý areál pri chate s ihriskom a veľkou záhradou na spoločenské alebo teambuildingové aktivity. Máte možnosť využiť aj privátne wellness centrum v chate s veľkou masážnou vírivou vaňou, fínskou saunou a infra saunou.

Okolie chát je možné využiť na ďalšie outdoor aktivity, prípadne na grilovanie v zastrešenom altánku. Vianočný večierok si môžete spestriť niektorou z teambuildingových aktivít. Topografia zábavnou formou vás okrem iného naučí základy topografie a užijete si dobrodružstvo pri hľadaní Jánošíkovho pokladu. Statická alebo kombat strelnica rozprúdi vo vašom tele adrenalín, rovnako ako aj Kurz prežitia alebo Ukážky majstra bojových umení. Ako relaxačnú aktivitu na chate doporučujeme súťaž v Hokejovom turnaji s vareným vínkom. Neváhajte nás kontaktovať s ďalšími požiadavkami, vianočný večierok pripravíme podľa vášho želania. Tešíme sa na vašu návštevu.

Referencie

Už niekoľko desiatok firiem bolo spokojných s našimi službami a s viacerými sa stretávame takmer pravidelne každým rokom. Bude nám potešením privítať aj vás na našich chatách.

Späť na Ponuky Teambuilding

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránok: Intensic
Nájdete nás aj tu: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Môžeme Vám poradiť?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Vaše meno: *

Váš e-mail: *

Váš telefón: *

Vaša otázka: *