Môžeme Vám poradiť?
Môžeme Vám poradiť?
Máte otázku ohľadom ubytovania, chcete vedieť, či je voľný termín?

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *

 

Víkend pre dvoch

Pozývame vás stráviť víkend pre dvoch na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Chaty sa nachádzajú v Terchovej, v krásnej prírode ako stvorenej pre víkendový oddych vo dvojici.

 

Víkend pre dvoch

Pozývame vás stráviť víkend pre dvoch na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Chaty sa nachádzajú v Terchovej, v krásnej prírode ako stvorenej pre víkendový oddych vo dvojici.

Relaxačný víkend pre dvoch

Víkend pre dvoch u nás môžete stráviť relaxačne alebo aktívne - výber je na vás. Ak uprednostňujete relax, doporučujeme vám vyskúšať naše wellness centrum s veľkou masážnou vírivou vaňou, s fínskou saunou a infrasaunou. Relaxovať môžete aj v rámci rekreačného priestoru s ihriskom, ktorý sa nachádza pri každej chate. Alebo sa môžete vybrať na prechádzku v okolí. Pripravili sme pre vás tipy na výlety v Terchovej. Jedlo podávame v štýlovej spoločenskej miestnosti, ktorá sa nachádza priamo v chate. Varíme výbornú slovenskú kuchyňu, určite si u nás pochutíte.

Aktívny víkend pre dvoch

Ak radi strávite váš víkend pre dvoch aktívne, dávame vám do pozornosti naše tipy na turistiku v Terchovej a okolí. Pripravili sme pre vás túry s rôznymi obtiažnosťami, do najľahších až po tie náročnejšie, ktoré preveria vašu fyzickú kondíciu. Ak ste dobrodružnej povahy, určite vás zaujme niektorá z atrakcií v okolí. Veľmi zaujímavá môže byť pre vás napríklad plavba plťami po váhu. Ak hľadáte niečo menej náročné, môžete navštíviť niektoré z múzeí alebo niektorý zo skanzenov v okolí.

Víkend pre dvoch na chate

Chaty na víkend - ihriskoČo môže byť krajšie, ako zobúdzať sa v drevenici, keď sa vám prvé ranné slnečné lúče prebíjajú do izby a oznamujú vám dobré ráno? Váš víkend pre dvoch strávite v útulnej izbe v jednej z našich dreveníc. Izby sú vybavené kvalitným nábytkom, k dispozícii máte TV s káblovkou aj WiFi internet. WC a sprcha sú na každej izbe. Na chodbe máte k dispozícii kuchynku, ak by ste si chceli sami pripraviť nejakú špecialitu.

Víkend pre dvoch u nás skutočne nie je drahý. Pobyt na 2 noci pre 2 osoby bez stravy začína už od 68 EUR. Veríme, že ak sa rozhodnete stráviť víkend pre dvoch u nás, odnesiete si z vášho pobytu samé pekné zážitky.

 
© 2021 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webstránok: Intensic
farmacias de guardia en la linea http://genericpillsrxpharmacy.com